Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
Laikinai Švietimo skyriui vadovauja Nijolė Pranckevičienė.

Anykščių rajono savivaldybės administracija paskelbė konkursą užimti Švietimo skyriaus vedėjo pareigoms.

Šios pareigos tapo laisvos, kai ilgą laiką skyriui vdovavusi Vida Dičiūnaite buvo paskirta avivaldybės administracijos tarpinstitucine koordinatore.
Šiuo metu Švietimo skyriui laikinai vadovauja Nijolė Pranckevičienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ONAI

  Nuoroda

  Prie ko čia ta ONA VISAŽINĖ? Pranckeičienei reikia dar daug dirbti su savimi, bet vargu ar tokio amžiaus dar įmanoma kažką padaryti/, nes elgesys jos neprognozuojamas,. neatitinka šiu dienų mokyklos reikalavimų,

  Prieš 8 mėnesių
 • ONA

  Nuoroda

  L.E. Vadovas reiklus, todėl ir nuomonės įvairios. Patys direktoriai ne visada geba dirti tolerantiškai su darbuotojais, nuo jų reikėtų pradėti. O VEDĖJAI toliau sėkmės.

  Prieš 8 mėnesių
 • Oho

  atsakymas į: ONA Nuoroda

  Ir iš kur pas mus tokios visažinės onos veisasi? Viską apie visus žino! Agentūra VBS veikia gerai, nes nėra nei pagarbos, nei takto. Bažnytėlėn geriau nueitų protingoji.

  Prieš 8 mėnesių
 • Ši

  Nuoroda

  moteris esanti foto- kažkoks siaubas! Ji jokiais būdais negali būti vedėja.Ne vieną mokytoją yra įžeidusi, pažeminusi, įskaudinusi ir dar daugiau.Veidmainystė,įžūlus elgesys su mokytojais- jos palydovai pagrindiniai.Kompetencijos irgi 'abejotinos'.Gi ji negali būti visų dalykų žinove ir vertintoja. Jei ką- mokytojai tikrai sukils .

  Prieš 8 mėnesių
 • Nu jo

  Nuoroda

  Komunaliniame nesugeba tai tiks švietimo skyriaus vedėju - bet tik savas kad ir d.....as

  Prieš 8 mėnesių
 • Gandas

  Nuoroda

  Sklando kalbos, kad Komunalinio " l.e.p.- as" gali būti prastumiamas į vedėjo postą, išsilavinimas įdealiai tinka - darbų mokytojas kaip ir Gališanka.

  Prieš 8 mėnesių
 • klausimas

  atsakymas į: Gandas Nuoroda

  O kur dėsis po metų Gališanka ? Jo net Marijona nepaliks administracijos vadovu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Komentarui'Taip'

  Nuoroda

  Ši persona pati netinkamiausia šioms pareigoms.Bendravimas su mokytojais baisus, etiketo jokio neturi.

  Prieš 8 mėnesių
 • Madinga

  atsakymas į: Komentarui'Taip' Nuoroda

  gal dabar taip madinga. Į visus kurie yra pavaldume, žiūrėti kaip į laisvuosius vergus-liberalus, turinčius šlovinti savo patroną....

  Prieš 8 mėnesių
 • Jonas

  Nuoroda

  Visų pirma, pažiūrėkite, ką rašote :V.Dičiūnaitė paskirta avivaldybės koordinatore (tai reikštų avinų bandos koordinatore)...Kokia banda, tokie ir jos sprendimai...

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau