Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Šį pavasarį likviduota Anykščių gėlininkų draugija.Daugelį metų draugijos gėlių parduotuvė veikė Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje 10-uoju numeriu pažymėtame pastate.

Pastaruosius keletą metų nuostolingai gėles pardavinėjusi  Anykščių gėlininkų draugija ne kartą kreipėsi į rajono Taryba prašydama atleisti nuo nekilnojamojo turto mokesčio, tačiau į gėlininkų prašymą nebuvo atsižvelgta.Prieš metus Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis kalbėjo, kad gėlininkų draugija turi galimybę jai priklausančias patalpas išnuomoti ir užsidirbti.
Šiuo metu pastate, kuriame glaudėsi Anykščių gėlininkų draugija, vyksta atnaujinimo darbai.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • LINA

  Nuoroda

  Gaila labai puokstes krepseliai buvo pigesni ir visai grazus ne tu mieste esanciu besipuikuojanciu parduotuviu.paprastiems zmonems viskas tiko.gaila ,matyt Isikurs

  Prieš 9 mėnesių
 • visa laika ten

  Nuoroda

  pirkom ir krepselius ,tik viskas kaip lietuvoje jai nevagi tai ir neisgyveni ,juk ten pigiausi ir naturalus krepseliai buvo ir geliu buvo ,bet zmones nyksta ,taip bus ir su miesteliu ,bus troskunu lygio ,jau bendrabuti turim kaip troskunu apgriuvusi

  Prieš 9 mėnesių
 • Ramune

  Nuoroda

  Kiek teko użeit,nei karto nepirkau ,nes geliu pasirinkimas skurdus ,puokštes praustos ,o apie moteriškes bendravima ,truksta žodżiu .Nesistebiu ,kad uzsidare ,bet gaila labai ,nes buvo pirma geliu parduotuve.Nesugebejo ar nebuvo noro toliau gyvuot?

  Prieš 9 mėnesių
 • Aišku

  Nuoroda

  T...ta nori nusipirkti valgyklos filialą?

  Prieš 9 mėnesių
 • Ir pilis prie pat yra

  atsakymas į: Aišku Nuoroda

  penkių aukštu mūrinė

  Prieš 9 mėnesių