Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti

Sukurtas naujas Anykščių kraštą pristatantis vaizdo klipas.
Anykščių rajono savivaldybė informavo, kad šis vaizdo klipas sukurtas įgyvendinant  projektą „Turizmo e-rinkodaros priemonių taikymas Rytų Aukštaitijos žinomumui ir lankomumui didinti“.
„Projektui įgyvendinti skirta 281 977,90 Eur Europos Sąjungos investicijų. Šis projektas – penkių savivaldybių (Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Utenos ir Anykščių) bendradarbiavimo rezultatas. Molėtų rajono savivaldybės administracija yra šio projekto pagrindinis vykdytojas, kuris atlieka visus viešuosius pirkimus. Kiekviena partnerė savivaldybė prie projekto biudžeto lėšomis prisideda 1/5 dalimi, 15 proc. nuo bendros projekto vertės.
Įgyvendinant projektą kuriamas e-rinkodaros priemonių turinys, t. y. daromos nuotraukos, rengiami tekstai, kuriami audio gidai. Šiuo metu taip pat yra rengiamas maršruto žemėlapis, lokaliniai maršrutų žemėlapiai, rengiami maršruto informacinių lauko lentelių su NFC mikroschemomis ir QR kodais, kuriami rajonų pristatomieji video klipai (kiekvienai partnerei savivaldybei – po 1 klipą, įgarsintą lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir latvių kalbomis, taip pat – bendras regioną pristatantis video klipas tomis pačiomis kalbomis), kurie bus skelbiami bendroje regiono internetinėje svetainėje. Ji bus pristatyta, kai joje bus visa informacija.
Molėtų rajono savivaldybės administracijai atlikus viešuosius pirkimus ir buvo parinkti video klipų kūrėjai. 2017 m. savam įnašui kiekviena savivaldybė išleido 1783,70 Eur biudžeto lėšų. ES lėšų dalis, tekusi kiekvienai savivaldybei, 2017 m. buvo 10107,66 Eur“, - pranešė savivaldybė.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Saulius Lapackas

    Nuoroda

    Labai gražus klipas, tik gaila, kad Menų inkubatoriaus jame nebuvo parodyta. Ar tai tikslingai buvo padaryta, ar ne, aš nežinau. Tik žinau, kad tam objektui yra reikalinga pagalba. Gerai, mūsų valdžia moka tik taupyti ir restruktūrizuoti. Vienykimės.

    Prieš 7 mėnesių