akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono Taryba artimiausiu metu neketina peržiūrėti vietinio susisiekimo maršrutiniais autobusais tarifo. Vietinius maršrutus rajone  pradėjus aptarnauti UAB „Transporto centras“, daliai keleivių ženkliai išaugo kelionės bilietų kainos. Labiausiai jos padidėjo tuose maršrutuose, kuriais važiuoja ir tarpmiestiniai autobusai. Dabar rajone netgi pigiau važiuoti tarpmiestiniais autobusais.

 Savivaldybės Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Žalkauskas sakė, kad iš UAB „Transporto centras“ savivaldybė nėra gavusi raštiško prašymo dėl vietinio susisiekimo maršrutų tarifo peržiūrėjimo.
„Jeigu mažinsime kainą, savivaldybei vežėjui gal net gali tekti daugiau mokėti“, - sakė A.Žalkauskas.

 Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Bobutė

  Nuoroda

  Aš už Autoveldą. Naujasis vežėjas pakėlė kainas, paleido gal ir naujesnius , bet, būtent bobutėms ir invalidams nepatogius, aukštagrindžius autobusus. Kam vietos autobuse invalidams, jei į tą autobusą įlipti nėra šansų. Jei tas pensininkas važiuoja už pusę kainos, tai jis nebe žmogus? O gal patogiau būtų priemiestinius maršrutus panaikint? Ką čia dėl kokių pensininkų ar invalidų?..Žinoma, tiems, sutūpusiems į lengvas , dar ir prabangias mašinas, seniai tik kliūtis...

  Prieš 4 mėnesių
 • zoze

  Nuoroda

  Ko cia verklenat del kainu,pencininkai ir taip uz puse kainos vaziuoja, o daugiau autobusais nieks ir nevaziuoja.

  Prieš 4 mėnesių
 • kas

  Nuoroda

  Anykščiuose vadovauja šiam vežėjui?Kas žinote?

  Prieš 4 mėnesių
 • Юзер

  Nuoroda

  Oho , pasirodo Anykščių nusikaltėlis vežė žmones pigiau ..... Labai gerai , kai parodo , kaip skatiname ir remiame provinciją ir jos gyventojus ...... Tikiuosi - dar ne pabaiga ..... Čia saviesiems - pasiilgusiems televizorių ir interneto kaimų autobusėliuose ..... Nors ką ten kaimų - baigsis mokinių auksiniai pavežėjimai , kaimuose liks tik prisiminimai apie kažkada kursavusį autobusą .....

  Prieš 4 mėnesių
 • Keleive

  Nuoroda

  Bukit tokie malonus, patalpinkit priemiestiniu autobusu grafikus....Kiek galima maldauti??? Interneto puslapi juk turite....labai lauksiu....:)

  Prieš 4 mėnesių
 • Va

  atsakymas į: Keleive Nuoroda

  Pofik valdžiai tie tvarkaraščiai

  Prieš 4 mėnesių
 • Dzin

  atsakymas į: Va Nuoroda

  Su tvarkaraščiu pilies nepastatysi.

  Prieš 4 mėnesių
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Tapmiestines kelionės galėtų būti pigesnės.

  Prieš 4 mėnesių
 • Kasparas

  Nuoroda

  Kur rasti Anykščių rajono priemiestinių maršrutų tvarkaraščius?

  Prieš 4 mėnesių
 • Labai blogai

  Nuoroda

  Na ir kokia nauda iš to naujo vežėjo keleiviams? Brangesni bilietai. Eilinis rajono valdžios darbas gyventojų nenaudai

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau