Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono Tarybos sprendimu keičiama  Anykščių ligoninės struktūrą. Chirurgijos ir traumatologijos skyriai bus sujungti į vieną skyrių. Prie šio jungtinio skyriaus bus pridėta ir ginekologija, nes Akušerijos ir ginekologijos skyrius naikinamas, atsisakant akušerijos paslaugos teikimo Anykščių ligoninėje. Pagrindiniai tokios pertvarkos motyvai – lėšų taupymas.
Kaip vertinate tokius sprendimus? Ar dėl to nenukentės pacientai?

 VALDAS ŽALA, verslininkas:

- Manau, kad  tai geras sprendimas. Mano, kaip šių paslaugų vartotojo nuomonė : Anykščiuose poliklinika turi atsirasti dabartinėje ligoninėje, viskas atsirastų vienoje vietoje, baigtųsi vaikščiojimai pirmyn atgal. Dalis darbuotojų būtų atleista, kitiems padidinti atlyginimai, taip pritraukiant naujų jaunų specialistų. Dar vienas variantas -  ligoninę atiduoti Santariškių žinion ir Anykščių ligoninėje padaryti Santariškių reabilitacijos centrą,  į kurį būtų sunčiami pacientai iš visos Lietuvos. Dabar gaunasi, jog ligoninė yra rajono didžiausias darbdavys, išlaikomas biudžeto, rajonui tai duoda mažai naudos. Mes versle irgi koncentruojamės į savo stipriąsias puses, atsisakydami nereikalingo administravimo. Investuojame ten, kur yra perspektyva ir ją dar stiprinam, o silpnų vietų atsisakome.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nereikia dubliuoti

  Nuoroda

  Šitą jau matėm ir skaitėm.

  Prieš metus
 • Verslininkui Žalai

  Nuoroda

  Valdai, na kam tau Kurkliuose statyti šovinių gamyklą ir vargti su darbo jėga, jei yra laisvos Anykščių ligoninės patalpos ?! Atiduos valdžia už dyką. Šitokios perspektyvos plėstis. Ateityje ir "Stingeriams" gaminti vietos užteks, ir "Abramsams" remontuoti... :) Sėkmės!

  Prieš metus