Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)

 

Šeštadienį Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose, Biologinės įvairovės dienoje pristatyta Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ XVIII – oji tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena – Utena“, kurioje dalyvauja 54 autoriai iš Aarau (Šveicarija), Odesos (Ukraina), Daugpilio (Latvija), Vilniaus, Zarasų, Visagino, Klaipėdos, Utenos, Anykščių ir kitų Lietuvos miestų.

Parodą pristatė klubo prezidentas Rimantas Udras ir Vilniaus dailės akademijos fotografijos dėstytojas Andrius Surgailis.

 

Šeštadienį botanikos sode buvo daug žmonių, nes kaip reta gausiai žydi rododendrai, kurių sode per aštuonias dešimtis rūšių, be to, šeštadienį sodo lankymas buvo nemokamas.

Šalia kitų parodos autorių joje savo nuotraukas eksponuoja ir anykštėnai: aktyvus klubo narys Anykščių policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, gamtininkas Vladislovas Maslinskas, „Anykštos“ žurnalistas Jonas Junevičius, fotomenininkas Alfredas Motiejūnas su savo mokiniais.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vytautas Janulis

    Nuoroda

    Sveikinu kiekvieną fotografų pasirodymą.
    Sėkmės Anykštėnams.

    Prieš 2 mėnesių