Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

UAB „Jara Jums“ uždaro 18 metų Anykščiuose, Ladigos gatvėje, veikusią maisto prekių parduotuvę.

Pirmąjį  242 kv. m.ploto aukštą, kuriame veikė parduotuvė, bendrovė paskelbė išnuomojanti komercinei veiklai.
UAB „Jara Jums“ taip pat priklauso antrajame parduotuvės aukšte veikianti picerija. Ši anykštėnų tarpe populiari viešojo maitinimo įstaiga ir toliau dirbs.

 Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Niekai

  Nuoroda

  Jei mokėdavo už nuostolius, tai pačios kaltos. Pagal įstatymą jos už tai neatsakingos, mokėti neprivalo.

  Prieš 11 mėnesių
 • Kai

  Nuoroda

  Viešėjau Anykščiuose su anukėkiu beveik kasdien eidavom valgyti iJaros piceriją .Labai skaniai.gamina ,o svarbiausia greit ir maloniai aptarnauja. Sėkmės picerijos darbuotojams gerai kad picerija dar veiks , būtinai apsilankysim

  Prieš metus
 • Oho

  Nuoroda

  Žinoma kad nemalnu,ką direktorė ?negu niekas nesiskundė,aš irgi perku Jaroj bet toj kur pardavėjos malonios,bet ir ten mielos mano kažkur pabėgo

  Prieš metus
 • Nuoroda

  Jei dirbti nori su žmonėm turi būti mandagi pardavėja.Sėdi pikta.Kai pažiūrės piktom akym.Atrodo kad sunku joms ten ir prekes nuskanuoti.Lai pailsi nuo sunkaus darbo.Turbūt neteko joms būti bedarbėm.Visi mes dirbam už maža atlygi,bet jei dirbi su žmonėmis turi būti mandagi.Dažnai einu į žiburio parduotuve ten tikrai niekas nesekka žmogaus išpas kos.Tikrai visada malonios pardavėjos ir su šypsena tai tikrai gera ir užeiti.Tai jos ir už minimuma dirba.

  Prieš metus
 • Ramune

  Nuoroda

  Gerai viename komentare buvo paminėta.Maximoj apsauga sėdi,o čia nuo jų vargšių ir taip mažo atlyginimo nuskaičiuoja,tai nenuostabu,kad seka ir žiūri,kiekvienas uz savo prakaitu uždirbtą skatika kovoja...O jei susiraukus,tai visokiu žmonių yra visokių reikia gal ir jūs kitam taip atrodote...Tokiose parduotuvėse jos viskas ir apsauga ,ir krovėjos,ir valytojos ir bobučių nuodėmklauses,ir vistiek negeros,o sugeba išgyventi iš minimumo ir stovi aukštai iškelta galva,nes dirba sąžiningai ir daug.Sėkmės ieškantis darbo,moterys.

  Prieš metus
 • Nuoroda

  kur užeinu visai nežiūriu i pardavejūs o iprekes nusipirkt ir iš parduotuves ,man nerūpi kas ka savo dirba svarbu kad kišenes nenupjautu,koks Ralys priekabiaudamas prie pirkeju

  Prieš metus
 • Svečias

  Nuoroda

  Labai visi protingi,gal kam gyvenimą sugadins,likt be darbo ne juokas ir ne cirkas

  Prieš metus
 • Stebėtojas

  Nuoroda

  Ar tiek daug pardavėju reikėjo? 3 stovi prie sausainiu ir mėsos viena kasoje sėdi o dar po parduotuve vaikštant valytoja grindis plauna . Geras jausmas apima kai vienas pirkejas o tave tiek darbuotoju aptarnauja . To ir tikėtis reikejo. Cirku cirkas ir tiek .

  Prieš metus
 • Svečias

  Nuoroda

  Pardavėjos darbas nelengvas ir visiems geras nebūsi,gi ne maxsima ten apsaugos nėr ,o už trūkumus pačioms reik mokėt va

  Prieš metus
 • Pirkėja

  Nuoroda

  Labai gaila. Labai malonios pardavėjos sausainių ir mėsos skyriuje, parduotuvėje skanūs vietiniai gaminiai. Liūdna, kad taip.

  Prieš metus
Įkelti daugiau