Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Po beveik šimtmečio Lietuvos Nepriklausomybės Aktas grįžo į Lietuvą. Trečiadienį Vokietija dokumentą penkeriems metams paskolino Lietuvai. Ceremonijoje dalyvavo ir anykštėnų delegacija - šiame sustabdytame televizijos kadre, trečioje eilėje matomas Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus.

 

„Šiandien ypatinga diena, kai galės ne tik mūsų tyrėjai, profesoriai, bet ir mes prisiliesti prie ypatingo dokumento“, - Akto perdavimo ceremonijoje sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Labai nuoširdžiai dėkoju mūsų draugei valstybei Vokietijai, kuri sugebėjo (&) išsaugoti mums svarbų dokumentą“, - pridūrė Prezidentė. Akto perdavimo protokolą Prezidentūroje pasirašė Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijos Politinio archyvo vadovė prof. baronienė Elkė von Boeselager." - praneša portalas "Delfi".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Nuotraukoje kolaborantai, kuriems visai nerūpi Lietuvos nepriklausomybė, kurios jau seniai nėra. Dėdulė ir kiti valstybės nepriklausomybę pradėjo pardavinėti iškart po jos atgavimo. Eilinis cirkas.

  Prieš 9 mėnesių
 • savas

  Nuoroda

  Malonėkite tikslesnės informacijos

  Prieš 9 mėnesių
 • Absurdas

  Nuoroda

  Kiek liko LIETUVOJ TIKRŲ LIETUVIŲ?

  Prieš 9 mėnesių
 • tik jie

  Nuoroda

  trys ir dziaugiasi ,aiskiai matosi ,kad kas dedasi lietuvoje jiems nerupi ,zmones grazinti reikia ,daryti kad jauni nebegtu is salies su skolintu aktu

  Prieš 9 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: tik jie Nuoroda

  Ui tas skvernelis

  Prieš 9 mėnesių