Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių rajono Tarybos sprendimu keičiama  Anykščių ligoninės struktūrą. Chirurgijos ir traumatologijos skyriai bus sujungti į vieną skyrių. Prie šio jungtinio skyriaus bus pridėta ir ginekologija, nes Akušerijos ir ginekologijos skyrius naikinamas, atsisakant akušerijos paslaugos teikimo Anykščių ligoninėje. Pagrindiniai tokios pertvarkos motyvai – lėšų taupymas.
Kaip vertinate tokius sprendimus? Ar dėl to nenukentės pacientai?

 VALDAS ŽALA, verslininkas:

- Manau, kad  tai geras sprendimas. Mano, kaip šių paslaugų vartotojo nuomonė : Anykščiuose poliklinika turi atsirasti dabartinėje ligoninėje, viskas atsirastų vienoje vietoje, baigtųsi vaikščiojimai pirmyn atgal. Dalis darbuotojų būtų atleista, kitiems padidinti atlyginimai, taip pritraukiant naujų jaunų specialistų. Dar vienas variantas -  ligoninę atiduoti Santariškių žinion ir Anykščių ligoninėje padaryti Santariškių reabilitacijos centrą,  į kurį būtų sunčiami pacientai iš visos Lietuvos. Dabar gaunasi, jog ligoninė yra rajono didžiausias darbdavys, išlaikomas biudžeto, rajonui tai duoda mažai naudos. Mes versle irgi koncentruojamės į savo stipriąsias puses, atsisakydami nereikalingo administravimo. Investuojame ten, kur yra perspektyva ir ją dar stiprinam, o silpnų vietų atsisakome.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nereikia dubliuoti

  Nuoroda

  Šitą jau matėm ir skaitėm.

  Prieš 7 mėnesių
 • Verslininkui Žalai

  Nuoroda

  Valdai, na kam tau Kurkliuose statyti šovinių gamyklą ir vargti su darbo jėga, jei yra laisvos Anykščių ligoninės patalpos ?! Atiduos valdžia už dyką. Šitokios perspektyvos plėstis. Ateityje ir "Stingeriams" gaminti vietos užteks, ir "Abramsams" remontuoti... :) Sėkmės!

  Prieš 7 mėnesių