Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Gegužės 26 dieną 15 valandą Anykščių kultūros centre vyks muzikos pedagogo, pianisto, kompozitoriaus Broniaus Petroko autorinis koncertas „Atmintis“. Tai jau ketvirtasis B. Petroko autorinis koncertas, kurį jis skiria anykštėnams bei miesto svečiams.

 

Koncerte skambės jausmingos dainos, pjesės, kurias atliks solistai, mokiniai, pats autorius.

Beje, prieš penketa metų B. Petrokas pristatė ne tik savo kūrybą, bet ir kompaktinę plokštelę „Pabūk šalia“.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mylim

  Nuoroda

  Jus Broniau labai už jūsų jautrumą, gerumą,nuoširdumą,... Tą atspindi ir Jūsų kūryba.Ačiū ir sėkmės kuriant toliau ir džiuginant mus visus!

  Prieš 3 savaičių
 • Giedriui

  Nuoroda

  Puikus pastebėjimas. Puiki kokybė, malonumas p. Broniaus muzikos klausytis. Pakartokit būtinai!

  Prieš 3 savaičių
 • Giedrius

  Nuoroda

  Didelis dėkui už Jūsų kūrybą, už tai, kad išliekate savimi, kad gera klausytis, kad bėga šiurpuliukai, kad galime tikėti, jog dar yra Lietuvoje kokybė.

  Prieš 3 savaičių
 • Šaunu

  Nuoroda

  Buvo nuostabus,originalus, nuoširdus, be galo jautrus koncertas. Būtinai pakartokit, mielas maestro.Eičiau, džiaugčiausi,semčiausi geros, sveikos energijos, Buvo malonumas vėl susitikti su jumis. Sveikinimai ir linkėjimai!

  Prieš 3 savaičių
 • Gerbėjai

  Nuoroda

  Labai gaila,kad negalėjome apsilankyti gerb.Broniau Jūsų koncerte.Tikimės,kad gal dar surengsite pakartojimą kaip praeitais metais.Daug kas negalėjo pamatyti koncerto.Su didele pagarba Jūsų gerbėjai.

  Prieš 3 savaičių
 • Ačiū

  Nuoroda

  Didžiuojamės,kad turime Jus,p.Broniau!Ačiū už nuostabų,profesionalų,jaudinantį,aukštos kultūros koncertą! Puikiai atlikti kūriniai,be galo jautrūs dainų žodžiai, viskas iki smulkmenų apgalvota!O Jųsų gebėjimas išlikti visad savimi- sužavėjo publiką!Laukiame vėl Jūsų pasirodymų su nekantrumu!Tikime Jūsų sėkme,tikime ir labai mylime Jus!

  Prieš 3 savaičių
 • Malonu

  Nuoroda

  kad vėl išgirsime nuostabią kūrybą , išvysime šį , kupiną gerumo, nuoširdumo, pozityvumo kompozitorių, pedagogą. Laukiam su nekantrumu ir dėkingumu.

  Prieš 4 savaičių
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Linkėjimai ir sveikinimai šiam nuostabiam , gabiam, labai mielam , nuoširdžiam mokytojui.Labai laukiu, būtinai dalyvausiu.Sėkmės Jums!

  Prieš 4 savaičių
 • Gerbėjai/-jos

  Nuoroda

  Kaip puiku! Nepaprastai pasiilgom Jūsų koncertų,profesionaliai, originaliai sukurtų ir atliekamų kūrinių ! Nuoširdumas, paprastumas, kuklumas , jokios puikybės- tai jus lydinčios savybės.Tai atgaiva sielai! Mieliausi sveikinimai, linkėjimai,...

  Prieš 4 savaičių
 • Laukiam,

  Nuoroda

  mielas Broniau.Jau pasiilgome Jūsų dainų.Labai džiaugiamės ir didžiuojamės,kad turime tokį žmogų Anykščiuose.Sėkmės,geros sveikatos ir visko visko...

  Prieš 4 savaičių