Kas taps Pasaulio futbolo čempionais?

Dienos anekdotas

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Komentaras

Sv.: „Gal ir dalyvaučiau, smagu, kad dar tinkami naudojimui daiktai pasitarnaus, o ne didins atliekų kiekį. Registravausi ir į pirmą Blusturgį, bet kai sužinojau vietą, nedalyvavau. Nemanau, kad tinka tai organizuoti aplink paminklą."

Skaityti komentarus (1)
2017-12-18

Antis – ne antis?

Alfredo MOTIEJŪNO nuotraukos

Anykščių miesto parke fotografas Alfredas Motiejūnas nufotografavo į antį panašų paukštį. “Drąsus, žmonių nebijo, visai arti prisileidžia. Pasižiūri nuo turėklų į užšąlusį tvenkinį, ir skrenda į didesnius vandenis”, - šypsojosi A. Motiejūnas, teigdamas, kad jam kol kas nepavyko išsiaiškinti koks čia paukštis. Gal skaitytojai atpažins?

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • PURPULIS

  Nuoroda

  Taigi čia anykštėniškas slibinas , tik dar mažas . Pakrapštėt piliakalnį , ir išlindo ... Saugokitės , ypač anykštėnės - jis mėgsta mylėtį panas , o senmerges , sudrasko ir praryja ..... Fotografui irgi nepatarčiau spigintį jam į akis - nežinia kas tam laukiniam senoviniam gyvūnui gali pasirodytį , griebs už p.... ir aparatą atims ...

  Prieš 6 mėnesių
 • jo jo

  Nuoroda

  Tai tikrai muskusinė antis - naminės ir laukinės anties hibridas. Jos mėsa gerokai tamsesnė už naminės anties, bet šviesesnė, nei laukinės. Auginant namuose laisvėje jos nėra baugščios, tačiau naktimis antys neina į aptvarą, o sutupia medžiuose ar ant tvorų. Jos užauga šiek tiek mažesnės, nei naminės baltosios mėsinės antys.

  Prieš 6 mėnesių
 • Nerijus

  Nuoroda

  Sunku būti miestiečiu... „į antį panašus paukštis” :) siaubas. Prieš paskutinėj foto man panašu į slibiną :)

  Prieš 6 mėnesių
 • klarkas

  Nuoroda

  muskusinė antis nepakirptais sparnais

  Prieš 6 mėnesių
 • qwe

  Nuoroda
  Prieš 6 mėnesių
 • pala

  Nuoroda

  tai mano antinas ,pabėgo iš tvartelio

  Prieš 6 mėnesių
 • žalia tvora

  atsakymas į: pala Nuoroda

  apsitverk ir užtikrink paukščiams gyvenimo gerovę, kad neieškotų kaip dauguma anykštėnų emigracijos kelių.
  Pagarbiai
  Žaliasis patrulis

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  Naminė muskusinė antis

  Prieš 6 mėnesių