Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

"Nepriklausomybės dienos išvakarėse, kovo 10-ąją, dienraštyje ,,Respublika“ radau savo pavardę tarp ,,įtariamų KGB bendradarbių“. Dabar visiems sutiktiems giriuosiu, kad esu kėgėbistas. Dabar net ir man pačiam aišku, ko nuolat važiuoju į Rusiją ir kas finansuoja mano knygų leidybą. Molėtų rajono Balninkų vidurinę mokyklą pradėjau lankyti 1978-aisiais. Tada nežinojau, bet dabar supratau, kad mane nuo pirmosios klasės supo kėgėbistai, kurie visokiais būdais stengėsi palaužti ir užverbuoti." - rašoma Vidmanto Šmigelsko "Rievėse". Kėgėbisto išpažintį skaitykite šeštadienio "Anykštoje".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Vidmantai

  Nuoroda

  Darai pažangą Į Rusiją keliavai savo noru ar įpareigotas rajono kėgėbistų ? Žirinovskis su Putinu žadėjo visus buvusius kėgėbistus perauklėti apgyvendinant plačioje "deržavoje" tolimuose rytuose už TSRS sužlugdymą.Gerai, kad iš anksto ieškai vietos apsigyvenimui

  Prieš 10 mėnesių
 • Virginija

  Nuoroda

  Jei teisingai prisimenu "Anykšta" neretai cituodavo Tomkaus "Respubliką". O kas Tomkus arba pats Rusijos agentas ar beprotis - akivaizdu. Tai baisus kaltinimas ir, manau, kad kiekvienas apkaltintas turėtų tą beprotį duoti į teismą.

  Prieš 10 mėnesių
 • Advokatas

  atsakymas į: Virginija Nuoroda

  laukite šaukimo į Teismą

  Prieš 10 mėnesių
 • informavimo etikos kodekas

  Nuoroda

  28 straipsnis
  Žurnalistai neturi reklamai naudoti savo vardo, atvaizdo ir balso, išskyrus tuos atvejus, kai tokia reklama siekiama socialinių ar humanistinių tikslų ar reklamuojamas žurnalisto sukurtas kūrinys, visuomenės informavimo priemonė.

  Prieš 10 mėnesių
 • Prie ko čia reklama?

  Prieš 10 mėnesių
 • Ar skanus

  Nuoroda

  buvo tortas Vaičiuliu, ponas Šmigelskai,?

  Prieš 10 mėnesių
 • Sveriam

  Nuoroda

  Vieni jauciasi padare klaida, kiti didziuojasi, dar kiti akis drasko........

  Prieš 10 mėnesių
 • Paklausiu žinančių

  Nuoroda

  Tai čia dabar kas įvyko? Ar tomkus Šmogelskų liustravo, ar įliustravo ar po prostu apdergė?

  Prieš 10 mėnesių
 • Priešų ieškotojams

  Nuoroda

  Nejaugi jau jums patiems neatsibodo ieškoti to kas senai praėjo, net po 28 metu. Geriau jau rašykite apie ateitį kas laukia Anykščių rajono.

  Prieš 10 mėnesių
 • Dėja

  atsakymas į: Priešų ieškotojams Nuoroda

  Ta praeitis taip greitai nepraeina. Pažiūrėkim kokiais metodais rajonas valdomas ir suprasim, kad ta tavoji praeitis čia pat.

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau