Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

 

Šeštadienį Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose, Biologinės įvairovės dienoje pristatyta Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ XVIII – oji tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena – Utena“, kurioje dalyvauja 54 autoriai iš Aarau (Šveicarija), Odesos (Ukraina), Daugpilio (Latvija), Vilniaus, Zarasų, Visagino, Klaipėdos, Utenos, Anykščių ir kitų Lietuvos miestų.

Parodą pristatė klubo prezidentas Rimantas Udras ir Vilniaus dailės akademijos fotografijos dėstytojas Andrius Surgailis.

 

Šeštadienį botanikos sode buvo daug žmonių, nes kaip reta gausiai žydi rododendrai, kurių sode per aštuonias dešimtis rūšių, be to, šeštadienį sodo lankymas buvo nemokamas.

Šalia kitų parodos autorių joje savo nuotraukas eksponuoja ir anykštėnai: aktyvus klubo narys Anykščių policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, gamtininkas Vladislovas Maslinskas, „Anykštos“ žurnalistas Jonas Junevičius, fotomenininkas Alfredas Motiejūnas su savo mokiniais.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vytautas Janulis

    Nuoroda

    Sveikinu kiekvieną fotografų pasirodymą.
    Sėkmės Anykštėnams.

    Prieš metus