Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Dėl ledų sangrūdos toliau kyla vandens lygis Šventojoje. Neapsemti liko tik atskiri kairiojo Šventosios kranto tako elementai.

Vandenyje atsidūrė Anykščių kempingo pastatas, skęsta suolai ir šiukšliadėžės. Daugelyje vietų upėje braido medžiai. Hidrometeorologijos tarnybos Anykščių posto stebėtojas Petras Buterlevičius "Anykštai" sakė, jog šiandien 9 valandą ryto vandens lygis upėje buvo pakilęs 215 cm. Rekordinis potvynis fiksuotas gal prieš penkerius metus, kai vanduo buvo pakilęs 280 cm. Šis potvynis laikytinas rudeniniu. Pasak P.Buterlevičiaus, Anykščiuose grėsmingesni pavasariniai potvyniai. Mat per rudeninius potvynius ižas upę paprastai užtvenkia gerokai žemiau miesto, o per pavasarinius - aukščiau Anykščių ir todėl skęsta kolektyviniai sodai. P.Buterlevičius tikisi, jog netrukus upė išardys ižo užtvanką ir vandens lygis kris.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ......

  Nuoroda

  Tiek pinigų sudėta į tą taką o jis skęsta kiekvienais metais ir niekam nerūpi. Kur valdžios atstovai ką? Jie tik pavasarį vaikšto ir žiūri kokius nuostolius padarė. Ir paskui galvos iš kur gauti pinigų sutvarkyti. O kad pasirūpinti taku iš anksto tai niekas tuo nesirūpina visiem dzin.

  Prieš 9 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  turistu nerealiai pritrauks. net per LRT reklamina. vaiksciosissizioje taku per lasisu nugaras...

  Prieš 9 mėnesių
 • pionieriu

  Nuoroda

  nebera nebent kur koks komunistas uzsilikes

  Prieš 9 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  Lasisos gi po ledu sedi ,sprokdint negalima juokas ima

  Prieš 9 mėnesių
 • Begalviai

  Nuoroda

  Sumaste kad cia potvynis. Ledu sangruda pakele upes lygi ir tiek. Zemiau roko pievos upe tega normaliu lygiu

  Prieš 9 mėnesių
 • Loreta

  Nuoroda

  Užtai koks grožis

  Prieš 9 mėnesių
 • Čia tik pradžia

  Nuoroda

  Manau pavasari bus kurkas didesnis potvynis, juk taip lijo visus metus, vandens lygis ir taip buvo pakiles, o dar neaišku kiek dar snigs, kaip greitai atšils. Vienu žodžiu pagyvensim pamatysim

  Prieš 9 mėnesių
 • nu jooo

  Nuoroda

  ledai mat kaip atominė, negalima jų liesti, dar sprogs. tegu visa mūsų gerovė plaukia į nuostolius, kam tas rūpi. Būtų suprantama, jeigu gamta, stichija, jieko negalima padaryt, o ne tai, kad nedaroma, kaip ir visur Lietuvoje betvarkė

  Prieš 9 mėnesių
 • savas

  Nuoroda

  tai kodėl kariuomenė ledų sangrūdų neišsprogdina? Ką veikia "pionierių" ir visos kitos tarnybos? Mūsų visų gėris, Sonatos kempingas po vandeniu.

  Prieš 9 mėnesių
 • brakonieriui

  atsakymas į: savas Nuoroda

  žuvies nebeįperki ?

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau