Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti
Anykštėnas Tautvydas Piragis sako, kad visi pinigai, kurie bus surinkti kelionės metu, bus įteikti vaikų su Dauno sindromu asociacijai. Nuotrauka "Facebook" paskyros

Šiandien, antradienį, jau ketvirtoji diena, kai Anglijos Lutono mieste su šeima gyvenantis anykštėnas Tautvydas Piragis pradėjo tarptautinį paramos – labdaros dviračių žygį Anglija – Švedija – Lietuva. Šis atstumas bus įveiktas dviem ekipažais, o jo tikslas – surinkti lėšų, kurios būtų panaudotos visuomenės švietimui apie Dauno sindromą.

T. Piragio šeimą palietė ši diagnozė – jo dukrytei Kamilei buvo nustatytas šis sutrikimas.

 

Apie T. Piragio iniciatyvą sužinojęs Švedijoje gyvenantis iš Anykščių kilęs Laurynas Tamašauskas parašė T. Piragiui asmeninę žinutę klausdamas, ar tikrai vyras rimtai planuoja vykdyti tokią akciją ir, kai išgirdo, jog tikrai taip, pasisiūlė ir pats joje dalyvauti. Taigi vyrai nutarė startuoti tą pačią dieną tuo pačiu metu, susitikti Vokietijoje ir jau toliau važiuoti Lietuvos link. Akcijos finišas planuojamas gegužės 19 d. Troškūnuose.

Paskutiniais duomenimis, šiai akcijai paaukota 3 179 svarų sterlingų. Planuojama surinkti 20 000 svarų sterlingų.   

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.