Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)
Ketvirtadienį - Anykščių rajono Tarybos posėdis.

Anykščių rajono savivaldybė paviešino gruodžio 18 – 22 dienos Anykščių rajono vadovų darbotvarkes. Prieššventinę savaitę rajono valdžia dirbs.

 

Rajono meras Kęstutis Tubis šį pirmadienį susitiko su Semo nariu Sergejumi Jovaiša.Šiandien K.Tubis taip pat dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės strateginio planavimo priežiūros komisijos posėdyje. Rytoj meras susitiks su anykštėnais senjorais Anykščių kultūros centre, trečiadienį dalyvaus Lietuvos regioninės politikos Baltosios knygos aptarime Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete Vilniuje.
Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius šiandien išvažiavo į Vilnių pasveikinti anykštėnės Ritos Vasiliauskienės, kuri bus apdovanota sėkmingiausiu tradicinio amatininko prizu.Antradienį ir trečiadienį S.Obelevičius dalyvaus apžiūros-konkurso „Šviečiantys Anykščiai“ komisijos darbe.
Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka šiandien dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės strateginio planavimo priežiūros komisijos posėdyje.17 val. susitiks su Pušyno mikrorajono gyventojais dėl mikrorajono infrastruktūros vystymo.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas šiandien  dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdyje.Antradienį posėdžiaus Medžiojamų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo ir vertinimo komisijos bei UAB „Anykščių šiluma“ valdybos posėdžiuose.
Ketvirtadienį visi rajono vadovai dalyvaus Anykščių rajono Tarybos posėdyje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tomas

  Nuoroda

  Kam posėdžiai,o kai kam kelionės su lagaminais.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ttt

  Nuoroda

  Kad tik nepersidyrbtu pries sventes

  Prieš 3 mėnesių
 • tai kur ju

  Nuoroda

  darbai ,nieko nesimato ir nieko nejauciam geresnio ,ka jie dirba ,susitikineja ,rode per tv su kuo

  Prieš 3 mėnesių
 • Kalėdų svajone

  Nuoroda

  Gal atsiprašau pasakys Sergejui? Atėjo Greta, sumirksėjo, susileidau... Dar ta jos draugė su klitorių fotografijomis...

  Prieš 3 mėnesių
 • Che

  Nuoroda

  Darbuojames net po stalu

  Prieš 3 mėnesių
 • Gerai

  Nuoroda

  Nors viena savaitė be gastrolių

  Prieš 3 mėnesių