Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Eidama 76- uosius metus mirė 1990 – 1995 metų kadencijos Anykščių rajono tarybos deputatė, buvusi Troškūnų seniūnijos seniūnė Janė Dilienė.

 

Pasaulio anykštėnų bendrijos anykštėnų biografijų žinyne rašoma: „1966–1981 m. J. Dilienė dirbo Anykščių rajono Svėdasų kolūkyje, buvo brigadininkė, agronomė, paskui kolūkio pirmininko (Vytauto Kovo) pavaduotoja.

1975 m. neakivaizdžiai ji baigė Lietuvos žemės ūkio akademiją, įgijo agronomės išsilavinimą.

Paskirta 1981 m. birželio 11 d., 1981–1989 m. J. Dilienė buvo Raguvėlės tarybinio ūkio direktorė, po šio ūkio pertvarkymo 1989–1992 m. – Raguvėlės kolūkio pirmininkė, 1992–2000 m. – Anykščių rajono žemės ūkio kooperatyvo "Juosta" pirmininkė“.

J.Dilienė mirė vakar, gegužės 15 d.                           

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Virginijus Strolia

  Nuoroda

  Janina - sviesi , dora , rupestinga , toks atsiminimas isliks mano atmintyje . Nuosirdi uzuojauta seimai ir giminems !

  Prieš 5 mėnesių
 • Janina- buvusi kolegė

  Nuoroda

  Labai gaila, kad Janina paliko mus.Tai buvo labai protinga, išmintinga , darbšti ir geranoriška moteris. Aš iš jos daug mokiausi, visada pagalvodavau, kaip šioje situacijoje elgtųsi Janina. Iš jos buvo galima daug ko mokytis, ypač kaip nepasimesti sunkiose gyvenimo situacijose, kurių jos gyvenime buvo ne viena. Ji nepalūžo , atsilaikė ir visada palaikydavo kitus. Nuoširdi užuojauta jos artimiesiems.

  Prieš 5 mėnesių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Pažinojau, gerbiau, vertinau. Paskyriau dirbti Troškūnų seniūnijos seniūne ir galiu jos veiklą šiose pareigose vertinti tik labai gerai. Gyvenimas jai skyrė nemažai išbandymų, pergyvenimų. Nepalūžo, tapdavo tik stipresne ir geresne žmonėms. Ilsėkis ramybėje gerb Janina. Užjaučiu artimuosius.

  Prieš 5 mėnesių
 • Veikėjau,

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  geriau pakomentuok, kodėl atleidei visus seniūnus (išskyrus vieną). Ar jie visi blogai dirbo, ar pačiam trūko kompetencijos ir žmoniškumo?

  Prieš 5 mėnesių
 • Buvusi Raguvėlės m-los mokytoja

  Nuoroda

  Buvo labai tolerantiška,aukštos vidinės kultūros,nuoširdžiai įsiklausydavo į kitų bėdas.Nuoširdi užuojauta artimiesiems.

  Prieš 5 mėnesių
 • Derėtų

  Nuoroda

  parašyti ir pašarvojimo , šv.mišių, laidojimo vietą ir laiką

  Prieš 5 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Užuojauta artimiesiems

  Prieš 5 mėnesių
 • ???????????

  Nuoroda

  Ar visus mirusius rašysite,ar kai ką:? Prie Šližio motinos net nėra kur komentarams rašyti.

  Prieš 5 mėnesių