Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)

Artėjant šv. Kalėdoms, skubu atiduoti skolą "Anykštos" skaitytojams.

Grįžau laimingai su Turkijos avialinijomis. Tik labai sušalau, kol lėktuvas stovėjo Entebėje, Ugandoje. Pusę nakties lėktuvą siurbliavo ir vėdino ruošdamiesi keleivių srauto papildymui. O mes, įsėdę Kigalyje, Ruandoje, visą tą laiką sėdėjome lėktuvo salone, susisupę į stiuardesių duotas, dezinfekciniu purškalu kvepiančias antklodes.
Į Kigali oro uosto vidų leidžiama įeiti tik likus dviem valandoms iki skrydžio. Bet šalia yra jauki kavinė su nemokamu belaidžiu internetu. Važiuojant į oro uostą visų keleivių bagažą patikrina su dresiruotais šunimis, ieškančiais sprogmenų. Patį oro uostą juosia siena su spygliuota viela ant viršaus.
Baigiantis mano savanoriavimui šv. Kizito jaunimo namuose, Kunigas Hermanas Šulcas patikrino moksleivių įgytas žinias. Tikiuosi, kad mano pedagoginės pastangos padėjo bent daliai našlaičių.
Siekdamas atsikvėpti po sunkių darbų, kartu su Aleksija aplankiau Muhazi ežero Jambo pramogų centrą. Muhazi apylinkės labai panašios į kraštovaizdį prie Rubikių ežero ties Pertako sala. Tik Muhazi ežeras yra labai ilgas ir siauras, driekasi 37 km iš Rytų į Vakarus. Pusvalandžio trukmės plaukiojimas su medine motorine valtimi kainuoja apie 20 Eurų.
Labiausiai Ruandoje nustebino saugumas. Keliavau vienas viešuoju transportu – perpildytais mini autobusais ir motorolerių taksi, visur mačiau draugiškus ir besišypsančius veidus. Vis dėl to, vykstantiems į Ruandą pirmą kartą, patarčiau pasiimti marškinius ilgomis rankovėmis – naktį staigiai nukrenta temperatūrą ir atsibunda moskitai. Sausuoju sezonu skėčiai nebūtini, per 4 savaites lijo tik vieną kartą. Norintiems pasimėgauti šilta vasarą be lietaus, į Ruandą siūlyčiau vykti birželio – rugpjūčio arba gruodžio – vasario mėnesiais. Lietuviškas pavasaris ir ruduo sutampa su liūčių sezonu Ruandoje. Apsistoti galima Kun. H. Šulco jaunimo namuose, kuriuose savanorių ir turistų laukia gausus vaisiais ir daržovėmis, žuvimi iš Muhazi ežero arba namine mėsa padengtas stalas. Taip pat kviesčiau paremti Kun. H. Šulco globojamus vaikus aukojant jo įkurtam labdaros ir paramos fondui „Jaunimo sodyba“ (žr. www.jaunimosodyba.lt).  Galima pasirinkti remti vaikus Ruandoje arba Lietuvoje.

 

Povilas Sapkauskas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Jeigu reikėtų gyventi Afrikoje, tai būtų, kaip tremtis. Nė kiek netraukia tas kraštas: nei gamta, nei žmonės.

  Prieš 2 mėnesių
 • geriau

  Nuoroda

  jau su naslelem i tolimuosius rytus negu i nigwrija iskeps ir patieks kaip namine mesa su kukuruzais

  Prieš 2 mėnesių