Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Dar 2016-ųjų pavasarį  Anykščių rajono savivaldybė pranešė, kad Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga Anykščiuose sužaliuos 1000 ažuolų giria, tačiau grandiozinis projektas taip ir liko tik kalbomis.

 

„Balandžio 14 dieną, ketvirtadienį, Anykščiuose lankėsi Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovai, kurie aptarė kartu su Lietuvos miško savininkų asociacija ir Anykščių rajono savivaldybe plėtojamą „Lietuvos verslo ąžuolų girios" projektą.
Susitikimą pradėję Anykščių rajono savivaldybės mero Kęstučio Tubio kabinete, vėliau LVK atstovai susitiko su Anykščių vadovų klubo, biudžeto, ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto, Anykščių rajono savivaldybės tarybos nariais, pristatė LVK veiklą, konfederacijos kuruojamus projektus bei iniciatyvas.
Apsilankymo metu taip pat buvo apžiūrėti sklypai, kuriuose galėtų būti sodinama „Lietuvos verslo ąžuolų giria", pasirašytas susitarimas dėl projekto.
„Lietuvos verslo ąžuolų giria" – tai nacionalinis projektas, skirtas Lietuvos Valstybingumo atkūrimo 100-mečiui paminėti. Ąžuolas – tai sakralumo, stiprybės ir vienybės simbolis, todėl Valstybei reikšminga proga iki jubiliejinių 2018 metų bus pasodinta 1000 šių medžių giria“, - skelbė Anykščių rajono savivaldybė.
Kalbėta, kad 1000 ąžuolų giriai labai tiktų vieta šalia planuojamos, tačiau taip ir nepradėtos statyti medinės pilies ant Šeimyniškėlių piliakalnio.

 

Priminsime, kad Anykščių rajono meras K. Tubis yra Lietuvos miško savininkų asociacijos valdybos narys.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pažadukas

  Nuoroda

  Atsiminiau. Jis yra padaręs vieną darbą iki galo. Nupirko valgyklą.

  Prieš 12 mėnesių
 • ne

  Nuoroda

  tik traktoristas,gal jis geresnis miškininkas

  Prieš 12 mėnesių
 • Gilė

  Nuoroda

  Tai kad jūs savo lojimu trukdote jam dirbti !!! :( Laikas užsišarapint, poniai!

  Prieš 12 mėnesių
 • Semkė

  atsakymas į: Gilė Nuoroda

  Ar kas nors galvoja, kad žurnalistus išvaryti be priežasties susigalvojo Ramūnas ? Aišku, kad milicininkas pasakė- išvarai, o tai nuimsiu priemoką nuo algos.

  Prieš 12 mėnesių
 • Mikė melagėlis

  Nuoroda

  žadėjo, kad šiluma atpigs- šast ir vėl pabrango
  žadėjo, kad pilis stovės-šast ir skylės liko
  žadėjo,kad autobusas Papiliuose bus 3 kartus dienoje-šast ir nieko

  Prieš 12 mėnesių
 • joo

  Nuoroda

  kalbomis ir pažadais jau trečius metus maitinami, nieko nebestebina visiškas kalbančiųjų neįgalumas. Čia kaip tam multike Pažadukas sakydavo:bus Europos kultūros sostinė, bus Junesco "vinis", bus ąžuolai, bet..išeina tik bezdalai.

  Prieš 12 mėnesių
 • Troškūnų mokykla

  atsakymas į: joo Nuoroda

  Toks tas Tubys..Jis nieko per gyvenimą nėra padaręs.

  Prieš 12 mėnesių
 • kažkas pasakojo,

  atsakymas į: Troškūnų mokykla Nuoroda

  kad traktoristas neblogas buvo.

  Prieš 12 mėnesių