Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
Anykštėnas Tautvydas Piragis sako, kad visi pinigai, kurie bus surinkti kelionės metu, bus įteikti vaikų su Dauno sindromu asociacijai. Nuotrauka "Facebook" paskyros

Šiandien, antradienį, jau ketvirtoji diena, kai Anglijos Lutono mieste su šeima gyvenantis anykštėnas Tautvydas Piragis pradėjo tarptautinį paramos – labdaros dviračių žygį Anglija – Švedija – Lietuva. Šis atstumas bus įveiktas dviem ekipažais, o jo tikslas – surinkti lėšų, kurios būtų panaudotos visuomenės švietimui apie Dauno sindromą.

T. Piragio šeimą palietė ši diagnozė – jo dukrytei Kamilei buvo nustatytas šis sutrikimas.

 

Apie T. Piragio iniciatyvą sužinojęs Švedijoje gyvenantis iš Anykščių kilęs Laurynas Tamašauskas parašė T. Piragiui asmeninę žinutę klausdamas, ar tikrai vyras rimtai planuoja vykdyti tokią akciją ir, kai išgirdo, jog tikrai taip, pasisiūlė ir pats joje dalyvauti. Taigi vyrai nutarė startuoti tą pačią dieną tuo pačiu metu, susitikti Vokietijoje ir jau toliau važiuoti Lietuvos link. Akcijos finišas planuojamas gegužės 19 d. Troškūnuose.

Paskutiniais duomenimis, šiai akcijai paaukota 3 179 svarų sterlingų. Planuojama surinkti 20 000 svarų sterlingų.   

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.