Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Dar 2016-ųjų pavasarį  Anykščių rajono savivaldybė pranešė, kad Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Anykščiuose sužaliuos 1000 ažuolų giria, tačiau grandiozinis projektas taip ir liko tik kalbomis.

 

„Balandžio 14 dieną, ketvirtadienį, Anykščiuose lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovai, kurie aptarė kartu su Lietuvos miško savininkų asociacija ir Anykščių rajono savivaldybe plėtojamą „Lietuvos verslo ąžuolų girios" projektą.
Susitikimą pradėję Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio kabinete, vėliau LVK atstovai susitiko su Anykščių vadovų klubo, biudžeto, ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto, Anykščių rajono savivaldybės tarybos nariais, pristatė LVK veiklą, konfederacijos kuruojamus projektus bei iniciatyvas.
Apsilankymo metu taip pat buvo apžiūrėti sklypai, kuriuose galėtų būti sodinama „Lietuvos verslo ąžuolų giria", pasirašytas susitarimas dėl projekto.
„Lietuvos verslo ąžuolų giria" – tai nacionalinis projektas, skirtas Lietuvos Valstybingumo atkūrimo 100-mečiui paminėti. Ąžuolas – tai sakralumo, stiprybės ir vienybės simbolis, todėl Valstybei reikšminga proga iki jubiliejinių 2018 metų bus pasodinta 1000 šių medžių giria“, - skelbė Anykščių rajono savivaldybė.
Kalbėta, kad 1000 ąžuolų giriai labai tiktų vieta šalia planuojamos, tačiau taip ir nepradėtos statyti medinės pilies ant Šeimyniškėlių piliakalnio.

 

Priminsime, kad Anykščių rajono meras K. Tubis yra Lietuvos miško savininkų asociacijos valdybos narys.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pažadukas

  Nuoroda

  Atsiminiau. Jis yra padaręs vieną darbą iki galo. Nupirko valgyklą.

  Prieš 9 mėnesių
 • ne

  Nuoroda

  tik traktoristas,gal jis geresnis miškininkas

  Prieš 9 mėnesių
 • Gilė

  Nuoroda

  Tai kad jūs savo lojimu trukdote jam dirbti !!! :( Laikas užsišarapint, poniai!

  Prieš 9 mėnesių
 • Semkė

  atsakymas į: Gilė Nuoroda

  Ar kas nors galvoja, kad žurnalistus išvaryti be priežasties susigalvojo Ramūnas ? Aišku, kad milicininkas pasakė- išvarai, o tai nuimsiu priemoką nuo algos.

  Prieš 9 mėnesių
 • Mikė melagėlis

  Nuoroda

  žadėjo, kad šiluma atpigs- šast ir vėl pabrango
  žadėjo, kad pilis stovės-šast ir skylės liko
  žadėjo,kad autobusas Papiliuose bus 3 kartus dienoje-šast ir nieko

  Prieš 9 mėnesių
 • joo

  Nuoroda

  kalbomis ir pažadais jau trečius metus maitinami, nieko nebestebina visiškas kalbančiųjų neįgalumas. Čia kaip tam multike Pažadukas sakydavo:bus Europos kultūros sostinė, bus Junesco "vinis", bus ąžuolai, bet..išeina tik bezdalai.

  Prieš 9 mėnesių
 • Troškūnų mokykla

  atsakymas į: joo Nuoroda

  Toks tas Tubys..Jis nieko per gyvenimą nėra padaręs.

  Prieš 9 mėnesių
 • kažkas pasakojo,

  atsakymas į: Troškūnų mokykla Nuoroda

  kad traktoristas neblogas buvo.

  Prieš 9 mėnesių