Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

 

Šeštadienį Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose, Biologinės įvairovės dienoje pristatyta Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ XVIII – oji tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena – Utena“, kurioje dalyvauja 54 autoriai iš Aarau (Šveicarija), Odesos (Ukraina), Daugpilio (Latvija), Vilniaus, Zarasų, Visagino, Klaipėdos, Utenos, Anykščių ir kitų Lietuvos miestų.

Parodą pristatė klubo prezidentas Rimantas Udras ir Vilniaus dailės akademijos fotografijos dėstytojas Andrius Surgailis.

 

Šeštadienį botanikos sode buvo daug žmonių, nes kaip reta gausiai žydi rododendrai, kurių sode per aštuonias dešimtis rūšių, be to, šeštadienį sodo lankymas buvo nemokamas.

Šalia kitų parodos autorių joje savo nuotraukas eksponuoja ir anykštėnai: aktyvus klubo narys Anykščių policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, gamtininkas Vladislovas Maslinskas, „Anykštos“ žurnalistas Jonas Junevičius, fotomenininkas Alfredas Motiejūnas su savo mokiniais.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vytautas Janulis

    Nuoroda

    Sveikinu kiekvieną fotografų pasirodymą.
    Sėkmės Anykštėnams.

    Prieš 8 mėnesių