Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)
Kavarskiečiai piktinasi kunigo dr. Nerijaus Vyšniausko elgesiu

Šiandien į "Anykštos" redakciją atėjo kavarskiečių delegacija skųstis Kavarsko parapijos klebono dr. Nerijaus Vyšniausko elgesiu. Pasak kavarskiečių, klebonas pakeitė parapijos namų durų spynas ir bendruomenės nariai į juos nebegali patekti. Kavarskiečiai piktinosi, nes parapijos namai remontuoti bendruomenės narių lėšomis, patys kavarskeičiai rinko aukas. Negana to parapijos namuose užrakintas bendruomenės turtas - pradedant lėkštėmis ir staltiesėmis, baigiant vandens šildymo katilu. 

Kavarskiečiai pagalbos tikisi iš rytoj atvyksiančio Ukmergės dekanato dekano. Į jį bendruomenės atstovai kreipėsi jau anksčiau. Kun.dr.N.Vyšniausko komentaro kol kas gauti nepavyko, atsiliepęs į žurnalisto skambutį jis sakė esąs bažnyčioje ir negalįs kalbėti. Tačiau vilties išgirsti kunigo poziciją neprarandame. 

Plačiau - "Anykštoje" 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • zita

  Nuoroda

  labai gerai padare

  Prieš 7 mėnesių
 • Trys karaliai

  Nuoroda

  Su Šventėmis. Gėda skaityti komentarus,gėda prieš kunigą,gėda prieš padorius žmones.Iš visko matosi,kad kažko nepasidalijote,pavydas didžiulis,kodėl ne aš? Kiek girdėjau tai p.Laimutė padori moteris,o apšmeižti ir sumenkinti galima daug ką jeigu atsiranda priešas kelyje. Pavydas tai sudėtinga liga ir ją išgydyti sunku.Manau,kad viskas susidelios į savo vietas ir Kavarsko žmonės atsirinks kas yra kas. Eikite į bažnyčią melstis,o ne apie pletkus galvoti.Kunigui linkiu sutaikyti parapijiečius ir sekmingo darbo.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  visa varanaviciu gimine tokia, kaip Algis.

  Prieš 7 mėnesių
 • Elena

  Nuoroda

  kaip gaila varaviciaus ir kuojienes. vieno mizniaus ant visu kampu kavarke, kitos zinomos kaip sutres. Uztat varravicisu ir geria, kad apsipylus akis, kuojiene taptu kvepianti.

  Prieš 7 mėnesių
 • kavarskiete

  Nuoroda

  kokie grazus ir prasmingi kunigo N. Vysniausko pamokslai. Ateikite i baznycia ne pletku rinkti, o melstis ir klebono klausyti. Del Kuojienes ir Varanaviciaus - bukite ramus, jie savo problemas isspres be jusu....

  Prieš 7 mėnesių
 • Vietinė

  Nuoroda

  Laima tikrai geros dūšios žmogus, visada išties pagalbos ranką. Ji visada buvo gerbiama ir mylima vietinių žmonių. Gal pasidavė draugo įtakai? Ne veltui sakoma, " su kuo sutapsi, tuo ir tapsi" Laimute, atsirink graugus ir vėl viskas bus gerai. Sėkmės tau ir visai bendruomenei. Kalėdos susitaikymo metas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Čia koujiene kavarske vel ora pagadino??

  Prieš 7 mėnesių
 • Delegacija sutre ir myznius. Ten kur kavarske sysioja Varanavičius, žmonės baido ji pajunge elektra

  Prieš 7 mėnesių
 • Reikejo dar iškviesti

  Nuoroda

  užanspauduotoja iš savivaldybes - butu dar užanspaudaves duris ?

  Prieš 7 mėnesių
 • ŽINAU

  Nuoroda

  na ka iš komentaru aišku du žmones turi prisitaikyti prie bendruomenes ARBA JA PALIKTI,o kunigelis atsargiau rinktis bažnycios tarybos žmones jei tokia yra.Laimute buvo medike ir tikrai buvo kaip specialiste nuoširdi, pritariu Jurgitai .Bet mums išejusiems i pensija reikia pripazinti kad keiciasi sveikata,požiuris,kantrybe,priekabumas,neatidumas,neisiklausymas,abejingumas sau ir kitiems,silpneja atmintis,reikia poisio TUO IR PASAKYTA IŠĖJAU Į UŽTARNAUTĄ POILSĮ,REIŠKIA REIKIA PAILSET. O KUNIGĄ GAVOT PUIKŲ,TIK AR ŽMOGUS NEIŠSIGĄS IR NEPABĖGS.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau