akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)

Anykščių kultūros centras buvo pripažintas geriausiu 2017 metų Lietuvos kultūros centru aukščiausiosios kategorijos kultūros centrų grupėje.

 Centrui skirta Kultūros ministerijos premija. Kultūros centras penktadienį, balandžio 27 d. 16 valandą, organizuoja šventinį kultūros centro įvertinimo renginį ...„Geri Darbai – Beribį Gėrį Brandina“...

Įėjimas laisvas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • to Dizaineris...

  Nuoroda

  Tai realybė.... Tik pasakoj varlė gali virsti karaliene...Į tai žiūrim, ką turim...:) :) :)

  Prieš 3 savaičių
 • Dizaineriui

  Nuoroda

  O ko gi tamstai kaimas nepatinka? Jei taip kaimo nekenti, tai pats tikiausiai ir esi iš kaimo kilęs. Piešinys kaip piešinys, normalus, gražus. Protingi žmonės tokią kompoziciją supras, o prasigėrusiems miesčionims, tai tas pats, ks plakate bus pavaizduota.

  Prieš 3 savaičių
 • Už dyką

  Nuoroda

  Anykštėnams svarbu, kad renginys bus už dyką. Taip jau visi įpratę, kad renginiuose gauna darmavos košės, obuolių, sulčių, sumuštinių ir t.t. Įsivaizduoju, kokios minios žmonių plūs už dyką koncerto pasižiūrėti. Ne kultūra, ne renginiai svarbu žmonėms, o kad tik už dyką kas nors ką nors duot.

  Prieš 3 savaičių
 • Dizaineris

  Nuoroda

  Paveiksliukas - tikras kaimas. Pakeiskit

  Prieš 3 savaičių
 • :)

  atsakymas į: Dizaineris Nuoroda

  Čia Anykščių miesto įvaizdžio dalis. Toks kaimietiškas įvaizdis, bet valdžiai ir kultūros centro direktorei labai patinka.

  Prieš 3 savaičių
 • Dizaineris

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Pritariu....beskonybė

  Prieš 3 savaičių