Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)
Kavarskiečiai piktinasi kunigo dr. Nerijaus Vyšniausko elgesiu

Šiandien į "Anykštos" redakciją atėjo kavarskiečių delegacija skųstis Kavarsko parapijos klebono dr. Nerijaus Vyšniausko elgesiu. Pasak kavarskiečių, klebonas pakeitė parapijos namų durų spynas ir bendruomenės nariai į juos nebegali patekti. Kavarskiečiai piktinosi, nes parapijos namai remontuoti bendruomenės narių lėšomis, patys kavarskeičiai rinko aukas. Negana to parapijos namuose užrakintas bendruomenės turtas - pradedant lėkštėmis ir staltiesėmis, baigiant vandens šildymo katilu. 

Kavarskiečiai pagalbos tikisi iš rytoj atvyksiančio Ukmergės dekanato dekano. Į jį bendruomenės atstovai kreipėsi jau anksčiau. Kun.dr.N.Vyšniausko komentaro kol kas gauti nepavyko, atsiliepęs į žurnalisto skambutį jis sakė esąs bažnyčioje ir negalįs kalbėti. Tačiau vilties išgirsti kunigo poziciją neprarandame. 

Plačiau - "Anykštoje" 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jillian

  Nuoroda

  http://nafarcie.pl/user-34504.html The main focus of something like a grotto is Santa himself and he really in order to be right kind of person. Firstly he in order to be have a real beard and real grey hair. The fake beards and wigs are always obvious to children help to make them beginning to question simple of the situation. His suit doesnt need to represent a traditional Santa but it does can look like real clothes rather compared costume. The shoes shouldnt spoil the costume either. Black boots or even wellies work fine, but i have seen Santas with trainers do not look right at all the.

  Prieš 2 mėnesių
 • Katie

  Nuoroda

  Jaki szampon na siwe włosy dla mężczyzn się sprawdzi? http://lecz-cellulit.pl

  Prieš 4 mėnesių
 • Joel

  Nuoroda

  http://gamingintllc.com/profile/storguacic40/ Going to your dentist often is a factor for white teeth. Plenty of research best to have built cleanings each. Always set another appointment when you are at the dentist. Ask if the office can call you to remind you.

  Prieš 4 mėnesių
 • Denise

  Nuoroda

  https://www.menopauza.pl/uzytkownicy/monia4/ Detoxification is made by plenty of organs, glands, and transportation systems, for instance the skin, gut, kidneys, liver, lungs, lymphatic system, and mucous walls. The dry brushing technique deals with detoxification of the skin.

  Prieš 4 mėnesių
 • zita

  Nuoroda

  labai gerai padare

  Prieš metus
 • Trys karaliai

  Nuoroda

  Su Šventėmis. Gėda skaityti komentarus,gėda prieš kunigą,gėda prieš padorius žmones.Iš visko matosi,kad kažko nepasidalijote,pavydas didžiulis,kodėl ne aš? Kiek girdėjau tai p.Laimutė padori moteris,o apšmeižti ir sumenkinti galima daug ką jeigu atsiranda priešas kelyje. Pavydas tai sudėtinga liga ir ją išgydyti sunku.Manau,kad viskas susidelios į savo vietas ir Kavarsko žmonės atsirinks kas yra kas. Eikite į bažnyčią melstis,o ne apie pletkus galvoti.Kunigui linkiu sutaikyti parapijiečius ir sekmingo darbo.

  Prieš metus
 • Ona

  Nuoroda

  visa varanaviciu gimine tokia, kaip Algis.

  Prieš metus
 • Elena

  Nuoroda

  kaip gaila varaviciaus ir kuojienes. vieno mizniaus ant visu kampu kavarke, kitos zinomos kaip sutres. Uztat varravicisu ir geria, kad apsipylus akis, kuojiene taptu kvepianti.

  Prieš metus
 • kavarskiete

  Nuoroda

  kokie grazus ir prasmingi kunigo N. Vysniausko pamokslai. Ateikite i baznycia ne pletku rinkti, o melstis ir klebono klausyti. Del Kuojienes ir Varanaviciaus - bukite ramus, jie savo problemas isspres be jusu....

  Prieš metus
 • Vietinė

  Nuoroda

  Laima tikrai geros dūšios žmogus, visada išties pagalbos ranką. Ji visada buvo gerbiama ir mylima vietinių žmonių. Gal pasidavė draugo įtakai? Ne veltui sakoma, " su kuo sutapsi, tuo ir tapsi" Laimute, atsirink graugus ir vėl viskas bus gerai. Sėkmės tau ir visai bendruomenei. Kalėdos susitaikymo metas.

  Prieš metus
Įkelti daugiau