Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitė Irena Vaitkienė gyventojų vardu kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybės vadovus dėl Vilniaus gatvės eismo priežiūros.

 „Dėl nesaugaus eismo Vilniaus gatvėje, padaugėjusių autoįvykių, greičio viršijimų ir lenktynių, suvažinėtų naminių gyvūnėlių, keliamo trukšmo ir oro taršos - gyventojai šioje gatvėje jaučiasi nesaugiai“, - informuota rajono valdžia.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dan

  Nuoroda

  https://www.melaniegoldtube.com/profile/nengu88/ If you will it tough to maintain white teeth, think towards kind of beverages you frequently drink. Coffee, tea, and red wine will often stain your teeth. Make use of a straw when drinking these beverages to minimize on teeth contact.

  20 valandų
 • Tim

  Nuoroda

  Kiedy stosować jakie tusze do rzęs? http://na-uspokojenie.pl

  Prieš mėnesį
 • Amy

  Nuoroda

  http://www.4week.ru/index.php/cb-profile/pluginclass/cbblogs?action=blogs&func=show&id=3 For years I have washed my face, brushed my teeth, and worn makeup anterior to the same mirror but I seldom looked closely. After all, I know who I am and what i look like. But this morning I took a totally close look skin seems soft and smooth for a distance starts to show small wrinkles and they are not laugh lines anymore. Were talking tiny but permanent wrinkles! And where did that grey hair come by using? I reach for my comb and ouch! an alternative twinge in my back informs me Im not yet the same today when i was not too long ago.

  Prieš mėnesį
 • Shendy

  Nuoroda

  http://miniquadracing.co/foro/?view=thread&id=12 This article is untended for diagnosis of any issue nor advocate or prescribe any specific medication or treatment. Always seek eager for products. of a qualified physician for proper diagnosis or removing the any disease or ailment.

  Prieš 2 mėnesių
 • Once

  Nuoroda

  Laukiame tęsinio arba II-os serijos diskusijai po vasario 28d, kai turėtų pasirodyti savivaldybės administracijos oficialus atsakymas seniūnaitei į pateiktą prašymą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Visos savivaldybėje ar kitoje institucijoje veikiančios komisijos sprendimus priima tik savo kompetencijos ribose, tačiau vykdyti ar ne nusprendžia asmuo, turinti administracinius įgaliojimus (savivaldybėje- meras, administracijos direktorius, rajono taryba). Taigi, komisijos nagrinėja vieną ar kitą klausimą ir savo sprendimu pateikia išvadas. Šis seniūnaitės prašymas gali būti išnagrinėtas komisijoje ir parengtas atsakymas vadovui pasirašyti, o vadovo parašu sutinkamai su Viešojo administravimo įstatymu keliauti pareiškėjui.

  Prieš 8 mėnesių
 • Gerb.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozai, problema yra kitur. Valdžia apsimelavo, kad negauta pasiūlymų biudžetui. Ką mes žinome, kiek dar buvo pasiūlymų kuriuos nuslėpė ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Gerb. Nuoroda

  Man tai liūdnoka, kad šios kadencijos tarybos nariai nesistengia išsiaiškinti ir vykdyti rinkėjų valios, o dauguma jų susieti konjunktūriniais ar naudos ryšiais su valingais vadovais. Išblėso iniciatyvos, anksčiau aktyvūs žmonės tapo paklusniais tyleniais.

  Prieš 8 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ką gali tarybos nariai, jei informacija slepiama ? Policinis valdymas.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau