Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Šiuo metu su muzikos grupe „Laukinis Vėjas“ koncertuojantis anykštėnas Ramūnas Šiaučiulis pristatė naują kūrinį.


„YouTube“ atlikėjas skelbia, kad nauja daina „Galiu Daugiau Nei Tu Manai“ skirta Tarptautiniui labdaros paramos žygiui Jungtinė Karalystė – Švedija – Lietuva.
Gegužės mėnesį Dauno sindromą turinčių žmonių ir jų artimųjų bendruomenė organizuoja paramos žygį, kurio metu 4 dviračiais, dviem ekipažais bus įveiktas įspūdingas 2500 km atstumas nuo Jungtinės Karalystės ir Švedijos iki Lietuvos.

 

Žygio iniciatorius ir pagrindinis dalyvis – anykštėnas Tautvydas Piragis, savo šeimoje auginantis Daunos sindoromą turinčią dukrelę Kamilę. Tautvydas simboliškai perveža žinią į gimatąją Lietuvą, kad lavinami ir integruojami žmonės su DS gali gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti naudingi visuomenei.

Dauno sindromą turintys asmenys ir jų šeimų nariai dažnai patiria socialinę izoliaciją. Aplinkinių patyčios ir atstūmimas – skaudžiausia, ką tenka išgyventi turinčiam Dauno sindromą ir jų artimiesiems. Tai dažniausiai kyla dėl visuomenės žinių stokos, išankstinių neigiamų nuostatų, baimių ir nežinojimo.

Visos žygio metu surinktos lėšos bus pervestos Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai ir panaudotos švietimo bei edukacinių programų apie dauno sindromą rengimui, geriausios užsienio patirties į Lietuvą perkėlimui.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diana

  Nuoroda

  Ačiū Ramūnui ir kitiems grupes “Laukinis Vėjas” nariams. Jautri, graži daina labai artima mūsų šeimai. Didelis AČIŪ!!! :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Patiko

  Nuoroda

  Nuostabi daina

  Prieš 8 mėnesių
 • Dainos stilius

  Nuoroda

  Dainos stilius : "Odna palka - tri struny". Tipo "kvadratas".

  Prieš 8 mėnesių