Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Per pirmąjį šių metų ketvirtį Anykščiuose trijų daugiabučių namų gyventojai nepritarė jų modernizacijai.

 

Atnaujinti daugiabučius atsisakė J.Biliūno gatvės 8-ojo, Mindaugo gatvės 21-ojo ir V.Kudirkos 8-ojo daugiabučio gyventojai.
Anykščių rajono savivaldybės administracija buvo parengusi 14 daugiabučių atnaujinimo investicinių planų. Į šį skaičių pateko ir tie daugiabučiai, kurių gyventojai renovacijai nepritarė.
Kaip teigiama rajono Tarybai pateiktoje ataskaitoje, investiciniai planai buvo rengiami su gyventojų pritarimu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Paula

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Susan

  Nuoroda

  http://daychiropracticsavannah.com/author/aginen/ When inverting, you are helping your heart to remove the blood from your feet, legs, and lower body. Up-to-date as new information the blood in your limbs to circulate more easily, which should help to drain blood from varicose veins. Maybe we wont have shell out up with panty hose or have that painful lazer treatment.

  Prieš mėnesį
 • Shawn

  Nuoroda

  http://job-europe.com/job/north-carolina-winston-salem-array-jakie-leki-na-prostate/ You may prevent getting varicose veins by waling or jogging regularly to enhance the circulation with your legs. Seeking are fat you should try to lose some weight and avoid sitting in the same position too much for lengthy time.

  Prieš mėnesį
 • Renovuotas

  Nuoroda

  Manau kad suprasite - kito kelio nėra , tik renovuoti arba griauti.... Nesutinkant - priverstinai renovuotį ir sudarius atskirą sąskaitą , imtį pinigus su visais delspinigiais ir kitomis su tuo susijusiomis išlaidomis . Galima bandyti nesusipratėkius auklėti baudomis , lygiomis skirtumui tarp renovuoto namo ir nerenovuoto šildymo ... Juk ateis toks laikas , kai nebegalėsime šildyti oro su sovietiniu palikimu - teks chruščiovkes nugriauti .........

  Prieš 5 mėnesių
 • RTX

  atsakymas į: Renovuotas Nuoroda

  pačiam reikėtų renovuoti sampratą. Pirmiausia ES skiria paramą, kad valstybė mažintų energijos suvartojimo kaštus būsto ir kitų patalpų šildymui. Daugiabučių renovacija, dalinai kompensuojant išlaidas tik viena iš sudėtinių dalių šilumos energijos kaštams sumažinti. Tačiau tiek vyriausybės tiek savivaldybių atstovai apie tai stengiasi nutylėti, nes šildymo kainos nemažėja ir renovuotiems namams.
  Grasinti galite kitoje valstybėje, o ne čia kur pilietis turi tam tikras teises pagal LR Konstituciją.
  O kai valstybė bus pajėgi aprūpinti alternatyviu, nauju būstu, galės su savininkais tartis dėl pasenusių nugriovimo.

  Prieš 5 mėnesių
 • Nuoroda

  Renovacija tik pinigus plėšia, na gal gražesnis namas.

  Prieš 5 mėnesių
 • pušynui

  Nuoroda

  esi suinteresuotas renovavimu-dirbi agitacinį darbą?
  "Nežinai", kad pats naujausias Pušyno namas jau trys metai, deja, renovuotas. Tik paklausk gyventojų ar jie norėjo ,ar turėjo pasirinkimo galimybę...Žmonės visam gyvenimui tapo banko įkaitais , kokybė siaubinga,kanalizacija nuolat kemšasi, apatinių butų sienos drėgsta-ką tik buvo vėl griaunama vienos laiptinės siena iki pat viršaus ir ieškoma vamzdžių per kuriuos bėga vanduo, nors ką tik atliktas laiptinės remontas.

  Prieš 5 mėnesių
 • Deja

  Nuoroda

  Buvo pranešta raštu KIK,bet netgi atsakymas nebuvo gautas,raštu nesikreipėme į savivaldybe,bet skambinta buvo netgi kopija pranešimo yra..

  Prieš 5 mėnesių
 • nežiniukai

  atsakymas į: Deja Nuoroda

  vadinasi esate labai turtingi ir galite mokėti už nekokybiškai atliktus darbus bei aplaidžiai vykdomas administravimo paslaugas. Arba esate neryžtingi ir nesiekiate savo teisėtų interesų LR teisės aktų bei LR Konstitucijos numatytomis vartotojų teisėmis ir priemonėmis.
  Tuo ir naudojasi biurokratinių ir aplaidžių nuostatų turintys tarnautojai.
  Apsispręskite kas jums patogiau.

  Prieš 5 mėnesių
 • pušynas

  Nuoroda

  Labai norime,kad renovuotų mūsų namus,bet sako ,kad esame nesenai statyti,todėl per ...jauni....,bet jau pradžia yra,vieną pradeda,nors tiek....

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau