akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Po beveik šimtmečio Lietuvos Nepriklausomybės Aktas grįžo į Lietuvą. Trečiadienį Vokietija dokumentą penkeriems metams paskolino Lietuvai. Ceremonijoje dalyvavo ir anykštėnų delegacija - šiame sustabdytame televizijos kadre, trečioje eilėje matomas Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus.

 

„Šiandien ypatinga diena, kai galės ne tik mūsų tyrėjai, profesoriai, bet ir mes prisiliesti prie ypatingo dokumento“, - Akto perdavimo ceremonijoje sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Labai nuoširdžiai dėkoju mūsų draugei valstybei Vokietijai, kuri sugebėjo (&) išsaugoti mums svarbų dokumentą“, - pridūrė Prezidentė. Akto perdavimo protokolą Prezidentūroje pasirašė Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis ir Vokietijos užsienio reikalų ministerijos Politinio archyvo vadovė prof. baronienė Elkė von Boeselager." - praneša portalas "Delfi".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Nuotraukoje kolaborantai, kuriems visai nerūpi Lietuvos nepriklausomybė, kurios jau seniai nėra. Dėdulė ir kiti valstybės nepriklausomybę pradėjo pardavinėti iškart po jos atgavimo. Eilinis cirkas.

  Prieš 4 mėnesių
 • savas

  Nuoroda

  Malonėkite tikslesnės informacijos

  Prieš 4 mėnesių
 • Absurdas

  Nuoroda

  Kiek liko LIETUVOJ TIKRŲ LIETUVIŲ?

  Prieš 4 mėnesių
 • tik jie

  Nuoroda

  trys ir dziaugiasi ,aiskiai matosi ,kad kas dedasi lietuvoje jiems nerupi ,zmones grazinti reikia ,daryti kad jauni nebegtu is salies su skolintu aktu

  Prieš 4 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: tik jie Nuoroda

  Ui tas skvernelis

  Prieš 4 mėnesių