Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas ryt vyks į Burbiškį.

Kaip jau tampa įprasta, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis šią savaitę nemažai laiko praleis sostinėje, mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius dirbs sui dokumentais, o savivaldybės administracijos vadovai nuo pirmadienio iki penktadienio dalyvaus pokalbiuose dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo.

 

Šiandien meras K.Tubis dalyvaus susitikime su festivalio „Kino pavasaris“ organizatoriais, kartu su savivaldybės administracijos vadovais susitiks su miesto Vietos veiklos grupės vadovais. Vakare  meras Vilniuje dalyvaus Vilniaus anykštėnų sambūrio posėdyje. Antradienį K.Tubis susitiks su Seimo nariu Antanu Baura, dalyvaus pasitarime dėl sporto ir neformaliojo švietimo veiklos aprašų projektų.
Trečiadienį K.Tubis leis Vilniuje - dalyvaus Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto sutikime Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.Ketvirtadienį meras  dalyvaus Utenos regiono plėtros tarybos posėdyje.

Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ketvirtadienį dalyaus pasitarime dėl Anykščių literatūrinio miesto projekto.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas ryt dalyvaus susitikime Anykščių socialinės globos namų filiale Burbiškio grupinio gyvenimo namuose.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • LR VAI

  Nuoroda

  kam aktualu nebūti avimis (policijos kieme) .....
  čia ištraukos iš viešojo administravimo įstatymo:
  1 straipsnis. Įstatymo paskirtis
  Šis įstatymas sudaro prielaidas įgyvendinti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatą, kad visos valdžios įstaigos tarnauja žmonėms; nustato viešojo administravimo principus, viešojo administravimo sritis, viešojo administravimo subjektų sistemą ir administracinės procedūros organizavimo pagrindus; garantuoja asmenų teisę apskųsti viešojo administravimo subjektų veiksmus, neveikimą ar administracinius sprendimus, taip pat teisę į įstatymais pagrįstą ir objektyvų asmenų prašymų, skundų ir pranešimų nagrinėjimą; įtvirtina kitas asmenų ir viešojo administravimo subjektų teises ir pareigas viešojo administravimo srityje.

  2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos
  1. Viešasis administravimas – įstatymų ir kitų teisės aktų reglamentuojama viešojo administravimo subjektų veikla, skirta įstatymams ir kitiems teisės aktams įgyvendinti: administracinių sprendimų priėmimas, įstatymų ir administracinių sprendimų įgyvendinimo kontrolė, įstatymų nustatytų administracinių paslaugų teikimas, viešųjų paslaugų teikimo administravimas ir viešojo administravimo subjekto vidaus administravimas.
  --
  --

  7 straipsnis. Pareiga tartis dėl administracinių sprendimų priėmimo
  1. Viešojo administravimo subjektai dėl administracinių sprendimų, susijusių su bendrais teisėtais visuomenės interesais, turi konsultuotis su visuomenės interesams tam tikroje srityje atstovaujančiomis organizacijomis (asociacijų, profesinių sąjungų, kitų nevyriausybinių organizacijų atstovais), o įstatymų numatytais atvejais – ir su gyventojais ar jų grupėmis.

  Prieš metus
 • Stokojančiam

  Nuoroda

  Ir dar turėtų inicijuoti išsiaiškinimą, kodėl viešojo administravimo tualetai be stiklinių durų!

  Prieš metus
 • Klondaikas

  atsakymas į: Stokojančiam Nuoroda

  Tamstos komentaras parodo, kad esate labai kvailas. Tiek kvailas, kad net galėjote balsuoti už Gretą.

  Prieš metus
 • Po Naujų

  Nuoroda

  Tai bus kaip su tuo geležinkeliečiu - duok, padėk ir eik.
  Mes čia "dabar degam".

  Prieš metus
 • informacijos stoka!

  Nuoroda

  išsiaiškinti kas šiuo atveju neteisus reikėtų raštu kreipiantis į savivaldybės spaudos atstovą dėl oficialaus paaiškinimo. Žiniasklaida, suinteresuota nušviesti rajono visuomenę turėtų inicijuoti tai ir išsiaiškinti oficialiai iki galo kodėl akredituoti žurnalistai negali dalyvauti viešojo administravimo tarnautojų sueigoje, kurioje nėra aptariami konfidencialūs klausimai.
  Ar tai sužinosime ?

  Prieš metus
 • tai

  Nuoroda

  atskleis tuos pletkus,jei nebijai caro

  Prieš metus
 • Lai nepyksta RB

  Nuoroda

  Valios Lietuvai - nerasta.
  Jau Lietuva baigia išsivažinėti(pažiūrėjus nuotraukas), o jie vis dar valdo
  Gal ne be reikalo Anykščių rajone nušaunama daugiausiai vilkų LIETUVOJ?.
  Y maras Kiaulių LiTRUVOJ DIDŽIAUSIAS?

  Prieš metus
 • Jau tikriausai

  Nuoroda

  Vilnietis ieškosi naujos "šiltos kedutes" sostinėje ? Pletkai sklinda kaime, kad kadencija baigsis net anksčiau ?

  Prieš metus
 • ...

  atsakymas į: Jau tikriausai Nuoroda

  Su antrankiais pasibaigs ?

  Prieš metus