Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Po beveik šimtmečio Lietuvos Nepriklausomybės Aktas grįžo į Lietuvą. Trečiadienį Vokietija dokumentą penkeriems metams paskolino Lietuvai. Ceremonijoje dalyvavo ir anykštėnų delegacija - šiame sustabdytame televizijos kadre, trečioje eilėje matomas Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus.

 

„Šiandien ypatinga diena, kai galės ne tik mūsų tyrėjai, profesoriai, bet ir mes prisiliesti prie ypatingo dokumento“, - Akto perdavimo ceremonijoje sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Labai nuoširdžiai dėkoju mūsų draugei valstybei Vokietijai, kuri sugebėjo (&) išsaugoti mums svarbų dokumentą“, - pridūrė Prezidentė. Akto perdavimo protokolą Prezidentūroje pasirašė Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijos Politinio archyvo vadovė prof. baronienė Elkė von Boeselager." - praneša portalas "Delfi".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Nuotraukoje kolaborantai, kuriems visai nerūpi Lietuvos nepriklausomybė, kurios jau seniai nėra. Dėdulė ir kiti valstybės nepriklausomybę pradėjo pardavinėti iškart po jos atgavimo. Eilinis cirkas.

  Prieš 7 mėnesių
 • savas

  Nuoroda

  Malonėkite tikslesnės informacijos

  Prieš 7 mėnesių
 • Absurdas

  Nuoroda

  Kiek liko LIETUVOJ TIKRŲ LIETUVIŲ?

  Prieš 7 mėnesių
 • tik jie

  Nuoroda

  trys ir dziaugiasi ,aiskiai matosi ,kad kas dedasi lietuvoje jiems nerupi ,zmones grazinti reikia ,daryti kad jauni nebegtu is salies su skolintu aktu

  Prieš 7 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: tik jie Nuoroda

  Ui tas skvernelis

  Prieš 7 mėnesių