Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Po beveik šimtmečio Lietuvos Nepriklausomybės Aktas grįžo į Lietuvą. Trečiadienį Vokietija dokumentą penkeriems metams paskolino Lietuvai. Ceremonijoje dalyvavo ir anykštėnų delegacija - šiame sustabdytame televizijos kadre, trečioje eilėje matomas Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus.

 

„Šiandien ypatinga diena, kai galės ne tik mūsų tyrėjai, profesoriai, bet ir mes prisiliesti prie ypatingo dokumento“, - Akto perdavimo ceremonijoje sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Labai nuoširdžiai dėkoju mūsų draugei valstybei Vokietijai, kuri sugebėjo (&) išsaugoti mums svarbų dokumentą“, - pridūrė Prezidentė. Akto perdavimo protokolą Prezidentūroje pasirašė Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijos Politinio archyvo vadovė prof. baronienė Elkė von Boeselager." - praneša portalas "Delfi".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Nuotraukoje kolaborantai, kuriems visai nerūpi Lietuvos nepriklausomybė, kurios jau seniai nėra. Dėdulė ir kiti valstybės nepriklausomybę pradėjo pardavinėti iškart po jos atgavimo. Eilinis cirkas.

  Prieš 12 mėnesių
 • savas

  Nuoroda

  Malonėkite tikslesnės informacijos

  Prieš metus
 • Absurdas

  Nuoroda

  Kiek liko LIETUVOJ TIKRŲ LIETUVIŲ?

  Prieš metus
 • tik jie

  Nuoroda

  trys ir dziaugiasi ,aiskiai matosi ,kad kas dedasi lietuvoje jiems nerupi ,zmones grazinti reikia ,daryti kad jauni nebegtu is salies su skolintu aktu

  Prieš metus
 • jo

  atsakymas į: tik jie Nuoroda

  Ui tas skvernelis

  Prieš metus