Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitė Irena Vaitkienė gyventojų vardu kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybės vadovus dėl Vilniaus gatvės eismo priežiūros.

 „Dėl nesaugaus eismo Vilniaus gatvėje, padaugėjusių autoįvykių, greičio viršijimų ir lenktynių, suvažinėtų naminių gyvūnėlių, keliamo trukšmo ir oro taršos - gyventojai šioje gatvėje jaučiasi nesaugiai“, - informuota rajono valdžia.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dan

  Nuoroda

  https://www.melaniegoldtube.com/profile/nengu88/ If you will it tough to maintain white teeth, think towards kind of beverages you frequently drink. Coffee, tea, and red wine will often stain your teeth. Make use of a straw when drinking these beverages to minimize on teeth contact.

  Prieš 2 mėnesių
 • Tim

  Nuoroda

  Kiedy stosować jakie tusze do rzęs? http://na-uspokojenie.pl

  Prieš 4 mėnesių
 • Amy

  Nuoroda

  http://www.4week.ru/index.php/cb-profile/pluginclass/cbblogs?action=blogs&func=show&id=3 For years I have washed my face, brushed my teeth, and worn makeup anterior to the same mirror but I seldom looked closely. After all, I know who I am and what i look like. But this morning I took a totally close look skin seems soft and smooth for a distance starts to show small wrinkles and they are not laugh lines anymore. Were talking tiny but permanent wrinkles! And where did that grey hair come by using? I reach for my comb and ouch! an alternative twinge in my back informs me Im not yet the same today when i was not too long ago.

  Prieš 4 mėnesių
 • Shendy

  Nuoroda

  http://miniquadracing.co/foro/?view=thread&id=12 This article is untended for diagnosis of any issue nor advocate or prescribe any specific medication or treatment. Always seek eager for products. of a qualified physician for proper diagnosis or removing the any disease or ailment.

  Prieš 4 mėnesių
 • Once

  Nuoroda

  Laukiame tęsinio arba II-os serijos diskusijai po vasario 28d, kai turėtų pasirodyti savivaldybės administracijos oficialus atsakymas seniūnaitei į pateiktą prašymą.

  Prieš 11 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Visos savivaldybėje ar kitoje institucijoje veikiančios komisijos sprendimus priima tik savo kompetencijos ribose, tačiau vykdyti ar ne nusprendžia asmuo, turinti administracinius įgaliojimus (savivaldybėje- meras, administracijos direktorius, rajono taryba). Taigi, komisijos nagrinėja vieną ar kitą klausimą ir savo sprendimu pateikia išvadas. Šis seniūnaitės prašymas gali būti išnagrinėtas komisijoje ir parengtas atsakymas vadovui pasirašyti, o vadovo parašu sutinkamai su Viešojo administravimo įstatymu keliauti pareiškėjui.

  Prieš 11 mėnesių
 • Gerb.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozai, problema yra kitur. Valdžia apsimelavo, kad negauta pasiūlymų biudžetui. Ką mes žinome, kiek dar buvo pasiūlymų kuriuos nuslėpė ?

  Prieš 11 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Gerb. Nuoroda

  Man tai liūdnoka, kad šios kadencijos tarybos nariai nesistengia išsiaiškinti ir vykdyti rinkėjų valios, o dauguma jų susieti konjunktūriniais ar naudos ryšiais su valingais vadovais. Išblėso iniciatyvos, anksčiau aktyvūs žmonės tapo paklusniais tyleniais.

  Prieš 11 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ką gali tarybos nariai, jei informacija slepiama ? Policinis valdymas.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau