Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)

Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitė Irena Vaitkienė gyventojų vardu kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybės vadovus dėl Vilniaus gatvės eismo priežiūros.

 „Dėl nesaugaus eismo Vilniaus gatvėje, padaugėjusių autoįvykių, greičio viršijimų ir lenktynių, suvažinėtų naminių gyvūnėlių, keliamo trukšmo ir oro taršos - gyventojai šioje gatvėje jaučiasi nesaugiai“, - informuota rajono valdžia.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Once

  Nuoroda

  Laukiame tęsinio arba II-os serijos diskusijai po vasario 28d, kai turėtų pasirodyti savivaldybės administracijos oficialus atsakymas seniūnaitei į pateiktą prašymą.

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Visos savivaldybėje ar kitoje institucijoje veikiančios komisijos sprendimus priima tik savo kompetencijos ribose, tačiau vykdyti ar ne nusprendžia asmuo, turinti administracinius įgaliojimus (savivaldybėje- meras, administracijos direktorius, rajono taryba). Taigi, komisijos nagrinėja vieną ar kitą klausimą ir savo sprendimu pateikia išvadas. Šis seniūnaitės prašymas gali būti išnagrinėtas komisijoje ir parengtas atsakymas vadovui pasirašyti, o vadovo parašu sutinkamai su Viešojo administravimo įstatymu keliauti pareiškėjui.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gerb.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozai, problema yra kitur. Valdžia apsimelavo, kad negauta pasiūlymų biudžetui. Ką mes žinome, kiek dar buvo pasiūlymų kuriuos nuslėpė ?

  Prieš 6 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Gerb. Nuoroda

  Man tai liūdnoka, kad šios kadencijos tarybos nariai nesistengia išsiaiškinti ir vykdyti rinkėjų valios, o dauguma jų susieti konjunktūriniais ar naudos ryšiais su valingais vadovais. Išblėso iniciatyvos, anksčiau aktyvūs žmonės tapo paklusniais tyleniais.

  Prieš 6 mėnesių
 • ?

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ką gali tarybos nariai, jei informacija slepiama ? Policinis valdymas.

  Prieš 6 mėnesių
 • !!!

  atsakymas į: ? Nuoroda

  ką gali tarybos nariai, kai jiems neatnešta ant padėkliuko sąrašas dokumentų sprendimų, su paruoštais atsakymo variantais?
  vienas labai aktyviai besireiškiantis socialiniuose tinkluose ir kartas nuo karto anykštos portale, raše, kad seniūnaičiai tam ir išrinkti, kad pirmiausia keliamus klausimus suderintų su labiau "išrinktaisiais" atstovauti visuomenės interesus-tarybos nariais (-iu). Tik jie (jis) jau nuspręstų kaip pateikti savivaldybės vykdančiajai valdžiai pasiūlymus, pageidavimu, rekomendacijas (prisiimdamas visus nuopelnus kaip labai atstovaujantis).

  Prieš 6 mėnesių
 • Nuoroda

  ka pili pastatysim ,jei pradesim gatves remontuoti ,gatvės neišeis iš Anykščiu

  Prieš 6 mėnesių
 • Ačiū už dėmesį

  Nuoroda

  Kažkas parodė savo tikrą veidą ?
  Cituoju tekstą.
  Tą sprendžia Saugaus eismo komisija, bet ne meras ar adm. direktorius. Ramybės dėlei paimkit "uspakajoncų" , nebegaiškit laiko rinkdami info
  Žinia aiški- gyventojai, jus nevarkite, mes žinome geriau. Jei jus kažko norite, tai gal jus turėtumėt apsisvaiginti alkoholiu? Gyventojai, jus vėl nustosime įžeidinėti kai ateis rinkimai.

  Prieš 6 mėnesių
 • Faktai

  Nuoroda

  2018 01 08 d. rašte rašoma.
  "Gyventojų vardu prašau, kad kol nepatvirtintas 2018 metų biudžetas, įtraukti šios problemos konkretų praktinį sprendimą ir jo įgyvendinimą į biudžetą ir imtis priemonių.

  Parašas"
  www.nyksciai.lt „Nė vieno siūlymo nei iš gyventojų, nei iš komitetų ir nei iš juridinių asmenų nebuvo gauta, taip pat negavome pasiūlymų iš Tarybos narių“, – kalbėjo administracijos direktorius Audronius Gališanka, jau kelintąjį kartą pristatydamas pajamų ir išlaidų planą."

  www.silelis.res.lt "Anykščių savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka kalbėjo, kad šiemet vyko net 3 biudžeto pristatymai visuomenei, administracija laukė pasiūlymų ir pastabų. „Nė vieno siūlymo iš gyventojų, iš komitetų ir iš juridinių asmenų nebuvo gauta, taip pat negavome pasiūlymų iš rajono tarybos narių“, - apie procedūras kalbėjo A. Gališanka."

  www.anyksciai.lt "Savivaldybės gyventojai ar juridiniai asmenys pastabų ir pasiūlymų dėl biudžeto projekto savivaldybės administracijai raštu arba elektroniniu paštu nepateikė.
  Anykščių r. savivaldybės informacija "

  www.anyksciai.lt 2018 01 23 "Skelbiamas Anykščių rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto projektas, kuris bus nagrinėjamas Tarybos posėdyje 2018 m. vasario 8 d. 10 val. Posėdis vyks Anykščių rajono savivaldybės salėje. Jungtinis komitetų posėdis vyks 2018 m. vasario 6 d. 10 val. Savivaldybės gyventojai ar juridiniai asmenys 7 kalendorines dienas nuo biudžeto projekto viešo paskelbimo dienos gali teikti pastabas ir pasiūlymus dėl biudžeto projekto savivaldybės administracijai raštu arba elektroniniu paštu info@anyksciai.lt. "

  Prieš 6 mėnesių
 • nesuprantantiems

  atsakymas į: Faktai Nuoroda

  dėl šito prašymo biudžeto perskirstyti nereikia, nes pinigų tokiems atvejams yra biudžete. Kitas klausimas - ar reikia tuos seniūnaitės prašymus vykdyti. Tą sprendžia Saugaus eismo komisija, bet ne meras ar adm. direktorius. Ramybės dėlei paimkit "uspakajoncų" , nebegaiškit laiko rinkdami info:)

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau