Kokie 2018-ųjų metų Anykščių įvykiai, projektai, Jūsų nuomone, duos daugiausiai naudos rajonui?

Dienos anekdotas

-JAV mokslininkai teigia, kad iš karvių mėšlo galima gaminti baldus.
-Ne tik baldus. – pritaria Rusijos automobilių gamintojai.

Komentaras

Galvocius: „Manyciau kad meras labai pritaike kelioniu patirti apsviesdamas kulturnami ir biblioteka. Jau tikrai visus "źavi" plieskiantis źaiźaruojantis rusiškas apsvietimas"

Komentuoti

2017 m. gruodžio 15 d., penktadienį, Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti prestižiniai konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas – vienas labiausiai atspindinčių šalies ūkio pažangą renginys, kuriam pateikiamos įvairių šalies ūkio šakų naujovės, įsitvirtinusios rinkoje ir jau pelniusios vartotojų pripažinimą. Aukso medaliu šiais metais įvertintas bendras Anykščių rajono savivaldybės ir AB „Panevėžio keliai“ rengtas projektas „Nestandartiniai vizualiniai sprendimai Anykščių miesto gatvėse“.

 „Džiaugiuosi, kad nuoseklus darbas, glaudus bendradarbiavimas davė puikų rezultatą“, - sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

Konkursui „Lietuvos metų gaminys 2017“ pristatyta Žiburio ir Vilniaus gatvių rekonstrukcija Anykščių mieste. Tai – du susisiekimo infrastruktūros projektai, įgyvendinti vadovaujantis pasirinkta vieninga architektūra, derančia su unikaliu kraštovaizdžiu. Stilistika derinta ir prie jau esamų infrastruktūros objektų elementų, mažosios architektūros objektų. Tuo pačiu infrastruktūra išsaugo funkcionalumą, gerina ne tik estetinį vaizdą, bet ir gyvenimo kokybę.

Projekto architektūriniai sprendiniai buvo daromi atsižvelgiant į unikalų vietovės pobūdį. Neįprastos formos apšvietimo atramos Vilniaus gatvėje specialiai suprojektuotos šiam objektui. Vilniaus gatvė veda į SPA centrą, todėl gatvei ir pėsčiųjų bei dviračių takams apšviesti buvo specialiai sukurtos neįprasto dizaino atramos. Didžioji jų atšaka skirta apšviesti gatvei, o mažoji apšviečia pėsčiųjų zoną. Atramos išsiskiria ir neįprastu lenktu siluetu. Tokią atramų dizaino idėją projektuotojai parsivežė iš Paryžiaus ir sėkmingai įgyvendino Anykščiuose.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • cirkai

  Nuoroda

  tiesia plačiausius šaligatvius šeimyniškėlių gatvėje,o mieste einant šaligatviais ir velnias galvą gali nusisukt...

  Prieš 12 mėnesių
 • Smagu

  Nuoroda

  Daivos projektai skina laurus ! Valio

  Prieš metus
 • Įdomu,

  Nuoroda

  Kuris čia savivaldos architektas projektavo

  Prieš metus
 • gal ta kur

  atsakymas į: Įdomu, Nuoroda

  išejo i Panevėži dirbti ? Laikraštis net sarmatijasi pavardę rašyti ? O laurus skinasi pilies valdovas ?

  Prieš metus
 • as

  Nuoroda

  uz mera

  Prieš metus
 • nu jo

  atsakymas į: as Nuoroda

  architektę "iškrapštė" į Panevėži - dabar gales "laurus skintis" vienas ?Nu tikras pilies valdovas

  Prieš metus
 • Optimistas

  Nuoroda

  Na va, turime ir kuo pasidžiaugti. Juk ne viskas negatyvu.

  Prieš metus