akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono Tarybos sprendimu keičiama  Anykščių ligoninės struktūrą. Chirurgijos ir traumatologijos skyriai bus sujungti į vieną skyrių. Prie šio jungtinio skyriaus bus pridėta ir ginekologija, nes Akušerijos ir ginekologijos skyrius naikinamas, atsisakant akušerijos paslaugos teikimo Anykščių ligoninėje. Pagrindiniai tokios pertvarkos motyvai – lėšų taupymas.
Kaip vertinate tokius sprendimus? Ar dėl to nenukentės pacientai?

 VALDAS ŽALA, verslininkas:

- Manau, kad  tai geras sprendimas. Mano, kaip šių paslaugų vartotojo nuomonė : Anykščiuose poliklinika turi atsirasti dabartinėje ligoninėje, viskas atsirastų vienoje vietoje, baigtųsi vaikščiojimai pirmyn atgal. Dalis darbuotojų būtų atleista, kitiems padidinti atlyginimai, taip pritraukiant naujų jaunų specialistų. Dar vienas variantas -  ligoninę atiduoti Santariškių žinion ir Anykščių ligoninėje padaryti Santariškių reabilitacijos centrą,  į kurį būtų sunčiami pacientai iš visos Lietuvos. Dabar gaunasi, jog ligoninė yra rajono didžiausias darbdavys, išlaikomas biudžeto, rajonui tai duoda mažai naudos. Mes versle irgi koncentruojamės į savo stipriąsias puses, atsisakydami nereikalingo administravimo. Investuojame ten, kur yra perspektyva ir ją dar stiprinam, o silpnų vietų atsisakome.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nereikia dubliuoti

  Nuoroda

  Šitą jau matėm ir skaitėm.

  Prieš 4 mėnesių
 • Verslininkui Žalai

  Nuoroda

  Valdai, na kam tau Kurkliuose statyti šovinių gamyklą ir vargti su darbo jėga, jei yra laisvos Anykščių ligoninės patalpos ?! Atiduos valdžia už dyką. Šitokios perspektyvos plėstis. Ateityje ir "Stingeriams" gaminti vietos užteks, ir "Abramsams" remontuoti... :) Sėkmės!

  Prieš 4 mėnesių