Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

Po gydymo.
- Daktare, o kaip jūs sužinojote, kad mano kraujospūdis per aukštas?
- Tai kad nutūpę uodai sproginėjo.

Komentaras

123: „Tegul dar pries ziema nugreideriuoja zvyrkelius, nes kol pasnigs tai liksim be paskutiniu dantu dardedami tokiais keliais."

Komentuoti

"Nepriklausomybės dienos išvakarėse, kovo 10-ąją, dienraštyje ,,Respublika“ radau savo pavardę tarp ,,įtariamų KGB bendradarbių“. Dabar visiems sutiktiems giriuosiu, kad esu kėgėbistas. Dabar net ir man pačiam aišku, ko nuolat važiuoju į Rusiją ir kas finansuoja mano knygų leidybą. Molėtų rajono Balninkų vidurinę mokyklą pradėjau lankyti 1978-aisiais. Tada nežinojau, bet dabar supratau, kad mane nuo pirmosios klasės supo kėgėbistai, kurie visokiais būdais stengėsi palaužti ir užverbuoti." - rašoma Vidmanto Šmigelsko "Rievėse". Kėgėbisto išpažintį skaitykite šeštadienio "Anykštoje".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vidmantai

  Nuoroda

  Darai pažangą Į Rusiją keliavai savo noru ar įpareigotas rajono kėgėbistų ? Žirinovskis su Putinu žadėjo visus buvusius kėgėbistus perauklėti apgyvendinant plačioje "deržavoje" tolimuose rytuose už TSRS sužlugdymą.Gerai, kad iš anksto ieškai vietos apsigyvenimui

  Prieš 7 mėnesių
 • Virginija

  Nuoroda

  Jei teisingai prisimenu "Anykšta" neretai cituodavo Tomkaus "Respubliką". O kas Tomkus arba pats Rusijos agentas ar beprotis - akivaizdu. Tai baisus kaltinimas ir, manau, kad kiekvienas apkaltintas turėtų tą beprotį duoti į teismą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Advokatas

  atsakymas į: Virginija Nuoroda

  laukite šaukimo į Teismą

  Prieš 7 mėnesių
 • informavimo etikos kodekas

  Nuoroda

  28 straipsnis
  Žurnalistai neturi reklamai naudoti savo vardo, atvaizdo ir balso, išskyrus tuos atvejus, kai tokia reklama siekiama socialinių ar humanistinių tikslų ar reklamuojamas žurnalisto sukurtas kūrinys, visuomenės informavimo priemonė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Prie ko čia reklama?

  Prieš 7 mėnesių
 • Ar skanus

  Nuoroda

  buvo tortas Vaičiuliu, ponas Šmigelskai,?

  Prieš 7 mėnesių
 • Sveriam

  Nuoroda

  Vieni jauciasi padare klaida, kiti didziuojasi, dar kiti akis drasko........

  Prieš 7 mėnesių
 • Paklausiu žinančių

  Nuoroda

  Tai čia dabar kas įvyko? Ar tomkus Šmogelskų liustravo, ar įliustravo ar po prostu apdergė?

  Prieš 7 mėnesių
 • Priešų ieškotojams

  Nuoroda

  Nejaugi jau jums patiems neatsibodo ieškoti to kas senai praėjo, net po 28 metu. Geriau jau rašykite apie ateitį kas laukia Anykščių rajono.

  Prieš 7 mėnesių
 • Dėja

  atsakymas į: Priešų ieškotojams Nuoroda

  Ta praeitis taip greitai nepraeina. Pažiūrėkim kokiais metodais rajonas valdomas ir suprasim, kad ta tavoji praeitis čia pat.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau