Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Gegužės 26 dieną 15 valandą Anykščių kultūros centre vyks muzikos pedagogo, pianisto, kompozitoriaus Broniaus Petroko autorinis koncertas „Atmintis“. Tai jau ketvirtasis B. Petroko autorinis koncertas, kurį jis skiria anykštėnams bei miesto svečiams.

 

Koncerte skambės jausmingos dainos, pjesės, kurias atliks solistai, mokiniai, pats autorius.

Beje, prieš penketa metų B. Petrokas pristatė ne tik savo kūrybą, bet ir kompaktinę plokštelę „Pabūk šalia“.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mylim

  Nuoroda

  Jus Broniau labai už jūsų jautrumą, gerumą,nuoširdumą,... Tą atspindi ir Jūsų kūryba.Ačiū ir sėkmės kuriant toliau ir džiuginant mus visus!

  Prieš 12 mėnesių
 • Giedriui

  Nuoroda

  Puikus pastebėjimas. Puiki kokybė, malonumas p. Broniaus muzikos klausytis. Pakartokit būtinai!

  Prieš 12 mėnesių
 • Giedrius

  Nuoroda

  Didelis dėkui už Jūsų kūrybą, už tai, kad išliekate savimi, kad gera klausytis, kad bėga šiurpuliukai, kad galime tikėti, jog dar yra Lietuvoje kokybė.

  Prieš 12 mėnesių
 • Šaunu

  Nuoroda

  Buvo nuostabus,originalus, nuoširdus, be galo jautrus koncertas. Būtinai pakartokit, mielas maestro.Eičiau, džiaugčiausi,semčiausi geros, sveikos energijos, Buvo malonumas vėl susitikti su jumis. Sveikinimai ir linkėjimai!

  Prieš 12 mėnesių
 • Gerbėjai

  Nuoroda

  Labai gaila,kad negalėjome apsilankyti gerb.Broniau Jūsų koncerte.Tikimės,kad gal dar surengsite pakartojimą kaip praeitais metais.Daug kas negalėjo pamatyti koncerto.Su didele pagarba Jūsų gerbėjai.

  Prieš 12 mėnesių
 • Ačiū

  Nuoroda

  Didžiuojamės,kad turime Jus,p.Broniau!Ačiū už nuostabų,profesionalų,jaudinantį,aukštos kultūros koncertą! Puikiai atlikti kūriniai,be galo jautrūs dainų žodžiai, viskas iki smulkmenų apgalvota!O Jųsų gebėjimas išlikti visad savimi- sužavėjo publiką!Laukiame vėl Jūsų pasirodymų su nekantrumu!Tikime Jūsų sėkme,tikime ir labai mylime Jus!

  Prieš 12 mėnesių
 • Malonu

  Nuoroda

  kad vėl išgirsime nuostabią kūrybą , išvysime šį , kupiną gerumo, nuoširdumo, pozityvumo kompozitorių, pedagogą. Laukiam su nekantrumu ir dėkingumu.

  Prieš metus
 • Buvusi mokinė

  Nuoroda

  Linkėjimai ir sveikinimai šiam nuostabiam , gabiam, labai mielam , nuoširdžiam mokytojui.Labai laukiu, būtinai dalyvausiu.Sėkmės Jums!

  Prieš metus
 • Gerbėjai/-jos

  Nuoroda

  Kaip puiku! Nepaprastai pasiilgom Jūsų koncertų,profesionaliai, originaliai sukurtų ir atliekamų kūrinių ! Nuoširdumas, paprastumas, kuklumas , jokios puikybės- tai jus lydinčios savybės.Tai atgaiva sielai! Mieliausi sveikinimai, linkėjimai,...

  Prieš metus
 • Laukiam,

  Nuoroda

  mielas Broniau.Jau pasiilgome Jūsų dainų.Labai džiaugiamės ir didžiuojamės,kad turime tokį žmogų Anykščiuose.Sėkmės,geros sveikatos ir visko visko...

  Prieš metus