Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Įpusėjus žiemai ir įsibėgėjus šildymo sezonui šalyje startuoja aplinkosauginė akcija ,,Kaminukas“. Šios akcijos reidai daugiau nei mėnesį (iki vasario 28 dienos) bus vykdomi ir Utenos regione.

 Aplinkosaugininkai, siekdami sustiprinti aplinkos oro taršos prevenciją, neteisėto atliekų deginimo kontrolę, išvykų metu tikrins, kaip eksploatuojamos katilinės ir įvairaus kuro katilai, koks kuras deginamas. Su intensyviu šildymu susijęs oro taršos padidėjimas ypač juntamas individualių namų rajonuose, kuriuose patalpos kartais šildomos naudojant net ir įvairias atliekas, o šioms degant į aplinką išsiskiria žmogaus sveikatai pavojingos medžiagos, smulkios, nematomos kietosios dalelės. Be pramoninių, gyvenamųjų rajonų akcijos metu pareigūnai pasirinktinai tikrins ir transporto priemonių remonto dirbtuves, garažų bendrijas, baldų gamybos ir medžio apdirbimo įmones, ar jose nedeginamos atliekos.

Gyventojus raginame likti neabejingus ir apie pastebėtus galimus pažeidimus pranešti pareigūnams tiesiogiai arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tikrintojams

  Nuoroda

  Kuo tikrinimas skiriasi nuo kratos?

  Prieš 7 mėnesių
 • NIURKT

  Nuoroda

  O man po..... Aš padangomis žiemą nekūrenu krosnių ir nesišildau ........ Prieš žiemos sezoną pakeitęs , jas saugau iki vasaros - ant ko gi šašlykiuką pačirškinsi .... O tepaliukas irgi ten sueina - kiek jo tebūna , net į kepsnių sezono pabaigą pritrūkstu - pakurams ....

  Prieš 7 mėnesių
 • dabar yra

  Nuoroda

  nauju peciu ,atidirbtiems tepalams deginti ir nedumyja ,maciau internete ir niekas ten nenuodija ir netersia ,nes viskas sudega

  Prieš 7 mėnesių
 • to "dabar yra"

  atsakymas į: dabar yra Nuoroda

  gal nebenusisnekek - protingiau atrodysi...

  Prieš 7 mėnesių