akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Šiuo metu su muzikos grupe „Laukinis Vėjas“ koncertuojantis anykštėnas Ramūnas Šiaučiulis pristatė naują kūrinį.


„YouTube“ atlikėjas skelbia, kad nauja daina „Galiu Daugiau Nei Tu Manai“ skirta Tarptautiniui labdaros paramos žygiui Jungtinė Karalystė – Švedija – Lietuva.
Gegužės mėnesį Dauno sindromą turinčių žmonių ir jų artimųjų bendruomenė organizuoja paramos žygį, kurio metu 4 dviračiais, dviem ekipažais bus įveiktas įspūdingas 2500 km atstumas nuo Jungtinės Karalystės ir Švedijos iki Lietuvos.

 

Žygio iniciatorius ir pagrindinis dalyvis – anykštėnas Tautvydas Piragis, savo šeimoje auginantis Daunos sindoromą turinčią dukrelę Kamilę. Tautvydas simboliškai perveža žinią į gimatąją Lietuvą, kad lavinami ir integruojami žmonės su DS gali gyventi pilnavertį gyvenimą ir būti naudingi visuomenei.

Dauno sindromą turintys asmenys ir jų šeimų nariai dažnai patiria socialinę izoliaciją. Aplinkinių patyčios ir atstūmimas – skaudžiausia, ką tenka išgyventi turinčiam Dauno sindromą ir jų artimiesiems. Tai dažniausiai kyla dėl visuomenės žinių stokos, išankstinių neigiamų nuostatų, baimių ir nežinojimo.

Visos žygio metu surinktos lėšos bus pervestos Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai ir panaudotos švietimo bei edukacinių programų apie dauno sindromą rengimui, geriausios užsienio patirties į Lietuvą perkėlimui.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diana

  Nuoroda

  Ačiū Ramūnui ir kitiems grupes “Laukinis Vėjas” nariams. Jautri, graži daina labai artima mūsų šeimai. Didelis AČIŪ!!! :)

  Prieš 4 savaičių
 • Patiko

  Nuoroda

  Nuostabi daina

  Prieš 4 savaičių
 • Dainos stilius

  Nuoroda

  Dainos stilius : "Odna palka - tri struny". Tipo "kvadratas".

  Prieš 4 savaičių