Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti

Ketvirtadienio vidurdienį Anykščiuose, Statybininkų gatvės 10-ajame name, trečiajame aukšte eančiame bute rastas pasikoręs 1941 metais gimęs vyras.

 Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad ugniagesiams teko pagelbėti policijos pareigūnams, nes šie negalėjo įeiti  į butą. Į jį patekta pro langą.

http://www.klausau.lt/telefonai

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • mirties priežastis aiški psikorimas

  Nuoroda

  ka dar išaiškinti,prokuroras atsega klina ir mato jei sperma išsiliejus pats pasikorė jei ne pakorė

  Prieš 7 mėnesių
 • NESUPRATAU

  Nuoroda

  Tai negi nebus nustatinėjima mirties priežastis ?

  Prieš 7 mėnesių
 • qwe

  atsakymas į: NESUPRATAU Nuoroda

  ... uždusimas nuo ..., o anas nuo C2H6O

  Prieš 7 mėnesių
 • Klestime ES ir NATO

  Nuoroda

  Lietuvoje ties skurdo riba gyvena 132 tūkstančiai vaikų

  Prieš 7 mėnesių
 • Xxxc

  Nuoroda

  Kam tu reikalingas, taip prieš rinkimus visi reikalingi. Gaila ne žmonės reikalimgi, o jų balsai. Praeina rinkimai ir lieka tik išrinktųjų rietenos, o juk rinkti buvo ne dėl jų. Jeigu nemoki dirbti komandoje geriau ir nei į rinkimus. O paprastas žmogus visai nereikalingas. Rinkimai kitais metais.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pastaba

  Nuoroda

  Jei savižudybės parodo visuomenės gyvenimo kokybę, tai reikia pripažinti ,kad dabar gyvename 1,8 karto geriau nei 1986 metais. Tai rodo savižudybių 1000 gyventojų sumažėjimas.

  Prieš 7 mėnesių
 • Realybe

  Nuoroda

  ta,kad....esam tokiam dugne,kad geras zodis nebe ka ir padetu finansiniu sunkumu i kampa yspraustiems zmonems..Ir kuo gali kita paremt,kada patys dazniausiai esam besikapstantys ant isgyvenimo ribos.. Viso to saknys daug giliau..Tik laimingi zmones moka kalbet vieni su kitais,,o ne vieni apie kitus..Gyvenant i Lietuvoje ,dziaugtis dabartimi ir buti uztikrintu del ateities-jau melas sau!

  Prieš 7 mėnesių
 • Pagalba

  atsakymas į: Realybe Nuoroda

  „Vilties linija“ - 116 123

  Darbo laikas: visą parą
  Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai

  Prieš 7 mėnesių
 • ANYKŠTAI!?

  Nuoroda

  Ar ANYKŠTA NEPRIKLAUSO LIETUVOS VISUOMENĖS INFORMAVIMO leidėjams ir skleidėjams?
  "žurnalistai, viešosios informacijos rengėjai ir skleidėjai turi itin atsargiai nurodyti savižudybės ar bandymo nusižudyti motyvus ir aplinkybes, kad paskelbtoje informacijoje nebūtų skatinamas savižudiškas (suicidinis) elgesys visuomenėje." !!!
  Panašu, kad portalas"anykstalt" propaguoja visuomenėje savižudišką elgesį, pateikdama antraštes arba vaizdus su savižudybės detalėmis.

  Prieš 7 mėnesių
 • Šiaip

  Nuoroda

  Pas mus,kaip ir visoje Lietuvoje SUSVETIMĖJIMAS. Kaimynas su kaimynų nebendrauja, o jeigu aukštesnio lygio tai iš vis nesisveikina,o apie kalbėjimasi nėra ir ką sakyti,darbe sunku, išeini į miestą nėra su kuo pakalbėti,visi skuba nežinia kur ir daug visokių niuansų. Pradėkime gerbti vieni kitus,užjausti,galų gale pasisveikinti arba paklausti kaip diena praėjo tada bus gyvenimas šviesesnis. Kodėl negalima radus prie konteinerio paklausti nuskurdusio žmogelio,ko ieškai,kur gyveni,o svarbiausiai kaip atlaikei šalčius ir kur prisiglaudei gal galima kuo nors padėti,kažkam paskambinti juk ir šie vargšai turėjo šeimas,bent tėvus,gal but ir vaikai mokyti,o paslysti labai nesunku, valgyti visi norime. .Išeisime į aną pasaulį visi lygiomis teisėmis ir ten busime vienodi..

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau