akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Debeikių seniūnjos Leliūnų kaime platinami kompiuteriu atspausdinti lapeliai, kuriuose gyventojai raginami „susitvarkyti savo palaidus šunis“.

„Per savaitę nesusitvarkius savo šunų, nuotraukos su jūsų palaidu augintiniu bei jūsų vardu ir pavarde bus perduota policijai“, - skelbia šių raštelių autorius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ar šuo turi pavarde ?

  Nuoroda

  O gal dar pasa nešiojasi ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Kavarske tokia situacija,jog negalima ramiai į bažnyčią eiti vis gatvėje puola šunys. Ir ponai seniunijos darbuotojai tai mato ir žino kieno tai šunys, bet abejingai žiūri , kol nesukandžios vaikų.O taip daro todėl, kad tai savų sebrų gyvūnai!

  Prieš 4 mėnesių
 • ,

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  tai kavarsko seniunui niekada nerupejo sunys ar palaidi ar marinami badu...

  Prieš 4 mėnesių
 • ....

  Nuoroda

  Medžiotojas neturi teisės nušauti šunį, jokiais būdais...

  Prieš 4 mėnesių
 • NNNN

  Nuoroda

  T eisingai Vladai ,pries kelis metus buvo skandalas , kad Leliunuose blogi kvapai sklinda nuo kazkokio tai ukininko fermu , o dabar uzkliuvo niekuo deti sunys .

  Prieš 4 mėnesių
 • Vladas

  Nuoroda

  17 d. vaiksciojau specialiai po Leliunus ir niekur nemaciau palaidu sunu , man rodos be reikalo buvo sukeltas toks aziotazas .

  Prieš 4 mėnesių
 • .....

  atsakymas į: Vladas Nuoroda

  Reikėjo vaikščioti kol skelbimo nebuvo, nes po jo aš ir nebematau palaidų šunų :)

  Prieš 4 mėnesių
 • kur medžiotojai ?

  Nuoroda

  Agi medžiotojam negalima šautuva pakelt nei preš šunį nei preš katin, jeigu jam medžiotaja biletas brūngus. Va teip ir gaunas, kad šuva medžiot gali, a medžiotajas šunų - ne. A visakiem įgaliotiniam ir seniūnui palaidi šūnis visai pokui. Ašite rašteliai tai irgi nulis, raikia važiuot palycijan ir rašyt pareiškimas ir kankrečiai nurodit, kena šuva laksta. Tadu atvažiavi pirmu kart, uždes pinkiolika e. baudu. Untras atvažiavimas nežinau, kiek kainas, bet kyta aficialaus kelia nėr.

  Prieš 4 mėnesių
 • Raštelio autorius

  atsakymas į: kur medžiotojai ? Nuoroda

  Fotoaparatas paruoštas, šunų fotosesija prasidės 18d. :) aš kultūringai- pirma perspėjau, o paskui jau veiksiu :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Kur medžiotojai?

  Nuoroda

  Ko miega medžiotojai, gal negali palaidų šunų iššaudyti? Ir seniūnai, seniūnaičiai miega. Policijos įgaliotinių nebėra, jei policija į kokį kaimą atvažiuoja, tai tik mašinas stabdo, pijokus gaudo, blaivumą tikrina. Taigi nėra kam rūpintis palaidais šunimis. Jeigu kas tokius savininkus nubaustų didžiulėmis baudomis, tai jie prisirištų šunis. O dabar palaida bala, tai kai kur nebe žmonės vadovauja bet šunys žmonėms komanduoja.

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau