Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

 

Šeštadienį Vilniaus universiteto botanikos sode, Kairėnuose, Biologinės įvairovės dienoje pristatyta Gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ XVIII – oji tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena – Utena“, kurioje dalyvauja 54 autoriai iš Aarau (Šveicarija), Odesos (Ukraina), Daugpilio (Latvija), Vilniaus, Zarasų, Visagino, Klaipėdos, Utenos, Anykščių ir kitų Lietuvos miestų.

Parodą pristatė klubo prezidentas Rimantas Udras ir Vilniaus dailės akademijos fotografijos dėstytojas Andrius Surgailis.

 

Šeštadienį botanikos sode buvo daug žmonių, nes kaip reta gausiai žydi rododendrai, kurių sode per aštuonias dešimtis rūšių, be to, šeštadienį sodo lankymas buvo nemokamas.

Šalia kitų parodos autorių joje savo nuotraukas eksponuoja ir anykštėnai: aktyvus klubo narys Anykščių policijos komisariato viršininkas Rimantas Čepulis, gamtininkas Vladislovas Maslinskas, „Anykštos“ žurnalistas Jonas Junevičius, fotomenininkas Alfredas Motiejūnas su savo mokiniais.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vytautas Janulis

    Nuoroda

    Sveikinu kiekvieną fotografų pasirodymą.
    Sėkmės Anykštėnams.

    Prieš 5 mėnesių