Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)
Komanda "Nikė". Archyvinė nuotr.

Dvi Anykščių "Auksinio proto" komandos demonstruoja, kad jose - šio žaidimo fanatikai. Pirmasis 2018-ųjų sezono turnyras Anykščiuose nevyko, tačiau komandos "Nikė" ir "Varpas" vis tiek žaidė protmūšį.

 

Anykštėnai nuvyko į Kamajus (Rokiškio raj.). "Nikė" "svetimoje aikštelėje" surinko 70 taškų ir užėmė antrąją vietą, o "Varpas" su 57 taškais liko trečias. Ateinantį antradienį "Auksinių protų" žaidimas jau turėtų vykti ir Anykščiuose, bibliotekoje.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • as

  Nuoroda

  šaunuoliai, sveikinu :)

  Prieš mėnesį
 • Juodas humoras

  Nuoroda

  Būt labai sveika, kad Anykščiai parodytų pavyzdį - vietiniam protmušyje dalyvauja Merijos ir seniųnijų komandos, o, lygiom dalyvavimo teisėm, rinkėjų komandos. Protmūšiai vyktų kartą per mėnesį, o jei reiktų, ir kasdieną.
  Kur ? Visur kur reikia - kavinėj, seniūnijoj, merijoj, Dainuvos slėnyje, sugriūvusiuose ar nesugriūvusiuose rūmuose, kaimo turizmo ar pensininkų sodybų kiemuose ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • Juodai

  atsakymas į: Juodas humoras Nuoroda

  Gal žinote, kad darbų mokytojais įstodavo tie, kuri mokėsi vos vos geriau už plataus profilio mechanizatorius. Todėl, prašome nejuokauti.

  Prieš mėnesį
 • nu nevaryk,

  atsakymas į: Juodai Nuoroda

  kažkas po traktoristo tapo plataus profilio milicininku ir dar didesnę LT policijoje karjerą padarė, tad.

  Prieš mėnesį
 • o tau

  atsakymas į: nu nevaryk, Nuoroda

  nebaigusiam darbų mok. mokslų telieka stebėt, kaip kiti karjerą daro.

  Prieš mėnesį
 • Cha Cha Cha

  Nuoroda

  Dalyvaučiau " Auksinio proto " mūšyje, bet matau, kad jie beginkliai....

  Prieš mėnesį
 • svedas

  Nuoroda

  Bus pirmieji Priklausomybių centro pacientai... Cha

  Prieš mėnesį