Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Debeikių seniūnjos Leliūnų kaime platinami kompiuteriu atspausdinti lapeliai, kuriuose gyventojai raginami „susitvarkyti savo palaidus šunis“.

„Per savaitę nesusitvarkius savo šunų, nuotraukos su jūsų palaidu augintiniu bei jūsų vardu ir pavarde bus perduota policijai“, - skelbia šių raštelių autorius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ar šuo turi pavarde ?

  Nuoroda

  O gal dar pasa nešiojasi ?

  Prieš 12 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Kavarske tokia situacija,jog negalima ramiai į bažnyčią eiti vis gatvėje puola šunys. Ir ponai seniunijos darbuotojai tai mato ir žino kieno tai šunys, bet abejingai žiūri , kol nesukandžios vaikų.O taip daro todėl, kad tai savų sebrų gyvūnai!

  Prieš 12 mėnesių
 • ,

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  tai kavarsko seniunui niekada nerupejo sunys ar palaidi ar marinami badu...

  Prieš 12 mėnesių
 • ....

  Nuoroda

  Medžiotojas neturi teisės nušauti šunį, jokiais būdais...

  Prieš 12 mėnesių
 • NNNN

  Nuoroda

  T eisingai Vladai ,pries kelis metus buvo skandalas , kad Leliunuose blogi kvapai sklinda nuo kazkokio tai ukininko fermu , o dabar uzkliuvo niekuo deti sunys .

  Prieš metus
 • Vladas

  Nuoroda

  17 d. vaiksciojau specialiai po Leliunus ir niekur nemaciau palaidu sunu , man rodos be reikalo buvo sukeltas toks aziotazas .

  Prieš metus
 • .....

  atsakymas į: Vladas Nuoroda

  Reikėjo vaikščioti kol skelbimo nebuvo, nes po jo aš ir nebematau palaidų šunų :)

  Prieš metus
 • kur medžiotojai ?

  Nuoroda

  Agi medžiotojam negalima šautuva pakelt nei preš šunį nei preš katin, jeigu jam medžiotaja biletas brūngus. Va teip ir gaunas, kad šuva medžiot gali, a medžiotajas šunų - ne. A visakiem įgaliotiniam ir seniūnui palaidi šūnis visai pokui. Ašite rašteliai tai irgi nulis, raikia važiuot palycijan ir rašyt pareiškimas ir kankrečiai nurodit, kena šuva laksta. Tadu atvažiavi pirmu kart, uždes pinkiolika e. baudu. Untras atvažiavimas nežinau, kiek kainas, bet kyta aficialaus kelia nėr.

  Prieš metus
 • Raštelio autorius

  atsakymas į: kur medžiotojai ? Nuoroda

  Fotoaparatas paruoštas, šunų fotosesija prasidės 18d. :) aš kultūringai- pirma perspėjau, o paskui jau veiksiu :)

  Prieš metus
 • Kur medžiotojai?

  Nuoroda

  Ko miega medžiotojai, gal negali palaidų šunų iššaudyti? Ir seniūnai, seniūnaičiai miega. Policijos įgaliotinių nebėra, jei policija į kokį kaimą atvažiuoja, tai tik mašinas stabdo, pijokus gaudo, blaivumą tikrina. Taigi nėra kam rūpintis palaidais šunimis. Jeigu kas tokius savininkus nubaustų didžiulėmis baudomis, tai jie prisirištų šunis. O dabar palaida bala, tai kai kur nebe žmonės vadovauja bet šunys žmonėms komanduoja.

  Prieš metus
Įkelti daugiau