Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti
Anykštėnas Tautvydas Piragis sako, kad visi pinigai, kurie bus surinkti kelionės metu, bus įteikti vaikų su Dauno sindromu asociacijai. Nuotrauka "Facebook" paskyros

Šiandien, antradienį, jau ketvirtoji diena, kai Anglijos Lutono mieste su šeima gyvenantis anykštėnas Tautvydas Piragis pradėjo tarptautinį paramos – labdaros dviračių žygį Anglija – Švedija – Lietuva. Šis atstumas bus įveiktas dviem ekipažais, o jo tikslas – surinkti lėšų, kurios būtų panaudotos visuomenės švietimui apie Dauno sindromą.

T. Piragio šeimą palietė ši diagnozė – jo dukrytei Kamilei buvo nustatytas šis sutrikimas.

 

Apie T. Piragio iniciatyvą sužinojęs Švedijoje gyvenantis iš Anykščių kilęs Laurynas Tamašauskas parašė T. Piragiui asmeninę žinutę klausdamas, ar tikrai vyras rimtai planuoja vykdyti tokią akciją ir, kai išgirdo, jog tikrai taip, pasisiūlė ir pats joje dalyvauti. Taigi vyrai nutarė startuoti tą pačią dieną tuo pačiu metu, susitikti Vokietijoje ir jau toliau važiuoti Lietuvos link. Akcijos finišas planuojamas gegužės 19 d. Troškūnuose.

Paskutiniais duomenimis, šiai akcijai paaukota 3 179 svarų sterlingų. Planuojama surinkti 20 000 svarų sterlingų.   

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.