Ar draudžiate savo turtą?

Dienos anekdotas

Policininkas sustabdo automobilį:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams?
Vairuotojas išlipa iš automobilio ir išbąla kaip kreida. Policininkas pakartoja:
- Kas nutiko jūsų galiniams žibintams? Vairuotojas atrėžia:
- Kam rūpi tie žibintai?! Kur dingo namelis ant ratų?!

Komentaras

X - man: „Turbūt ponai seimūnai pamiršo, kad dar tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt antrųjų metrų pavasarį, kai pirmą ir šiol paskutinį kartą buvo skelbiami pakartotiniai Seimo rinkimai visoje Lietuvoje. Tuomečiai sociologai ir politologai pergalę juose žadėjo centro, liberaliosioms politinėms, tuo tarpu Lietuvos Demokratinei Darbo partijai kažin kieno darytos apklausos žadėjo viso labo nepilnus dvidešimt procentų. O kas gavosi? LDDP triuškinančiai laimėjo absoliučią daugumą, nes ko daugiau reikėjo ir tikėtis kai prieš tai Seime pašeimininkavo devyniasdešimt šeši Sąjūdžio deleguoti deputatai į Aukščiausiąją Tarybą. Dabartiniu atveju, kai pasižiūri apklausas ir pamatai kie žmonių pasitiki politinėmis partijomis ir kiek pasitiki politinėmis partijomis, koks jų procentas nėra tvirtai apsisprendęs eitų į rinkimus ar ne, jei jie vyktų artimiausiu laiku, drąsiai galima teigti, kad nemaža dalimi šviežiai paskelbtus priešlaikius Seimo rinkimus laimėtų politiniai marginalai, pažadėję rinkėjams pokyčius ir permainas, proveržius veržlius, bei šviesų kelią į Lietuvos rytojų.
Panašu ir labai panašu, kad kai ne kurios politinės partijos, tiesiog nepraleido progos pasireklamuoti kalbėdamos apie pirmalaikių Seimo rinkimų svarbą šių dienų mūsų Tėvynės kontekste."

Skaityti komentarus (3)
Autoriaus nuotr.

Šiandien  nuo 13 val. miškų urėdijos gyventojams dalina eglių šakas.Anykščių miškų urėdija šalia “buitinio” pastato jas pradėjo dalinti kiek anksčiau. Nemokamų eglių šakų pietų metu pasiimti atėjo gan daug  žmonių.

 Miestų ir miestelių aukštėse, prie parduotuvių ir kitose vietose šakos gyventojams bus dalinamos jau 11 metus.

Šia akcija, be kita ko, siekiama žmones mokyti saugoti gamtą, mažinti nelegalius eglučių kirtimus.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ats;

  Nuoroda

  Nu viršūnė

  Prieš 2 mėnesių
 • ;)

  Nuoroda

  Kalba zmones tu saku rozems uzdengt eina pasiimt

  Prieš 2 mėnesių
 • gal į grabelį tas šakeles susidėsi didžiai geriamas ,,katalike,,,šventės ateina...pasimelsiti už praeitį visiems reikėtų..

  Prieš 2 mėnesių
 • o kodel

  Nuoroda

  dykai is kieno misko jie veza ne is musu visu ,geradejai ima musu turta ir dalina

  Prieš 2 mėnesių