akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Komanda "Nikė". Archyvinė nuotr.

Dvi Anykščių "Auksinio proto" komandos demonstruoja, kad jose - šio žaidimo fanatikai. Pirmasis 2018-ųjų sezono turnyras Anykščiuose nevyko, tačiau komandos "Nikė" ir "Varpas" vis tiek žaidė protmūšį.

 

Anykštėnai nuvyko į Kamajus (Rokiškio raj.). "Nikė" "svetimoje aikštelėje" surinko 70 taškų ir užėmė antrąją vietą, o "Varpas" su 57 taškais liko trečias. Ateinantį antradienį "Auksinių protų" žaidimas jau turėtų vykti ir Anykščiuose, bibliotekoje.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  šaunuoliai, sveikinu :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Juodas humoras

  Nuoroda

  Būt labai sveika, kad Anykščiai parodytų pavyzdį - vietiniam protmušyje dalyvauja Merijos ir seniųnijų komandos, o, lygiom dalyvavimo teisėm, rinkėjų komandos. Protmūšiai vyktų kartą per mėnesį, o jei reiktų, ir kasdieną.
  Kur ? Visur kur reikia - kavinėj, seniūnijoj, merijoj, Dainuvos slėnyje, sugriūvusiuose ar nesugriūvusiuose rūmuose, kaimo turizmo ar pensininkų sodybų kiemuose ir t.t.

  Prieš 4 mėnesių
 • Juodai

  atsakymas į: Juodas humoras Nuoroda

  Gal žinote, kad darbų mokytojais įstodavo tie, kuri mokėsi vos vos geriau už plataus profilio mechanizatorius. Todėl, prašome nejuokauti.

  Prieš 4 mėnesių
 • nu nevaryk,

  atsakymas į: Juodai Nuoroda

  kažkas po traktoristo tapo plataus profilio milicininku ir dar didesnę LT policijoje karjerą padarė, tad.

  Prieš 4 mėnesių
 • o tau

  atsakymas į: nu nevaryk, Nuoroda

  nebaigusiam darbų mok. mokslų telieka stebėt, kaip kiti karjerą daro.

  Prieš 4 mėnesių
 • Cha Cha Cha

  Nuoroda

  Dalyvaučiau " Auksinio proto " mūšyje, bet matau, kad jie beginkliai....

  Prieš 4 mėnesių
 • svedas

  Nuoroda

  Bus pirmieji Priklausomybių centro pacientai... Cha

  Prieš 4 mėnesių