akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Vasario 17-18 dienomis Kurklių ir Skiemonių seniūnijose vyks  Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 505 pėstininkų kuopos pratybos.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės štabo S3skyriaus viršininkas kpt. Justinas Bolys gyventojus informuoja, kad pratybų metu bus naudojami ginklai, bei imitaciniai šaudmenys.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Besidominsysis

  Nuoroda

  Wow! O tai čia gal iš tos serijos, kur :
  "Va dabar kad pulsim,
  Rusus mes prikulsim,
  Šuoliais emigruosim,
  Londėje kukuosim!"

  Prieš 3 mėnesių
 • Bentlis

  atsakymas į: Besidominsysis Nuoroda

  Taip Londone kukuosim su visais Rusijos oligarchais, nes tik mes ir oligarchai ten galime gyventi.

  Prieš 3 mėnesių