Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti


Nuotykių lenktynės "Nykštietiškas triatlonas" – tai tradicinis turistinis - pramoginis - sportinis renginys, apimantis bėgimą, orientavimosi sportą, irklavimą baidarėmis, važiavimą kalnų dviračiais (MTB) ir specialias linksmas rungtis bei užduotis. Tai – komandinės (2 asm.) lenktynės, kurių dalyviai dažnai ne tiek siekia sportinio rezultato, kiek ieško stiprių natūralių emocijų bei nuotykių – išskirtinio savaitgalio Anykščiuose. Nykštietiškas Triatlonas (toliau N.T.) vyks jau 8-tą kartą iš eilės, tačiau kasmet keičia renginio centro vietą, kas leidžia lenktynių dalyviams kaskart patirti naujų įspūdžių ir aplankyti ypatingas, tačiau kai kada labiau atokias, Anykščių krašto vietas. Šių metų "Nykštietiško triatlono" startas - Troškūnuose.

 

 

Renginio formatas:

Penktadienis.
Nuo 18 val. dalyviai jau laukiami renginio centre ir šalia specialiai įrengtame palapinių miestelyje. Nuo 20 val. dalinami dalyvių starto paketai

Šeštadienis. Lenktynių diena.
10-11 val duodamas startas „Elito“ ir „Armijai ir Civiliams“ trasų dalyviams. 13-14 val. dodamas startas „Dviračių rogainingo“ trasos dalyviams. 18.30 val. apdovanojimai.

Sekmadienis. Turizmo ir pramogų diena.
Jau daug metų iš eilės beveik visi turizmo paslaugų teikėjai Nykštietiško triatlono dalyviams dovanoja nemokamų paslaugų, pramogų ar specialių nuolaidų. Todėl ši diena bus išskirtinė ne tik lenktynių dalyviams, bet ir jų palaikyti atvykusiems šeimos nariams.

"Nykštietiškas triatlonas 2018" trasos:
ELITO TRASA:
bėgimas, dviračiai, baidarės, orientavimasis, virvių ir spec. užduotys. Numatomas nugalėtojų laikas - apie 5 val. Trasa rekomenduojama reguliariai sportuojantiems, ieškantiems naujų iššūkių, neįprastų išbandymų ir stiprių emocijų. Šioje trasoje lenktyniauti leidžiama tik asmenims, sulaukusiems 18 m. amžiaus.

ARMIJAI IR CIVILIAMS TRASA:
bėgimas, dviračiai, baidarės, orientavimasis ir spec. užduotys. Numatomas nugalėtojų laikas - apie 3,5-4 val. Trasa rekomenduojama fiziškai pajėgiems ir aktyviems žmonėms, žygeiviams. Taip pat puikiai tinka tiems, kas nelinkę varžytis, bet nori pasinaudoti jau parengtu žaismingu turistiniu maršrutu po Anykščių apylinkes. Dalyvauti leidžiama nuo 16 metų. Vienas iš komandos narių privalo būti ne jaunesnis nei 18 m.

DVIRAČIŲ TRASA (rogainingas):
dviračiai, orientavimasis. Dviračių rogainingo dalyviams bus duotas ribotas kontrolinis laikas (3 val.), per kurį dalyviai stengsis surinkti kuo daugiau taškų, aplankant žemėlapyje pavaizduotus kontrolinius punktus ir atliekant spec.užduotis savo pasirinkta seka. Ši trasa rekomenduojama pradedantiesiems, t.y. tiems, kuriems nedrąsu, bet labai smalsu, kas tai yra "Nykštietiškas Triatlonas", taip pat dviračių mėgėjams. Dalyvauti leidžiama nuo 14 metų. Vienas iš komandos narių privalo būti ne jaunesnis nei 18 m.

Daug nuotykių, emocijų ir gero laiko!
Pasitik 2018 m. vasaros sezoną Anykščiuose!
www.nuotykiulenktynes.lt

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • zhe ge xiao gui

  Nuoroda

  Ce concept présent dans les montres replique http://www.copiemontresluxe.eu Breitling peut être vérifié sur les modèles: 1884 White, et dans les mêmes versions de catalogue que Black, Blue Gold et Brown.

  D'autres pièces qui revendiquent également ces caractéristiques étonnantes représentent également le meilleur créé par la marque. Parmi eux, connaissent les exemples Turbillion, Black Edition et les White Motors. Il y a deux autres copies de Breitling replique http://www.frrepliquedemontres.net montre qui méritent des notes qualifiées.

  Le premier est le Chronomath, qui a un cadran bleu et trois chronomètres d'or. Le deuxième Transocean, qui présente un design noir http://www.frmontrepascher.eu et bronze, totalement différent de la tradition esthétique de la marque.

  Prieš 8 mėnesių