Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)

Dėl nuolatinių pažeidimų rusiško kanalo „RTR Planeta“ transliacijos Lietuvoje gali būti ribojamos nuo vienų iki pusantrų metų, sako Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) pirmininkas Edmundas Vaitekūnas.

 „Tai, kokius įrodymus turime, turime teisinius pagrindus priimti sprendimą dėl ribojimų. Atvyksta svečiai iš Rusijos, jie, matyt, pateiks paaiškinimus, komentarus, bet kuriuo atveju, komisija rytoj posėdyje apsispręs, ar taikyti ribojimus, ar priimti kitus sprendimus. Esame informavę Europos Komisiją, tą pačią „RTR Planetą“, kad galimas sprendimas gali būti riboti retransliacijas nuo 12 iki 18 mėnesių“, – BNS sakė E. Vaitekūnas.

Švedijoje registruoto kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje dėl karo ir neapykantos kurstymo jau buvo draudžiamos du kartus – 2015-aisiais ir 2016-aisiais. Abukart ribojimai taikyti trims mėnesiams dėl Rusijos Dūmos deputato Vladimiro Žirinovskio pasisakymų televizijos laidose. Po abiejų sankcijų komisija ir toliau fiksuodavo pažeidimus.

E. Vaitekūnas tvirtino, kad trečiadienį komisijos posėdyje laukiama atvykstančių kanalo atstovų, tačiau teisės aktų numatyti terminai, per kuriuos dar buvo galima susitarti su komisija, yra pasibaigę. Anot LRTK pirmininko, prieš metus pasibaigus pastarajam draudimui retransliuoti kanalą, vėl užfiksuoti trys pažeidimai dėl karo ir neapykantos kurstymo „RTR Planeta“ rodytose laidose.

Lietuvos transliuotojai 2015-aisiais buvo įpareigoti perkelti „RTR Planeta“ į mokamų programų paketą, tačiau po Europos Komisijos signalų, kad gali būti pažeista ES teisė, LRTK ribojimą atšaukė.

BNS.lt, ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Laisves gynejas

  Nuoroda

  JAU GERIAU ŽIURETI RUSISKUS KANALUS. .NEGU 15MIN. ARBA DELFI....GRYNAS SAJUDŽIO MELAS....

  Prieš 8 mėnesių
 • ar

  Nuoroda

  nepradės atiminėti ūžveskit kokiam debilui iš seimo

  Prieš 8 mėnesių
 • per lietuvos visa

  Nuoroda

  tv ,tai pletkai ir giriasi tik prisivoge ir nieko daugiau ,nera ko ziureti o ypac savaitgaliais,tik melas demagogija ir zmoniu zeminimas

  Prieš 8 mėnesių
 • cirkas

  Nuoroda

  Šiaurės korėja, tik pavadinimu Lietuva.Gerai kad dar pasų neatima iš žmogeliukų,nes kitaip būtų be išeities.

  Prieš 8 mėnesių
 • dresūra

  atsakymas į: cirkas Nuoroda

  Jei Lieuva būtų šiurės Korėja, tai tu po šio komentaro jau sedėtum koclagerį.

  Prieš 8 mėnesių
 • deja

  Nuoroda

  dieduks vaikščiojo ir anglijos ir kitose šalyse,nieko man ten miela man graži ir gera šalis lietuva bet sušikta politika ir žmoniu gyvenimas visus stengiasi uždaryt i gardus ,viska draudžia ,o ka draudžia žmogus dar labiau to siekė rūkė kas to nori ir rūkis gėrė ir gers netinka metai kiti nupirks

  Prieš 8 mėnesių
 • BaBa

  atsakymas į: deja Nuoroda

  Ar tik pats dieduk nebūsi prikišęs nagų prie alkoholio ribojimo įstatymo, kuris buvo priimtas seime 1995 metais?

  Prieš 8 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Draudimas transliuoti ''RTR Planeta'' laidas yra vienas iš užsienio politikos komponentų.Mūsų propagandos mašina savo profesionalumu aiškiai atsilieka nuo rusų,nors pinigų skiriama tikrai daug.Kas formuoja mūsų valstybėje užsienio politiką?LR Ekselencija-partinės mokyklos buvusi dėstytoja [1990m.kovo 11d.stovėjo kitoje barikadų pusėje]ir užsienio reikalų ministras [buvęs LLKJS pirmąsis sekretorius] L.Linkevičius. Kiek dėl jų psihodelinės rusofobijos padaryta visakeriopos žalos Lietuvai?Suprantama,kad bučiuotis su Maskva nereikia,bet klausytis ES šiuo klausimu reikėtų.Manau, kad eurokomisaras V.Andriukaitis ir šalies Premjeras teisus.Šiuolaikinių technalogijų eroje draudimai nepadės,tik dar labiau būsime panašūs į Šiaurės Korėją.

  Prieš 8 mėnesių
 • Net juokas suėmė

  Nuoroda

  Kaipgi apribosite laidu ziurejima per palydova ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Megztasisi beretis

  atsakymas į: Net juokas suėmė Nuoroda

  Numušim palydova. su žydiška raketa.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau