akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Per pirmąjį šių metų ketvirtį Anykščiuose trijų daugiabučių namų gyventojai nepritarė jų modernizacijai.

 

Atnaujinti daugiabučius atsisakė J.Biliūno gatvės 8-ojo, Mindaugo gatvės 21-ojo ir V.Kudirkos 8-ojo daugiabučio gyventojai.
Anykščių rajono savivaldybės administracija buvo parengusi 14 daugiabučių atnaujinimo investicinių planų. Į šį skaičių pateko ir tie daugiabučiai, kurių gyventojai renovacijai nepritarė.
Kaip teigiama rajono Tarybai pateiktoje ataskaitoje, investiciniai planai buvo rengiami su gyventojų pritarimu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Renovuotas

  Nuoroda

  Manau kad suprasite - kito kelio nėra , tik renovuoti arba griauti.... Nesutinkant - priverstinai renovuotį ir sudarius atskirą sąskaitą , imtį pinigus su visais delspinigiais ir kitomis su tuo susijusiomis išlaidomis . Galima bandyti nesusipratėkius auklėti baudomis , lygiomis skirtumui tarp renovuoto namo ir nerenovuoto šildymo ... Juk ateis toks laikas , kai nebegalėsime šildyti oro su sovietiniu palikimu - teks chruščiovkes nugriauti .........

  Prieš 3 savaičių
 • RTX

  atsakymas į: Renovuotas Nuoroda

  pačiam reikėtų renovuoti sampratą. Pirmiausia ES skiria paramą, kad valstybė mažintų energijos suvartojimo kaštus būsto ir kitų patalpų šildymui. Daugiabučių renovacija, dalinai kompensuojant išlaidas tik viena iš sudėtinių dalių šilumos energijos kaštams sumažinti. Tačiau tiek vyriausybės tiek savivaldybių atstovai apie tai stengiasi nutylėti, nes šildymo kainos nemažėja ir renovuotiems namams.
  Grasinti galite kitoje valstybėje, o ne čia kur pilietis turi tam tikras teises pagal LR Konstituciją.
  O kai valstybė bus pajėgi aprūpinti alternatyviu, nauju būstu, galės su savininkais tartis dėl pasenusių nugriovimo.

  Prieš 3 savaičių
 • Nuoroda

  Renovacija tik pinigus plėšia, na gal gražesnis namas.

  Prieš 4 savaičių
 • pušynui

  Nuoroda

  esi suinteresuotas renovavimu-dirbi agitacinį darbą?
  "Nežinai", kad pats naujausias Pušyno namas jau trys metai, deja, renovuotas. Tik paklausk gyventojų ar jie norėjo ,ar turėjo pasirinkimo galimybę...Žmonės visam gyvenimui tapo banko įkaitais , kokybė siaubinga,kanalizacija nuolat kemšasi, apatinių butų sienos drėgsta-ką tik buvo vėl griaunama vienos laiptinės siena iki pat viršaus ir ieškoma vamzdžių per kuriuos bėga vanduo, nors ką tik atliktas laiptinės remontas.

  Prieš 4 savaičių
 • Deja

  Nuoroda

  Buvo pranešta raštu KIK,bet netgi atsakymas nebuvo gautas,raštu nesikreipėme į savivaldybe,bet skambinta buvo netgi kopija pranešimo yra..

  Prieš 4 savaičių
 • nežiniukai

  atsakymas į: Deja Nuoroda

  vadinasi esate labai turtingi ir galite mokėti už nekokybiškai atliktus darbus bei aplaidžiai vykdomas administravimo paslaugas. Arba esate neryžtingi ir nesiekiate savo teisėtų interesų LR teisės aktų bei LR Konstitucijos numatytomis vartotojų teisėmis ir priemonėmis.
  Tuo ir naudojasi biurokratinių ir aplaidžių nuostatų turintys tarnautojai.
  Apsispręskite kas jums patogiau.

  Prieš 4 savaičių
 • pušynas

  Nuoroda

  Labai norime,kad renovuotų mūsų namus,bet sako ,kad esame nesenai statyti,todėl per ...jauni....,bet jau pradžia yra,vieną pradeda,nors tiek....

  Prieš 4 savaičių
 • beržynas

  atsakymas į: pušynas Nuoroda

  kai jauni visi nori, o kai pasensta nori, bet nebevisi gali....

  Prieš 4 savaičių
 • ąžuolynas

  atsakymas į: beržynas Nuoroda

  matosi, kad beržynas, nors ir jaunas, bet jau su galvos negalia...

  Prieš 4 savaičių
 • pušis

  atsakymas į: ąžuolynas Nuoroda

  vėjai plėšo beržų lapus, lenkia prie žemės viršūnes, o ąžuolai nuo vėjo pabraškės bet atstovės..... ir gylių rudenį pribrandins.

  Prieš 4 savaičių
Įkelti daugiau