Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Anykščių kultūros centras buvo pripažintas geriausiu 2017 metų Lietuvos kultūros centru aukščiausiosios kategorijos kultūros centrų grupėje.

 Centrui skirta Kultūros ministerijos premija. Kultūros centras penktadienį, balandžio 27 d. 16 valandą, organizuoja šventinį kultūros centro įvertinimo renginį ...„Geri Darbai – Beribį Gėrį Brandina“...

Įėjimas laisvas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to Dizaineris...

  Nuoroda

  Tai realybė.... Tik pasakoj varlė gali virsti karaliene...Į tai žiūrim, ką turim...:) :) :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Dizaineriui

  Nuoroda

  O ko gi tamstai kaimas nepatinka? Jei taip kaimo nekenti, tai pats tikiausiai ir esi iš kaimo kilęs. Piešinys kaip piešinys, normalus, gražus. Protingi žmonės tokią kompoziciją supras, o prasigėrusiems miesčionims, tai tas pats, ks plakate bus pavaizduota.

  Prieš 8 mėnesių
 • Už dyką

  Nuoroda

  Anykštėnams svarbu, kad renginys bus už dyką. Taip jau visi įpratę, kad renginiuose gauna darmavos košės, obuolių, sulčių, sumuštinių ir t.t. Įsivaizduoju, kokios minios žmonių plūs už dyką koncerto pasižiūrėti. Ne kultūra, ne renginiai svarbu žmonėms, o kad tik už dyką kas nors ką nors duot.

  Prieš 8 mėnesių
 • Dizaineris

  Nuoroda

  Paveiksliukas - tikras kaimas. Pakeiskit

  Prieš 8 mėnesių
 • :)

  atsakymas į: Dizaineris Nuoroda

  Čia Anykščių miesto įvaizdžio dalis. Toks kaimietiškas įvaizdis, bet valdžiai ir kultūros centro direktorei labai patinka.

  Prieš 8 mėnesių
 • Dizaineris

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Pritariu....beskonybė

  Prieš 8 mėnesių