Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Debeikių seniūnjos Leliūnų kaime platinami kompiuteriu atspausdinti lapeliai, kuriuose gyventojai raginami „susitvarkyti savo palaidus šunis“.

„Per savaitę nesusitvarkius savo šunų, nuotraukos su jūsų palaidu augintiniu bei jūsų vardu ir pavarde bus perduota policijai“, - skelbia šių raštelių autorius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ar šuo turi pavarde ?

  Nuoroda

  O gal dar pasa nešiojasi ?

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  Kavarske tokia situacija,jog negalima ramiai į bažnyčią eiti vis gatvėje puola šunys. Ir ponai seniunijos darbuotojai tai mato ir žino kieno tai šunys, bet abejingai žiūri , kol nesukandžios vaikų.O taip daro todėl, kad tai savų sebrų gyvūnai!

  Prieš mėnesį
 • ,

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  tai kavarsko seniunui niekada nerupejo sunys ar palaidi ar marinami badu...

  Prieš mėnesį
 • ....

  Nuoroda

  Medžiotojas neturi teisės nušauti šunį, jokiais būdais...

  Prieš mėnesį
 • NNNN

  Nuoroda

  T eisingai Vladai ,pries kelis metus buvo skandalas , kad Leliunuose blogi kvapai sklinda nuo kazkokio tai ukininko fermu , o dabar uzkliuvo niekuo deti sunys .

  Prieš mėnesį
 • Vladas

  Nuoroda

  17 d. vaiksciojau specialiai po Leliunus ir niekur nemaciau palaidu sunu , man rodos be reikalo buvo sukeltas toks aziotazas .

  Prieš mėnesį
 • .....

  atsakymas į: Vladas Nuoroda

  Reikėjo vaikščioti kol skelbimo nebuvo, nes po jo aš ir nebematau palaidų šunų :)

  Prieš mėnesį
 • kur medžiotojai ?

  Nuoroda

  Agi medžiotojam negalima šautuva pakelt nei preš šunį nei preš katin, jeigu jam medžiotaja biletas brūngus. Va teip ir gaunas, kad šuva medžiot gali, a medžiotajas šunų - ne. A visakiem įgaliotiniam ir seniūnui palaidi šūnis visai pokui. Ašite rašteliai tai irgi nulis, raikia važiuot palycijan ir rašyt pareiškimas ir kankrečiai nurodit, kena šuva laksta. Tadu atvažiavi pirmu kart, uždes pinkiolika e. baudu. Untras atvažiavimas nežinau, kiek kainas, bet kyta aficialaus kelia nėr.

  Prieš mėnesį
 • Raštelio autorius

  atsakymas į: kur medžiotojai ? Nuoroda

  Fotoaparatas paruoštas, šunų fotosesija prasidės 18d. :) aš kultūringai- pirma perspėjau, o paskui jau veiksiu :)

  Prieš mėnesį
 • Kur medžiotojai?

  Nuoroda

  Ko miega medžiotojai, gal negali palaidų šunų iššaudyti? Ir seniūnai, seniūnaičiai miega. Policijos įgaliotinių nebėra, jei policija į kokį kaimą atvažiuoja, tai tik mašinas stabdo, pijokus gaudo, blaivumą tikrina. Taigi nėra kam rūpintis palaidais šunimis. Jeigu kas tokius savininkus nubaustų didžiulėmis baudomis, tai jie prisirištų šunis. O dabar palaida bala, tai kai kur nebe žmonės vadovauja bet šunys žmonėms komanduoja.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau