Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

2017 m. gruodžio 15 d., penktadienį, Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai įteikti prestižiniai konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas – vienas labiausiai atspindinčių šalies ūkio pažangą renginys, kuriam pateikiamos įvairių šalies ūkio šakų naujovės, įsitvirtinusios rinkoje ir jau pelniusios vartotojų pripažinimą. Aukso medaliu šiais metais įvertintas bendras Anykščių rajono savivaldybės ir AB „Panevėžio keliai“ rengtas projektas „Nestandartiniai vizualiniai sprendimai Anykščių miesto gatvėse“.

 „Džiaugiuosi, kad nuoseklus darbas, glaudus bendradarbiavimas davė puikų rezultatą“, - sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

Konkursui „Lietuvos metų gaminys 2017“ pristatyta Žiburio ir Vilniaus gatvių rekonstrukcija Anykščių mieste. Tai – du susisiekimo infrastruktūros projektai, įgyvendinti vadovaujantis pasirinkta vieninga architektūra, derančia su unikaliu kraštovaizdžiu. Stilistika derinta ir prie jau esamų infrastruktūros objektų elementų, mažosios architektūros objektų. Tuo pačiu infrastruktūra išsaugo funkcionalumą, gerina ne tik estetinį vaizdą, bet ir gyvenimo kokybę.

Projekto architektūriniai sprendiniai buvo daromi atsižvelgiant į unikalų vietovės pobūdį. Neįprastos formos apšvietimo atramos Vilniaus gatvėje specialiai suprojektuotos šiam objektui. Vilniaus gatvė veda į SPA centrą, todėl gatvei ir pėsčiųjų bei dviračių takams apšviesti buvo specialiai sukurtos neįprasto dizaino atramos. Didžioji jų atšaka skirta apšviesti gatvei, o mažoji apšviečia pėsčiųjų zoną. Atramos išsiskiria ir neįprastu lenktu siluetu. Tokią atramų dizaino idėją projektuotojai parsivežė iš Paryžiaus ir sėkmingai įgyvendino Anykščiuose.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • cirkai

  Nuoroda

  tiesia plačiausius šaligatvius šeimyniškėlių gatvėje,o mieste einant šaligatviais ir velnias galvą gali nusisukt...

  Prieš 9 mėnesių
 • Smagu

  Nuoroda

  Daivos projektai skina laurus ! Valio

  Prieš 9 mėnesių
 • Įdomu,

  Nuoroda

  Kuris čia savivaldos architektas projektavo

  Prieš 9 mėnesių
 • gal ta kur

  atsakymas į: Įdomu, Nuoroda

  išejo i Panevėži dirbti ? Laikraštis net sarmatijasi pavardę rašyti ? O laurus skinasi pilies valdovas ?

  Prieš 9 mėnesių
 • as

  Nuoroda

  uz mera

  Prieš 9 mėnesių
 • nu jo

  atsakymas į: as Nuoroda

  architektę "iškrapštė" į Panevėži - dabar gales "laurus skintis" vienas ?Nu tikras pilies valdovas

  Prieš 9 mėnesių
 • Optimistas

  Nuoroda

  Na va, turime ir kuo pasidžiaugti. Juk ne viskas negatyvu.

  Prieš 9 mėnesių