Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių rajono Tarybos sprendimu keičiama  Anykščių ligoninės struktūrą. Chirurgijos ir traumatologijos skyriai bus sujungti į vieną skyrių. Prie šio jungtinio skyriaus bus pridėta ir ginekologija, nes Akušerijos ir ginekologijos skyrius naikinamas, atsisakant akušerijos paslaugos teikimo Anykščių ligoninėje. Pagrindiniai tokios pertvarkos motyvai – lėšų taupymas.
Kaip vertinate tokius sprendimus? Ar dėl to nenukentės pacientai?

 VALDAS ŽALA, verslininkas:

- Manau, kad  tai geras sprendimas. Mano, kaip šių paslaugų vartotojo nuomonė : Anykščiuose poliklinika turi atsirasti dabartinėje ligoninėje, viskas atsirastų vienoje vietoje, baigtųsi vaikščiojimai pirmyn atgal. Dalis darbuotojų būtų atleista, kitiems padidinti atlyginimai, taip pritraukiant naujų jaunų specialistų. Dar vienas variantas -  ligoninę atiduoti Santariškių žinion ir Anykščių ligoninėje padaryti Santariškių reabilitacijos centrą,  į kurį būtų sunčiami pacientai iš visos Lietuvos. Dabar gaunasi, jog ligoninė yra rajono didžiausias darbdavys, išlaikomas biudžeto, rajonui tai duoda mažai naudos. Mes versle irgi koncentruojamės į savo stipriąsias puses, atsisakydami nereikalingo administravimo. Investuojame ten, kur yra perspektyva ir ją dar stiprinam, o silpnų vietų atsisakome.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nereikia dubliuoti

  Nuoroda

  Šitą jau matėm ir skaitėm.

  Prieš 9 mėnesių
 • Verslininkui Žalai

  Nuoroda

  Valdai, na kam tau Kurkliuose statyti šovinių gamyklą ir vargti su darbo jėga, jei yra laisvos Anykščių ligoninės patalpos ?! Atiduos valdžia už dyką. Šitokios perspektyvos plėstis. Ateityje ir "Stingeriams" gaminti vietos užteks, ir "Abramsams" remontuoti... :) Sėkmės!

  Prieš 9 mėnesių