Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Gegužės 26 dieną 15 valandą Anykščių kultūros centre vyks muzikos pedagogo, pianisto, kompozitoriaus Broniaus Petroko autorinis koncertas „Atmintis“. Tai jau ketvirtasis B. Petroko autorinis koncertas, kurį jis skiria anykštėnams bei miesto svečiams.

 

Koncerte skambės jausmingos dainos, pjesės, kurias atliks solistai, mokiniai, pats autorius.

Beje, prieš penketa metų B. Petrokas pristatė ne tik savo kūrybą, bet ir kompaktinę plokštelę „Pabūk šalia“.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mylim

  Nuoroda

  Jus Broniau labai už jūsų jautrumą, gerumą,nuoširdumą,... Tą atspindi ir Jūsų kūryba.Ačiū ir sėkmės kuriant toliau ir džiuginant mus visus!

  Prieš 7 mėnesių
 • Giedriui

  Nuoroda

  Puikus pastebėjimas. Puiki kokybė, malonumas p. Broniaus muzikos klausytis. Pakartokit būtinai!

  Prieš 7 mėnesių
 • Giedrius

  Nuoroda

  Didelis dėkui už Jūsų kūrybą, už tai, kad išliekate savimi, kad gera klausytis, kad bėga šiurpuliukai, kad galime tikėti, jog dar yra Lietuvoje kokybė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Šaunu

  Nuoroda

  Buvo nuostabus,originalus, nuoširdus, be galo jautrus koncertas. Būtinai pakartokit, mielas maestro.Eičiau, džiaugčiausi,semčiausi geros, sveikos energijos, Buvo malonumas vėl susitikti su jumis. Sveikinimai ir linkėjimai!

  Prieš 7 mėnesių
 • Gerbėjai

  Nuoroda

  Labai gaila,kad negalėjome apsilankyti gerb.Broniau Jūsų koncerte.Tikimės,kad gal dar surengsite pakartojimą kaip praeitais metais.Daug kas negalėjo pamatyti koncerto.Su didele pagarba Jūsų gerbėjai.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ačiū

  Nuoroda

  Didžiuojamės,kad turime Jus,p.Broniau!Ačiū už nuostabų,profesionalų,jaudinantį,aukštos kultūros koncertą! Puikiai atlikti kūriniai,be galo jautrūs dainų žodžiai, viskas iki smulkmenų apgalvota!O Jųsų gebėjimas išlikti visad savimi- sužavėjo publiką!Laukiame vėl Jūsų pasirodymų su nekantrumu!Tikime Jūsų sėkme,tikime ir labai mylime Jus!

  Prieš 7 mėnesių
 • Malonu

  Nuoroda

  kad vėl išgirsime nuostabią kūrybą , išvysime šį , kupiną gerumo, nuoširdumo, pozityvumo kompozitorių, pedagogą. Laukiam su nekantrumu ir dėkingumu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Linkėjimai ir sveikinimai šiam nuostabiam , gabiam, labai mielam , nuoširdžiam mokytojui.Labai laukiu, būtinai dalyvausiu.Sėkmės Jums!

  Prieš 8 mėnesių
 • Gerbėjai/-jos

  Nuoroda

  Kaip puiku! Nepaprastai pasiilgom Jūsų koncertų,profesionaliai, originaliai sukurtų ir atliekamų kūrinių ! Nuoširdumas, paprastumas, kuklumas , jokios puikybės- tai jus lydinčios savybės.Tai atgaiva sielai! Mieliausi sveikinimai, linkėjimai,...

  Prieš 8 mėnesių
 • Laukiam,

  Nuoroda

  mielas Broniau.Jau pasiilgome Jūsų dainų.Labai džiaugiamės ir didžiuojamės,kad turime tokį žmogų Anykščiuose.Sėkmės,geros sveikatos ir visko visko...

  Prieš 8 mėnesių