Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Sekmadienį vykusiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Anykščių skyriaus suvažiavime, partijos nariai, artėjančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose, vienbalsiai partijos kandidatu iškėlė skyriaus pirmininką, vicemerą Sigutį Obelevičių.

 Anykščių skyriaus sprendimą dar turi patvirtinti partijos vadovybė. Be S.Obelevičiaus, skyriaus kandidate merų rinkimams buvo iškelta Anykščių rajono tarybos narė Gabrielė Griauzdaitė, bet ji savo kandidatūrą atšaukė.

Skyriaus suvažiavime dalyvavo apie 40 partijos narių.

Rytis Kulbokas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Prognozė

  Nuoroda

  Broliai rankelės Alfrydas ir Tubys laimės. Tubys bus meras, Alfrydas vicemeras, Liogė administracijos direktorius.

  Prieš 9 mėnesių
 • amen

  atsakymas į: Prognozė Nuoroda

  Nepieškit juodų scenarijų, žmonės iš šiaip depresuoti.

  Prieš 9 mėnesių
 • GALI

  Nuoroda

  kelti kiek nori kandidatu,bet tinkamiausias ir realiausias bus isrinktas K.TUBIS,nes jis tai irode.Siuo metu geresnio nera ir tikriausia neatsiras.

  Prieš 9 mėnesių
 • Kęstys

  atsakymas į: GALI Nuoroda

  Pabaigoje maldos pamiršote žodį AMEN

  Prieš 9 mėnesių
 • Nea

  atsakymas į: Kęstys Nuoroda

  Pabaigoje turėtų būti KLAUSAU IR VYKDAU!

  Prieš 9 mėnesių
 • Daiwa

  Nuoroda

  Užskaitom, palaikysim

  Prieš 9 mėnesių
 • Už Ričardą

  Nuoroda

  Mes balsuosime tik už Ričardą Sargūną, jei tik jis kandidatuos. Ponui Sigučiui ir kitiems konservatoriams jokių prosvaisčių. Reikia atsinaujinimo, naujų veidų taryboje ir merijoje. Darbo partija atgimsta, todėl pats laikas imti į rankas valdžią ir Anykščiuose.

  Prieš 9 mėnesių
 • Gal juokaujat

  atsakymas į: Už Ričardą Nuoroda

  Darbo partija jau mirusi, dabar yra socialdemokratų darbo partija

  Prieš 9 mėnesių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Geras meras netrukdo kitiems vogti. Savo sukurtoje įmonėje parenka it atitinkamus darbuotojus, kurie turi patirtį atlikti "reikiamus" darbus.
  2010 m. ( meras S.Obelevičius) už vasario mėn. 16 d. vėliavos iškėlimą J. Biliūno 18 name - 19,22 Lt, kovo mėn. 11 d.- 18,63 Lt.+ 20,83 Lt. ir birželio mėn. 6 d.- 37,26 Lt. Iš viso vėliavų iškėlimas per metus kainavo 95,94 Lt. Visiems daugiabučiams 140 x 95,94 Lt. = 13431,60 Lt.
  Vėliavai iškelti reikia laikiklio.2015 m. ( tikslesnės datos nėra) .( S.Obelevičius)J. Biliūno 18 daugiabučiui už 21,90 €. nupirktas naujas vėliavos laikiklis. Po metų 2016 m. ( K.Tubis) vėl naujas vėliavos laikiklis už 14,15 € Sutikite, kad vogti yra sunkus darbas. Fiktyvius darbus sugalvojanti darbuotoja yra labai vertintina.

  Prieš 9 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Jeigu meras parinkinėtų darbuotojus, seniai būtų supakuotas STT. Būtent už tai ir gerbiu Obelevičių, kad per 8 darbo metus nepriiminėjo į darbą savų, švogerių, giminių ir draugų

  Prieš 9 mėnesių
Įkelti daugiau