Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Anykščių kultūros centras buvo pripažintas geriausiu 2017 metų Lietuvos kultūros centru aukščiausiosios kategorijos kultūros centrų grupėje.

 Centrui skirta Kultūros ministerijos premija. Kultūros centras penktadienį, balandžio 27 d. 16 valandą, organizuoja šventinį kultūros centro įvertinimo renginį ...„Geri Darbai – Beribį Gėrį Brandina“...

Įėjimas laisvas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to Dizaineris...

  Nuoroda

  Tai realybė.... Tik pasakoj varlė gali virsti karaliene...Į tai žiūrim, ką turim...:) :) :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Dizaineriui

  Nuoroda

  O ko gi tamstai kaimas nepatinka? Jei taip kaimo nekenti, tai pats tikiausiai ir esi iš kaimo kilęs. Piešinys kaip piešinys, normalus, gražus. Protingi žmonės tokią kompoziciją supras, o prasigėrusiems miesčionims, tai tas pats, ks plakate bus pavaizduota.

  Prieš 5 mėnesių
 • Už dyką

  Nuoroda

  Anykštėnams svarbu, kad renginys bus už dyką. Taip jau visi įpratę, kad renginiuose gauna darmavos košės, obuolių, sulčių, sumuštinių ir t.t. Įsivaizduoju, kokios minios žmonių plūs už dyką koncerto pasižiūrėti. Ne kultūra, ne renginiai svarbu žmonėms, o kad tik už dyką kas nors ką nors duot.

  Prieš 5 mėnesių
 • Dizaineris

  Nuoroda

  Paveiksliukas - tikras kaimas. Pakeiskit

  Prieš 5 mėnesių
 • :)

  atsakymas į: Dizaineris Nuoroda

  Čia Anykščių miesto įvaizdžio dalis. Toks kaimietiškas įvaizdis, bet valdžiai ir kultūros centro direktorei labai patinka.

  Prieš 5 mėnesių
 • Dizaineris

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Pritariu....beskonybė

  Prieš 5 mėnesių