Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Šiuo metu su muzikos grupe „Laukinis Vėjas“ koncertuojantis anykštėnas Ramūnas Šiaučiulis pristatė naują kūrinį.


„YouTube“ atlikėjas skelbia, kad nauja daina „Galiu Daugiau Nei Tu Manai“ skirta Tarptautiniui labdaros paramos žygiui Jungtinė Karalystė – Švedija – Lietuva.
Gegužės mėnesį Dauno sindromą turinčių žmonių ir jų artimųjų bendruomenė organizuoja paramos žygį, kurio metu 4 dviračiais, dviem ekipažais bus įveiktas įspūdingas 2500 km atstumas nuo Jungtinės Karalystės ir Švedijos iki Lietuvos.

 

Žygio iniciatorius ir pagrindinis dalyvis – anykštėnas Tautvydas Piragis, savo šeimoje auginantis Daunos sindoromą turinčią dukrelę Kamilę. Tautvydas simboliškai perveža žinią į gimatąją Lietuvą, kad lavinami ir integruojami žmonės su DS gali gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti naudingi visuomenei.

Dauno sindromą turintys asmenys ir jų šeimų nariai dažnai patiria socialinę izoliaciją. Aplinkinių patyčios ir atstūmimas – skaudžiausia, ką tenka išgyventi turinčiam Dauno sindromą ir jų artimiesiems. Tai dažniausiai kyla dėl visuomenės žinių stokos, išankstinių neigiamų nuostatų, baimių ir nežinojimo.

Visos žygio metu surinktos lėšos bus pervestos Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai ir panaudotos švietimo bei edukacinių programų apie dauno sindromą rengimui, geriausios užsienio patirties į Lietuvą perkėlimui.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diana

  Nuoroda

  Ačiū Ramūnui ir kitiems grupes “Laukinis Vėjas” nariams. Jautri, graži daina labai artima mūsų šeimai. Didelis AČIŪ!!! :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Patiko

  Nuoroda

  Nuostabi daina

  Prieš 5 mėnesių
 • Dainos stilius

  Nuoroda

  Dainos stilius : "Odna palka - tri struny". Tipo "kvadratas".

  Prieš 5 mėnesių