Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Įpusėjus žiemai ir įsibėgėjus šildymo sezonui šalyje startuoja aplinkosauginė akcija ,,Kaminukas“. Šios akcijos reidai daugiau nei mėnesį (iki vasario 28 dienos) bus vykdomi ir Utenos regione.

 Aplinkosaugininkai, siekdami sustiprinti aplinkos oro taršos prevenciją, neteisėto atliekų deginimo kontrolę, išvykų metu tikrins, kaip eksploatuojamos katilinės ir įvairaus kuro katilai, koks kuras deginamas. Su intensyviu šildymu susijęs oro taršos padidėjimas ypač juntamas individualių namų rajonuose, kuriuose patalpos kartais šildomos naudojant net ir įvairias atliekas, o šioms degant į aplinką išsiskiria žmogaus sveikatai pavojingos medžiagos, smulkios, nematomos kietosios dalelės. Be pramoninių, gyvenamųjų rajonų akcijos metu pareigūnai pasirinktinai tikrins ir transporto priemonių remonto dirbtuves, garažų bendrijas, baldų gamybos ir medžio apdirbimo įmones, ar jose nedeginamos atliekos.

Gyventojus raginame likti neabejingus ir apie pastebėtus galimus pažeidimus pranešti pareigūnams tiesiogiai arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tikrintojams

  Nuoroda

  Kuo tikrinimas skiriasi nuo kratos?

  Prieš metus
 • NIURKT

  Nuoroda

  O man po..... Aš padangomis žiemą nekūrenu krosnių ir nesišildau ........ Prieš žiemos sezoną pakeitęs , jas saugau iki vasaros - ant ko gi šašlykiuką pačirškinsi .... O tepaliukas irgi ten sueina - kiek jo tebūna , net į kepsnių sezono pabaigą pritrūkstu - pakurams ....

  Prieš metus
 • dabar yra

  Nuoroda

  nauju peciu ,atidirbtiems tepalams deginti ir nedumyja ,maciau internete ir niekas ten nenuodija ir netersia ,nes viskas sudega

  Prieš metus
 • to "dabar yra"

  atsakymas į: dabar yra Nuoroda

  gal nebenusisnekek - protingiau atrodysi...

  Prieš metus