Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Prieš atsakydamas į Gintauto Palucko vadovaujamos Socialdemokratų partijos Anykščių skyriaus atstovo viešą klausimą, norėčiau padėkoti už opozicinės jėgos dėmesį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai ir man, Valstiečių ir žaliųjų frakcijos Seime nariui. Buvo užduoti du klausimai: apie Ramūno Karbauskio įmonių veiklą Lietuvoje ir apie prekybą su Rusija. Bandysiu trumpai atsakyti. Išties, Anykščių rajono žmonės jau daug metų puikiai žino, jog Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio valdoma Agrokoncerno įmonių grupė rajone prekiauja trąšomis, žemės ūkio technika, užsiima žemės ūkio veikla. Daug rajono ūkininkų su Agrokoncerno grupės įmonėmis bendradarbiauja tiesiogiai, iš jų perka, joms parduoda. Agrokoncernas nuo bankroto išgelbėjo dvi žemės ūkio bendroves Anykščių rajone, kurios šiandien ir toliau vykdo veiklą ir suteikia anykštėnams darbo vietas.
Romaldas Gižinskas, skleisdamas nepatikrintą informaciją apie neva Agrokoncerno grupės įmonių nesumokėtus milijonų eurų mokesčių, nutyli, kad VMI (Valstybinės mokesčių inspekcija), kurios klausė ne vienas šalies žurnalistas, jau yra atsakiusi į šį klausimą – šiuo metu Agrokoncerno grupės įmonės Valstybei nėra skolingos. Kaip šiokią tokią patirtį valstybės reikaluose turintis politikas, negaliu sau leisti netikėti VMI atsakymais.
Kaltinimai bet kuriai Lietuvos įmonei dėl prekybos su Rusija „išeina“ iš supratimo apie pasaulio ekonomiką ribų. Rusija jau daug metų po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo tarp visų pasaulio šalių yra Lietuvos prekybos partnerė Nr.1.
2016 metais Lietuvos prekybos su Rusija apyvarta buvo 6,6 milijardo eurų. Praėjusiais metais Lietuva eksportavo į Rusiją prekių ir paslaugų už 3,05 mlrd. Eurų (eksporto partnerė Nr. 1), o importavo už – 3,6 mlrd. eurų (importo partnerė Nr. 1). Importavo pagrinde žaliavas, o eksportavo – pagamintą produkciją ir paslaugas. Žinia, pagamintą produkciją ir sukurtas paslaugas visada yra naudingiau parduoti.
Dėl embargo. Embargas pagrinde palietė tik Lietuvos žemės ūkio produkcijos eksporto į Rusiją sritį, bet ne pramonės produkcijos ar paslaugų. Embargas taip pat nepalietė daugelio Rusijos žaliavų ir prekių eksporto į ES valstybes. Kaip Jūs manote, kokias dujas gamyboje ir buityje naudoja ES šalių įmonės ir gyventojai, o kieno nafta teka į Europos Sąjungos šalių perdirbimo įmones – Rusijos. Taip kad, politika yra politika, o tarptautinė prekyba yra tarptautinė prekyba. Reikia daugiau domėtis ir viskas bus aišku.

 

Seimo narys Antanas Baura

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • fanfanas-tulpė

  Nuoroda

  Akivaizdu pagal komentarų skaitlingumą Antanano atsakymas nesulaukė daug dėmesio arba nepadarė įspūdžio:) to pasekoje valstiečių reitingai rajone krenta manyčiau taip:)

  Prieš 9 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: fanfanas-tulpė Nuoroda

  Nesulauke komentaru toedel, kad aiskiai ir issam,iai atsake. Protingiems zmonems viskas aisku. ir nera ko komentuoti.

  Prieš 9 mėnesių
 • fanfanas-tulpė 2

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Neatsakė, nei Antanas nei kas nors kitas:) o klausimų tik daugėja:) ir reitingai smuksta:)

  Prieš 9 mėnesių
 • jis visada

  Nuoroda

  lojalus buvo visoms partijoms ir tik sau

  Prieš 9 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  Kieno partijoje tupi, tokia giesme ir gieda. Bailiukas tas musu Antanukas.

  Prieš 9 mėnesių
 • oi

  Nuoroda

  kaip nepatiks rusafobams. bet deje tiesa yra tiesa

  Prieš 9 mėnesių
 • kaimietis

  Nuoroda

  Nuvylė Antanas oi nuvylė tokiu atsakymu ir išviso reakcija tokia:) kuom čia jis įsivaizduojas ęsa super pijaro asu, mažiau serialų reik žiūrėt:) buvo žmogus kaip žmogus labindavosi su visais maloniai ir še tau...ech nervai nelaiko

  Prieš 9 mėnesių
 • Naujas tikėjimas

  Nuoroda

  partijos vadas-mesijas, Antanas apaštalas- gelbėja nuo bado, nedarbo ir bankroto....

  Prieš 9 mėnesių
 • nepergyvenkit

  Nuoroda

  sumokes uz juos pensininkai ir kurie kaupe

  Prieš 9 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Dėkoju gerb.Seimo nariui už atsakymą.Kaip ir tikėjausi ,atsakyme nuskambėjo-''vsio zakonno''.Sužinojau naujieną, kad Rusija mūsų partneris N1.Gerb.Seimo nary, dėl trąšų ir žemės ūkio Jūs rimčiau pasidomėkite ir viskas bus aišku.Dar kartą dėkoju gerb.Seimo nariui nors ir už diletantišką atsakymą.

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau