Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Šių metų kovo 24 d. (šeštadienį), 20.30 val., daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios iniciatyvos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai, ypač vieną iš jų – sustabdyti klimato kaitą.

Anykščių rajono savivaldybė, Anykščių naujų vėjų bendruomenė, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir dainų ratas „Suteku“ (vad. Daiva Diržienė) kviečia Anykščių rajono gyventojus, bendruomenes, organizacijas, viešojo maitinimo įstaigas nors vienai valandai išjungti šviesas bei dalyvauti šeštadienio popietę Žemės valandos iniciatyvai skirtuose ir Anykščiuose vyksiančiuose renginiuose.
Siekdami, kad prie šios visuotinės iniciatyvos prisidėtų kuo daugiau rajono šeimų ir, svarbiausia, rajono mažiausiųjų, šiais metais renginio organizatoriai gyventojus kvies Šventosios upės pakrantėje, prie A. Baranausko tilto burtis ne įprastai – 20.30 val., o popietės metu – 15.00 val.
Šeštadienį, 14.30 val., taip pat vyks ir tradicinis Anykščių naujų vėjų bendruomenės bėgimas nuo kairiojo Šventosios upės kranto tako pabaigoje esančios aikštelės su aukuru (prie Šeimyniškėlių g.). Bet kurioje, jiems patogioje, maršruto dalyje organizatoriai kviečia prisijungti šeimas su mažyliais ir keliauti dviračiais, paspirtukais, riedlentėmis, riedučiais ar tiesiog pėsčiomis.
15.00 val. Anykščių rajono gyventojai ir miesto svečiai kviečiami burtis į pagrindinį Žemės valandos minėjimą Šventosios upės pakrantėje, prie A. Baranausko tilto, kur skambant sutartinėms bus uždegtas šiaudinis pavasario Lygės gaidelis. Jo šilumą ir šviesą į namus parsinešę gyventojai 20.30 val. bus skatinami vienai valandai išjungti šviesas.
Dalyvių lauks anykštėniška arbata ir gardžios renginio rėmėjų dovanos.

 

Anykščių rajono savivaldybės informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taryba

  Nuoroda

  Iškilmingai pranešama, kad ekipažas su tarybos nariais ir vadu, bei ponių svita kirto Lietuvos sieną ir grįžtą į rūmus.
  Kviečiame visus miestelėnus ir Anykščių žemių gyventojus į iškilmingas sutiktuves, kuriose bus aukojamas Dievams gaidys ir ožys
  Atvykstantys Anykščių žemių gyventojai į miestą šventės proga bus įleidžiami nemokamai bei vaišinami medumi su žolelių arbata.
  Ir mes ten būsi alų-midų gersim....daug kalbėsim, visko žadėsim- tik nežinia ką tesėsim....

  Prieš 10 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  gal elektrines elektros nebegamins? josvistiek vienodu pajegumu dirba, naudojam elektra ar ne. Taip kad nera cia ko svaigt.

  Prieš 10 mėnesių
 • reikia valanda

  Nuoroda

  daužyti galva visiems jei vienas ka daro durnius visko juk neišjungsi, juk daug kas valdoma nepertaukiamai ,grižkim prie žibaliniu lempu ar balanu

  Prieš 10 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Norite sustabdyti klimato kaitą, tai nebezdėkite, o geriausia - nekvėpuokite.
  Kol asmeniškai naudos turės, tol durniuos dėl klimato kaitos.

  Prieš 10 mėnesių
 • gražu-

  Nuoroda

  bet, reikėjo numatyti ir vieną kitą darbą- _emelei pamaloninti. Gal šiukšlių rinkimą, kokio miškelio valymą. O tai Anykščiuose tik šventės, dainos, giesmės, koncertai...

  Prieš 10 mėnesių