Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)
Anykštėnas Tautvydas Piragis sako, kad visi pinigai, kurie bus surinkti kelionės metu, bus įteikti vaikų su Dauno sindromu asociacijai. Nuotrauka "Facebook" paskyros

Šiandien, antradienį, jau ketvirtoji diena, kai Anglijos Lutono mieste su šeima gyvenantis anykštėnas Tautvydas Piragis pradėjo tarptautinį paramos – labdaros dviračių žygį Anglija – Švedija – Lietuva. Šis atstumas bus įveiktas dviem ekipažais, o jo tikslas – surinkti lėšų, kurios būtų panaudotos visuomenės švietimui apie Dauno sindromą.

T. Piragio šeimą palietė ši diagnozė – jo dukrytei Kamilei buvo nustatytas šis sutrikimas.

 

Apie T. Piragio iniciatyvą sužinojęs Švedijoje gyvenantis iš Anykščių kilęs Laurynas Tamašauskas parašė T. Piragiui asmeninę žinutę klausdamas, ar tikrai vyras rimtai planuoja vykdyti tokią akciją ir, kai išgirdo, jog tikrai taip, pasisiūlė ir pats joje dalyvauti. Taigi vyrai nutarė startuoti tą pačią dieną tuo pačiu metu, susitikti Vokietijoje ir jau toliau važiuoti Lietuvos link. Akcijos finišas planuojamas gegužės 19 d. Troškūnuose.

Paskutiniais duomenimis, šiai akcijai paaukota 3 179 svarų sterlingų. Planuojama surinkti 20 000 svarų sterlingų.   

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.