Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Nušienauti aplinkkelio nuo J.Basanavičiaus gatvės vedančio į Kęstučio gatvę pakraščiai. Šienauta - galingai! Vietomis šaligatvis sunkiai įžiūrimas. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Xx

  Nuoroda

  Koks kieno reikalas kaip nusenavo nei jūs komentatoriai grebsit .skuosit .bet pasižiūrėkite ar panoses pačiu švarios.atsibodot !

  Prieš 3 savaičių
 • Siulyciau komentatoriams geriau pasizvalgyti po savo buta ar nama , o cia problema del nusienautos zoles .

  Prieš 3 savaičių
 • Senjoras

  Nuoroda

  O tai kas čia tokio,kad nušienavo.Dar padėkokit,kad nušienavo,savo laiką gaišo ir dar benzino žoliapjovei reikia,nepamirškit.Geriau nufilmuokit,kai savivaldybėj,seniūnijoj,bibliotekoj ar kitoj valdiškoj įstaigoj vyr,specialistės pliatkavoja ir geria kavą.

  Prieš 3 savaičių
 • Pomidoras

  atsakymas į: Senjoras Nuoroda

  gerti kavą ar pasinaudoti WC turi teisę kiekvienas darbuotojas pagal įstaigos patvirtintas vidaus darbo taisykles. Jeigu tose taisyklėse yra numatyta pirmenybė darbuotojams gerti kavą, o ne aptarnauti interesantus, tai dėl to galite pareikšti pretenziją tik tos įstaigos vadovams ir jų steigėjams. Dėl "pliatkavojimo" - tai čia yra sudėtinė anykštietiškos kultūros ir gyvenimo būdo dalis, patvirtinta visų sertifikuotų tarnybų ir vertinimo komisijų.

  Prieš 3 savaičių
 • komunalininkas

  Nuoroda

  Juozas:
  -"Mokesčių mokėtojai moka atlyginimą ir nori, kad valdininkai jiems tarnautų, gintų jų interesus, gerintų jų gyvenimą..."
  Gyvenimas gerėja. nebėra priverstinio darbo su žabine šluota šluoti ir su dalgiu žolę pjauti....Viskas mechanizuotai.

  Prieš 3 savaičių
 • 10 000 km

  Nuoroda

  Vidmantai, o kaip Tavo svajonių šalyje, apie kuria knygas rašai?

  Prieš 3 savaičių
 • Anykštietė

  Nuoroda

  Jūs neturit didesnių problemų.Aš pasakysiu iš žmoniškos pusės.Tai ir normalu kad šaligatvis apsitaškė nuo žolių!!!!! Juk yra valytojos paskirtos ateis ir nušluos. Ar ne taip.?????Bet jei valytojų nėra tai jau administratorių blogai organizuotas darbas ir premijų jokių!!!!!!!

  Prieš 3 savaičių
 • Apie šienavimą

  Nuoroda

  Gaisrininkų sala nušienauta baisiai. Lyg girto darbas.
  Ką darai, daryk gerai!

  Prieš 3 savaičių
 • Problema

  Nuoroda

  Anykščiuos tik aš viena ir gyvenu...Nenušienavo -problema... Nušienavo ir tuoj pat nenušlavė - problema... Neduok,dieve, aptaškė "Golfą'(19.. m. laidos) nupjauta žole - problema (kalčiausias komunalinis, kad nenuvalė)...O didžiausia problema - Meras... negana, kad komunistas, bet dar ir tremtyje gimęs...

  Prieš 3 savaičių
 • Pienė

  Nuoroda

  Jonai,išlysk iš kabineto ir pažiūrėk,kas mieste dedasi. Neužtenka vien tik įsakymus rašynėti,reikia kartais ir žolę nupjauti.

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau