Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių rajono Taryba artimiausiu metu neketina peržiūrėti vietinio susisiekimo maršrutiniais autobusais tarifo. Vietinius maršrutus rajone  pradėjus aptarnauti UAB „Transporto centras“, daliai keleivių ženkliai išaugo kelionės bilietų kainos. Labiausiai jos padidėjo tuose maršrutuose, kuriais važiuoja ir tarpmiestiniai autobusai. Dabar rajone netgi pigiau važiuoti tarpmiestiniais autobusais.

 Savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Žalkauskas sakė, kad iš UAB „Transporto centras“ savivaldybė nėra gavusi raštiško prašymo dėl vietinio susisiekimo maršrutų tarifo peržiūrėjimo.
„Jeigu mažinsime kainą, savivaldybei vežėjui gal net gali tekti daugiau mokėti“, - sakė A.Žalkauskas.

 Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bobutė

  Nuoroda

  Aš už Autoveldą. Naujasis vežėjas pakėlė kainas, paleido gal ir naujesnius , bet, būtent bobutėms ir invalidams nepatogius, aukštagrindžius autobusus. Kam vietos autobuse invalidams, jei į tą autobusą įlipti nėra šansų. Jei tas pensininkas važiuoja už pusę kainos, tai jis nebe žmogus? O gal patogiau būtų priemiestinius maršrutus panaikint? Ką čia dėl kokių pensininkų ar invalidų?..Žinoma, tiems, sutūpusiems į lengvas , dar ir prabangias mašinas, seniai tik kliūtis...

  Prieš 12 mėnesių
 • zoze

  Nuoroda

  Ko cia verklenat del kainu,pencininkai ir taip uz puse kainos vaziuoja, o daugiau autobusais nieks ir nevaziuoja.

  Prieš 12 mėnesių
 • kas

  Nuoroda

  Anykščiuose vadovauja šiam vežėjui?Kas žinote?

  Prieš 12 mėnesių
 • Юзер

  Nuoroda

  Oho , pasirodo Anykščių nusikaltėlis vežė žmones pigiau ..... Labai gerai , kai parodo , kaip skatiname ir remiame provinciją ir jos gyventojus ...... Tikiuosi - dar ne pabaiga ..... Čia saviesiems - pasiilgusiems televizorių ir interneto kaimų autobusėliuose ..... Nors ką ten kaimų - baigsis mokinių auksiniai pavežėjimai , kaimuose liks tik prisiminimai apie kažkada kursavusį autobusą .....

  Prieš metus
 • Keleive

  Nuoroda

  Bukit tokie malonus, patalpinkit priemiestiniu autobusu grafikus....Kiek galima maldauti??? Interneto puslapi juk turite....labai lauksiu....:)

  Prieš metus
 • Va

  atsakymas į: Keleive Nuoroda

  Pofik valdžiai tie tvarkaraščiai

  Prieš 12 mėnesių
 • Dzin

  atsakymas į: Va Nuoroda

  Su tvarkaraščiu pilies nepastatysi.

  Prieš 12 mėnesių
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Tapmiestines kelionės galėtų būti pigesnės.

  Prieš metus
 • Kasparas

  Nuoroda

  Kur rasti Anykščių rajono priemiestinių maršrutų tvarkaraščius?

  Prieš metus
 • Labai blogai

  Nuoroda

  Na ir kokia nauda iš to naujo vežėjo keleiviams? Brangesni bilietai. Eilinis rajono valdžios darbas gyventojų nenaudai

  Prieš metus
Įkelti daugiau