Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)
BNS nuotrauka

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kandidatų į merus būsimuose savivaldos rinkimuose turėtų ieškoti ir tarp nepartinių žinomų vietos gyventojų, mano partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

 „Mes jau Seimo rinkimuose turėjome strategiją, kad nebūtinai žmogus turi būti sąjungos narys, svarbiausia, kiek jo vertybės sutampa su mūsų vertybėmis ir Seimo rinkimų metu, ir darbe Seime po rinkimų. Tai absoliučiai pasiteisino, todėl sakiau, kad tie skyriai, kurie neturi stiprių kandidatų į merus, jie turėtų ieškoti tų savivaldybių visuomenėje žmonių, kurie galėtų būti tais kandidatais“, – BNS sakė politikas.

Šią idėją jis iškėlė ketvirtadienį Kaune vykusiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos posėdyje. R. Karbauskis kalbėjo, jog mero kandidatūra ypač svarbi savivaldos rinkimuose, nes rinkėjai balsuoja už konkretų merą ir jo sąrašą.

Jis pabrėžė, kad nors Seimo rinkimuose tokią strategiją pasitelkusiai partijai buvo prognozuojama nestabili frakcija Seime, į parlamentą patekę „Valstiečiai“ dirba vieningai.

2015 metais vykusiuose savivaldos rinkimuose „valstiečių“ merai išrinkti keturiose savivaldybėse: Panevėžio, Ignalinos, Šiaulių ir Šakių rajonuose, tačiau Šakių rajono meru išrinktas Juozas Bertašius atsistatydino, kai teismo buvo pripažintas kaltu dėl prekybos poveikiu, o surengtuose naujuose rinkimuose meru išrinktas konservatorius Edgaras Pilypaitis. Tuo tarpu su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais) išrinktas Kazlų Rūdos meras Vytautas Kanevičius šiuo metu nurodo priklausantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai.

BNS.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • geras

  Nuoroda

  mums labai mūsų meras K.Tubis.Pasitikime juo,jo darbo metodais,kurie leidžia pravalylti prie valdžios prilindusius neišmanėlius.Linkime jam sėkmės,ir ateityje tikiu jis bus geriausias .

  Prieš 9 mėnesių
 • paros anekdotas

  Nuoroda

  ,,Kažkur Anykščių rajono pakrašty tėvas sako sūnui abiturientui: Sūnau prašau padaryk teisingą sprendimą! Nestok ten kur nori , stok į Riomerį,matai gi jau kad Anykščiai nebe rašytojų kraštas..

  Prieš 9 mėnesių
 • Milicijos kasdienybė

  atsakymas į: paros anekdotas Nuoroda

  Sibire teisiamas buvęs Rusijos pareigūnas, kuris yra kaltinamas nužudęs 60 žmonių. 53-ejų M.Popkovas, kuris iki 1998-ųjų dirbo policininku, naktimis savo aukas įsiviliodavo į tarnybinį automobilį, jas išprievartaudavo ir nudurdavo. Tyrėjas įtaria, kad Popkovas iš viso galėjo nužudyti mažiausiai 84 moteris, kurių amžius yra nuo 16 iki 40 metų. Kaltinamasis, anot rusų žiniasklaidos, po savo suėmimo sakė norėjęs „išvalyti“ miestą nuo prostitučių. Tarp jo aukų buvo mokytoja ir pardavėja.

  Prieš 9 mėnesių
 • fruktas

  atsakymas į: Milicijos kasdienybė Nuoroda

  Kokia baisi istorija, reikia būtinai Anykščių liberalams paskaityt:)

  Prieš 9 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: fruktas Nuoroda

  Tubis bandė būti socialdemokratu -nepriėmė, bandė būti konservatoriumi - nepriėmė, dabar bandys būti valstiečiu. Tai ,kad Masiūlis įkišo į liberalų sąrašą, tai vietinių liberalų kaltė. Galėjo pasakyti, kad Masiuli, mums nereikia tokio.

  Prieš 9 mėnesių
 • Ne politikas

  Nuoroda

  Manau senarijus bus toks.......Kęstutis ankščiau išlaikė Ramunui duota pažada ,spjovė liberlus!!! palaikė Greta.Paukštelis pačiulbėjo kad dabar Ramūnas palaikys Kęstuti.

  Prieš 9 mėnesių
 • Šlykštu

  Nuoroda

  Kai rinkimų diena tampa koncertu, o po to -rinkėjau- pasirink pats žodį apibūdinti, ką išsirinkai (jei nebija).

  Prieš 9 mėnesių
 • KLAUSIMAS

  Nuoroda

  Įdomu ar Dominykas užleis poziciją?

  Prieš 9 mėnesių
 • Agronomas

  atsakymas į: KLAUSIMAS Nuoroda

  ši profesija labai populiari politikoje ir valdžios postuose. Savivaldybėje po rinkimų visada yra tarnybinis politinis postas -administracijos direktorius.

  Prieš 9 mėnesių
 • ATSAKYMAS

  atsakymas į: KLAUSIMAS Nuoroda

  Jei užleis patarėjo kėdę, tai neužleis vietos. Ir atvirkščiai.

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau