akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono savivaldybės Tarybos  2017 metų veiklos ataskaitoje opozicija pristatoma kaip rajono Tarybai dirbti trukdžiusi  jėga.

 „Deja, ne visi strateginiai ir svarbūs Anykščių rajono savivaldybei projektai sulaukė bendro visų 25-ių Tarybos narių pritarimo, nebuvo išvengta tuščio politikavimo ir kolegų laiko gaišinimo. Savivaldybės 2017 m. biudžeto projektui, 2018 m. žemės mokesčio tarifo nustatymui, viešosios įstaigos Anykščių verslo informacinis centro reorganizavimui nepritarė opozicinė Socialdemokratų partijos frakcija, dalis Lietuvos liberalų sąjūdžiui atstovaujančių Tarybos narių“, - rašoma ataskaitoje, kurią pasirašė rajono meras Kęstutis Tubis.
Visgi, daugelis rajono Tarybos narių ataskaitoje giriami.
„Reikia pasidžiaugti daugelio Anykščių rajono tarybos narių politine branda ir atsakomybe, geru posėdžių lankomumu, dar niekada nekilo abejonių dėl kvorumo. Daugelis Tarybos narių dirba konstruktyviai, klausimai išsamiai išnagrinėjami komitetuose. Per ataskaitinį laikotarpį Taryba priėmė nemažai strateginių sprendimų, kurie tiesiogiai lėmė ekonomikos kilimą Anykščių rajone, gyventojų socialinį aprūpinimą, investicijų pritraukimą“, - ataskaitoje rašo meras K.Tubis.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Svajone

  Nuoroda

  Vieningi Anykščiai balsuos vieningai. Ne taip pabalsavo- žmoną iš darbo. Kęstutis

  Prieš 4 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Svajone Nuoroda

  Da zdrastvujet jedinstvo partii i naroda. Balsuokite už Jedinstvo.

  Prieš 4 savaičių
 • Istorija

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jedinstvo lyderiai pabėgo iš Lietuvos.sitiem užteks išsineždinti iš Anykščių.

  Prieš 4 savaičių
 • Pavarė

  Nuoroda

  Dėl ekonominio augimo tai meras prajuokino iki apsiš..imo.:-) Kurioj gi vietoj tas ekonominis augimas Anykščių parapijoi pasivaideno? Visi rodikliai sminga žemyn, o vien savivaldybėje trūksta apie 20 darbuotojų. Čia visiškas krachas.

  Prieš 4 savaičių
 • LT

  Nuoroda

  nepolitiškai vertinant pastebėtina, kad opozicija neaprengė ir nepateikė alternatyvių projektinių sprendimu, tik kaip rašoma ataskaitoje, prieštaravo politikuodami.

  Prieš 4 savaičių
 • Kristupas L.

  atsakymas į: LT Nuoroda

  Ne veltui Tubiui pamatinis kelionės pas Lukošenką. Š.Kkreja jam šviečia kaip saulė.

  Prieš 4 savaičių
 • LT

  atsakymas į: Kristupas L. Nuoroda

  pinigai nekvepia. Jeigu tie vizitai nors kažkuo pritraukia finansinį judėjimą Anykščių raj. tai yra rezultatas.

  Prieš 4 savaičių
 • Ane?

  atsakymas į: LT Nuoroda

  Ir kur gi pritraukė?

  Prieš 4 savaičių
 • Ten

  atsakymas į: Ane? Nuoroda

  pirty, prie subinės vantos lapą. Pasuk į veidrodį :), pamatysi

  Prieš 4 savaičių
 • Alfonsa

  Nuoroda

  Juozuk, stebiuosi Tavo suaktyvėjimu prieš rinkimus. Bet turiu nuvilti - na nebūsi meru, praeitis negailestingai kiš koją.

  Prieš 4 savaičių
Įkelti daugiau