Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas ryt vyks į Burbiškį.

Kaip jau tampa įprasta, Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis šią savaitę nemažai laiko praleis sostinėje, mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius dirbs sui dokumentais, o savivaldybės administracijos vadovai nuo pirmadienio iki penktadienio dalyvaus pokalbiuose dėl valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimo.

 

Šiandien meras K.Tubis dalyvaus susitikime su festivalio „Kino pavasaris“ organizatoriais, kartu su savivaldybės administracijos vadovais susitiks su miesto Vietos veiklos grupės vadovais. Vakare  meras Vilniuje dalyvaus Vilniaus anykštėnų sambūrio posėdyje. Antradienį K.Tubis susitiks su Seimo nariu Antanu Baura, dalyvaus pasitarime dėl sporto ir neformaliojo švietimo veiklos aprašų projektų.
Trečiadienį K.Tubis leis Vilniuje - dalyvaus Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto sutikime Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.Ketvirtadienį meras  dalyvaus Utenos regiono plėtros tarybos posėdyje.

Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius ketvirtadienį dalyaus pasitarime dėl Anykščių literatūrinio miesto projekto.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas ryt dalyvaus susitikime Anykščių socialinės globos namų filiale Burbiškio grupinio gyvenimo namuose.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • LR VAI

  Nuoroda

  kam aktualu nebūti avimis (policijos kieme) .....
  čia ištraukos iš viešojo administravimo įstatymo:
  1 straipsnis. Įstatymo paskirtis
  Šis įstatymas sudaro prielaidas įgyvendinti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatą, kad visos valdžios įstaigos tarnauja žmonėms; nustato viešojo administravimo principus, viešojo administravimo sritis, viešojo administravimo subjektų sistemą ir administracinės procedūros organizavimo pagrindus; garantuoja asmenų teisę apskųsti viešojo administravimo subjektų veiksmus, neveikimą ar administracinius sprendimus, taip pat teisę į įstatymais pagrįstą ir objektyvų asmenų prašymų, skundų ir pranešimų nagrinėjimą; įtvirtina kitas asmenų ir viešojo administravimo subjektų teises ir pareigas viešojo administravimo srityje.

  2 straipsnis. Pagrindinės šio įstatymo sąvokos
  1. Viešasis administravimas – įstatymų ir kitų teisės aktų reglamentuojama viešojo administravimo subjektų veikla, skirta įstatymams ir kitiems teisės aktams įgyvendinti: administracinių sprendimų priėmimas, įstatymų ir administracinių sprendimų įgyvendinimo kontrolė, įstatymų nustatytų administracinių paslaugų teikimas, viešųjų paslaugų teikimo administravimas ir viešojo administravimo subjekto vidaus administravimas.
  --
  --

  7 straipsnis. Pareiga tartis dėl administracinių sprendimų priėmimo
  1. Viešojo administravimo subjektai dėl administracinių sprendimų, susijusių su bendrais teisėtais visuomenės interesais, turi konsultuotis su visuomenės interesams tam tikroje srityje atstovaujančiomis organizacijomis (asociacijų, profesinių sąjungų, kitų nevyriausybinių organizacijų atstovais), o įstatymų numatytais atvejais – ir su gyventojais ar jų grupėmis.

  Prieš 7 mėnesių
 • Stokojančiam

  Nuoroda

  Ir dar turėtų inicijuoti išsiaiškinimą, kodėl viešojo administravimo tualetai be stiklinių durų!

  Prieš 7 mėnesių
 • Klondaikas

  atsakymas į: Stokojančiam Nuoroda

  Tamstos komentaras parodo, kad esate labai kvailas. Tiek kvailas, kad net galėjote balsuoti už Gretą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Po Naujų

  Nuoroda

  Tai bus kaip su tuo geležinkeliečiu - duok, padėk ir eik.
  Mes čia "dabar degam".

  Prieš 7 mėnesių
 • informacijos stoka!

  Nuoroda

  išsiaiškinti kas šiuo atveju neteisus reikėtų raštu kreipiantis į savivaldybės spaudos atstovą dėl oficialaus paaiškinimo. Žiniasklaida, suinteresuota nušviesti rajono visuomenę turėtų inicijuoti tai ir išsiaiškinti oficialiai iki galo kodėl akredituoti žurnalistai negali dalyvauti viešojo administravimo tarnautojų sueigoje, kurioje nėra aptariami konfidencialūs klausimai.
  Ar tai sužinosime ?

  Prieš 7 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  atskleis tuos pletkus,jei nebijai caro

  Prieš 7 mėnesių
 • Lai nepyksta RB

  Nuoroda

  Valios Lietuvai - nerasta.
  Jau Lietuva baigia išsivažinėti(pažiūrėjus nuotraukas), o jie vis dar valdo
  Gal ne be reikalo Anykščių rajone nušaunama daugiausiai vilkų LIETUVOJ?.
  Y maras Kiaulių LiTRUVOJ DIDŽIAUSIAS?

  Prieš 7 mėnesių
 • Jau tikriausai

  Nuoroda

  Vilnietis ieškosi naujos "šiltos kedutes" sostinėje ? Pletkai sklinda kaime, kad kadencija baigsis net anksčiau ?

  Prieš 7 mėnesių
 • ...

  atsakymas į: Jau tikriausai Nuoroda

  Su antrankiais pasibaigs ?

  Prieš 7 mėnesių