Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Vakar apie 08 val 30 min. Šlavėnuose, Puntuko gatvėje gyvenantis vyras (g. 1949 m.)  pastebėjo, kad iš kambaryje esančio seifo pavogta 100 eurų ir 9 mm kalibro pistoletas IZH 71 H su jo dėtuvėje buvusiais 8 šoviniais. Padaryta 200 eurų turtinė žala. Įtariamasis (g. 1966 m.) sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Sulaikymo metų policijai žinomas įtariamasis buvo girtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Ginklo vagystė priskiriama sunkiems nusikaltimams, todėl tyrimą atlieka Utenos apskrities VPK pareigūnai. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.

 

Seifų vagys, vadinamieji meškininkai - reta "profesija". Pagal pirminę versiją, vagis pritaikė seifo raktą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zose

  Nuoroda

  Labai neatsakingai elgiasi sis medziotojas su ginklu , greiciausiai bus pasalintas is draugijos .

  Prieš 8 mėnesių
 • Vytautas

  Nuoroda

  Labai gerai , kad greit buvo sugautas , o tai butu issaudes sunis ir kates gyvenvietes .

  Prieš 8 mėnesių
 • Jadze

  Nuoroda

  O gal del didesnio saugumo seife pistoleta dar reiketu grandine pririst , kino filme maciau tai sautuvai priristi grandine ? Reiketu , kad seifai butu su dviem spynom , tai apsunkintu rakto pritaikyma ,geriausiai , zinoma , pistoleta nesiotis su savimi, kaip sakoma po ranka.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kačiarga

  atsakymas į: Jadze Nuoroda

  geriausia tokiems ginklo savininkams atimti licencija už aplaidumą. Jeigu reikia savigynai - kačiargą išduoti galima. Patikima, saugu ir seifo nereikia.

  Prieš 8 mėnesių
 • IZH 71 H

  Nuoroda

  O jei rimtai, tai taip. Dingo(pavogtas, pamestas ar t.t) kovinis saunamasis ginklas. Pasekmes gali buti neprognozuojamos (ypac jei naujasis savininkas zino kas cia per "pistoletas panasus i daikta" :-)). Del to ir prilyginama sunkiam nusikaltimui.

  Prieš 8 mėnesių
 • IZH 71 H

  Nuoroda

  o kur like 4 soviniai? Detuvej kaip ir 12 turetu buti.

  Prieš 8 mėnesių
 • Jolka,kam

  Nuoroda

  tau čiupinėti aš idėčiau visą laika pistoleta i tavo kabura....

  Prieš 8 mėnesių
 • kaburas tikras

  atsakymas į: Jolka,kam Nuoroda

  čia tik užtaisytus dėt, o tuščiu šovinių ir pas politikus galima gaut.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kaimavodzas

  Nuoroda

  Hahahahaha hahaha ne nu iki asaru, myliu sita korumpuota klaunu sali, ok ok leiskit man iki galo suprast, zmogzudyste 8metai po 4 iseini uz gera elgeai, zoles turi 8 metai iseini po 8 metu, nupisi pistaletu 8 metai irgi, nu susikta Lieva, gera cia gyventi tikrai

  Prieš 8 mėnesių
 • Jolka

  Nuoroda

  Saugiausia nesiotis vyrui pistoleta diena ir nakti butu prie saves ,prabudus nakti ir as paciupineciau ar kabo savo vietoj .

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau