Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybės Tarybos  2017 metų veiklos ataskaitoje opozicija pristatoma kaip rajono Tarybai dirbti trukdžiusi  jėga.

 „Deja, ne visi strateginiai ir svarbūs Anykščių rajono savivaldybei projektai sulaukė bendro visų 25-ių Tarybos narių pritarimo, nebuvo išvengta tuščio politikavimo ir kolegų laiko gaišinimo. Savivaldybės 2017 m. biudžeto projektui, 2018 m. žemės mokesčio tarifo nustatymui, viešosios įstaigos Anykščių verslo informacinis centro reorganizavimui nepritarė opozicinė Socialdemokratų partijos frakcija, dalis Lietuvos liberalų sąjūdžiui atstovaujančių Tarybos narių“, - rašoma ataskaitoje, kurią pasirašė rajono meras Kęstutis Tubis.
Visgi, daugelis rajono Tarybos narių ataskaitoje giriami.
„Reikia pasidžiaugti daugelio Anykščių rajono tarybos narių politine branda ir atsakomybe, geru posėdžių lankomumu, dar niekada nekilo abejonių dėl kvorumo. Daugelis Tarybos narių dirba konstruktyviai, klausimai išsamiai išnagrinėjami komitetuose. Per ataskaitinį laikotarpį Taryba priėmė nemažai strateginių sprendimų, kurie tiesiogiai lėmė ekonomikos kilimą Anykščių rajone, gyventojų socialinį aprūpinimą, investicijų pritraukimą“, - ataskaitoje rašo meras K.Tubis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Svajone

  Nuoroda

  Vieningi Anykščiai balsuos vieningai. Ne taip pabalsavo- žmoną iš darbo. Kęstutis

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Svajone Nuoroda

  Da zdrastvujet jedinstvo partii i naroda. Balsuokite už Jedinstvo.

  Prieš 8 mėnesių
 • Istorija

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jedinstvo lyderiai pabėgo iš Lietuvos.sitiem užteks išsineždinti iš Anykščių.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pavarė

  Nuoroda

  Dėl ekonominio augimo tai meras prajuokino iki apsiš..imo.:-) Kurioj gi vietoj tas ekonominis augimas Anykščių parapijoi pasivaideno? Visi rodikliai sminga žemyn, o vien savivaldybėje trūksta apie 20 darbuotojų. Čia visiškas krachas.

  Prieš 8 mėnesių
 • LT

  Nuoroda

  nepolitiškai vertinant pastebėtina, kad opozicija neaprengė ir nepateikė alternatyvių projektinių sprendimu, tik kaip rašoma ataskaitoje, prieštaravo politikuodami.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kristupas L.

  atsakymas į: LT Nuoroda

  Ne veltui Tubiui pamatinis kelionės pas Lukošenką. Š.Kkreja jam šviečia kaip saulė.

  Prieš 8 mėnesių
 • LT

  atsakymas į: Kristupas L. Nuoroda

  pinigai nekvepia. Jeigu tie vizitai nors kažkuo pritraukia finansinį judėjimą Anykščių raj. tai yra rezultatas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ane?

  atsakymas į: LT Nuoroda

  Ir kur gi pritraukė?

  Prieš 8 mėnesių
 • Ten

  atsakymas į: Ane? Nuoroda

  pirty, prie subinės vantos lapą. Pasuk į veidrodį :), pamatysi

  Prieš 8 mėnesių
 • Alfonsa

  Nuoroda

  Juozuk, stebiuosi Tavo suaktyvėjimu prieš rinkimus. Bet turiu nuvilti - na nebūsi meru, praeitis negailestingai kiš koją.

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau