Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis savo "Facebook" profilyje pasidalino keliais įrašais apie bičių darbą. Meras "Facebook"-e pateikė ir filmuotą medžiagą iš bičių gyvenimo. Žodžiu apžvelgė visą medaus kelią - nuo gėlių žiedų iki stiklainio.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Dabar aišku

  Nuoroda

  Iš kur galvojimas, kad opozicija trugdo dirbti.

  Prieš 4 mėnesių
 • dar aiškiau

  atsakymas į: Dabar aišku Nuoroda

  trukdo todėl, kad ''loja'' tik dėl garso paleidimo, kai beglobiai šunys, o ne dėl šeimininko apsaugos

  Prieš 4 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  A tai toj Elminyku valgykloj medumi prekiaus ?

  Prieš 4 mėnesių
 • Suprantantis

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  ne, parduos naujam merui, katras pagal rinkėjų pageidavimus įrengs savivaldybės remiamą beglobių šunų prieglaudą ir kastracijos bei sterilizacijos kliniką. "pacientai" jau registruojami į eilę :)

  Prieš 4 mėnesių
 • „Išlikt žmogum"

  Nuoroda

  Meiliai kaunietis aprašydavo ne tik karvelius, kuriuos mėgo auginti, bet ir kamerose rastus „įnamius" – pelę, vorą. Jis, įgijęs autoritetą, tikino buvęs teisingas tarp kalinių, turėdavęs savo nuomonę, užtat sulaukdavęs kitų pagarbos ir dėkingumo už vieną ar kitą paslaugą.

  Prieš 4 mėnesių
 • ADAĮ

  Nuoroda

  Dėl p. K.T. asmeninės informacijos socialiniame tai viskas gerai. Asmens duomenų apsaugos įstatymas įpareigoja viešai publikuojant žmogaus nuotrauką ar vaizdo įrašą, nurodyti nuotraukos autorių arba šaltinį iš kurios nuotrauka gauta.
  Deja, portalo "anyksta.lt" kai kuriems žurnalistams tokie įstatymų reikalavimai negalioja....., o dažnai kitus kritikuoja publikacijose.

  Prieš 5 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: ADAĮ Nuoroda

  Jūsų priekaištas stipriai perdėtas. Visuomenei daug svarbiau, kad viešieji asmenys, t.y. tie, kuriems mes mokam atlyginimą, nepažeidinėtų teisės aktų. Deja, pavyzdžių- nors vežimu vežk.

  Prieš 4 mėnesių
 • Sveiki,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  mano vardas Petras ir aš neskirstau visuomenės narių į juodus ar baltus, žalius ar raudonus pagal jų tikėjimą, kūno spalvą ar užimamas pareigas. Tačiau taikstytis su nuomone, kad vieniems įstatymai truputį galioja, o kitiems jau nebegalioja yra abejingumo ir prisitaikymo požymis, griaunantis ne tik piliečių pasitikėjimą žiniasklaida, bet ir pilietinius principus valstybės pagrindų gerbime. Todėl Jūsų, Juozai komentarą vertinčiau, kaip taikstymasis su galimai padarytu įstatymo pažeidimu dėl simpatijų bei antipatijų, o gal ir dėl politinių interesų siekimo.

  Prieš 4 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Sveiki, Nuoroda

  Su Jumis sutinku tik iš dalies. Sutikit, jog viešiems asmenims, pareigūnams ar politikams yra taikomi žymiai grieštesni elgesio, veiklos, sąžiningumo standartai. Dažnai eiliniai piliečiai, pažeidę įstatymą yra baudžiami, o elitas tiesiogiai ar per įstatymo spragas išsisuka. Dar blogiau, kai įstatymo spragos pasitarnauja nedoriems sandoriams, asmeniniams ar politiniams interesams. Tą stebim Lietuvoj. Mokesčių mokėtojai moka atlyginimą ir nori, kad valdininkai jiems tarnautų, gintų jų interesus, gerintų jų gyvenimą... Dažnai tas, kas išlaiko ne visuomet sąžiningą valdininką dirba už 2,45 eurų už val., o moka jam po 10 eurų plius 30 ar 40 proc. priemokas. Ar tai sąžininga ir proporcinga? O pažiūrėkit kiek bėdų, prasto darbo, neadekvačių sprendimų ar nepotizmo atvejų yra iškėlusi į viešumą ta pati "Anykšta". Viešasis interesas nėra pažeistas Jūsų minimu atveju, sutikit. Pagarbiai.

  Prieš 4 mėnesių
 • pamiršote,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Juozai, kad dar visai neseniai ir jūs ėmėte "neproporcingą ir nesąžiningą" atlyginimą, nesidalinote juo su mažiau uždirbusiais. Kaip greit viskas pasimiršta...
  Straipsnelis tai apie merą ir jo bites, ne apie politiką. Jei bitės Merą myli - su juo viskas gerai:)

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau