Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Nušienauti aplinkkelio nuo J.Basanavičiaus gatvės vedančio į Kęstučio gatvę pakraščiai. Šienauta - galingai! Vietomis šaligatvis sunkiai įžiūrimas. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Xx

  Nuoroda

  Koks kieno reikalas kaip nusenavo nei jūs komentatoriai grebsit .skuosit .bet pasižiūrėkite ar panoses pačiu švarios.atsibodot !

  Prieš 7 mėnesių
 • Siulyciau komentatoriams geriau pasizvalgyti po savo buta ar nama , o cia problema del nusienautos zoles .

  Prieš 7 mėnesių
 • Senjoras

  Nuoroda

  O tai kas čia tokio,kad nušienavo.Dar padėkokit,kad nušienavo,savo laiką gaišo ir dar benzino žoliapjovei reikia,nepamirškit.Geriau nufilmuokit,kai savivaldybėj,seniūnijoj,bibliotekoj ar kitoj valdiškoj įstaigoj vyr,specialistės pliatkavoja ir geria kavą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Pomidoras

  atsakymas į: Senjoras Nuoroda

  gerti kavą ar pasinaudoti WC turi teisę kiekvienas darbuotojas pagal įstaigos patvirtintas vidaus darbo taisykles. Jeigu tose taisyklėse yra numatyta pirmenybė darbuotojams gerti kavą, o ne aptarnauti interesantus, tai dėl to galite pareikšti pretenziją tik tos įstaigos vadovams ir jų steigėjams. Dėl "pliatkavojimo" - tai čia yra sudėtinė anykštietiškos kultūros ir gyvenimo būdo dalis, patvirtinta visų sertifikuotų tarnybų ir vertinimo komisijų.

  Prieš 7 mėnesių
 • komunalininkas

  Nuoroda

  Juozas:
  -"Mokesčių mokėtojai moka atlyginimą ir nori, kad valdininkai jiems tarnautų, gintų jų interesus, gerintų jų gyvenimą..."
  Gyvenimas gerėja. nebėra priverstinio darbo su žabine šluota šluoti ir su dalgiu žolę pjauti....Viskas mechanizuotai.

  Prieš 7 mėnesių
 • 10 000 km

  Nuoroda

  Vidmantai, o kaip Tavo svajonių šalyje, apie kuria knygas rašai?

  Prieš 7 mėnesių
 • Anykštietė

  Nuoroda

  Jūs neturit didesnių problemų.Aš pasakysiu iš žmoniškos pusės.Tai ir normalu kad šaligatvis apsitaškė nuo žolių!!!!! Juk yra valytojos paskirtos ateis ir nušluos. Ar ne taip.?????Bet jei valytojų nėra tai jau administratorių blogai organizuotas darbas ir premijų jokių!!!!!!!

  Prieš 7 mėnesių
 • Apie šienavimą

  Nuoroda

  Gaisrininkų sala nušienauta baisiai. Lyg girto darbas.
  Ką darai, daryk gerai!

  Prieš 7 mėnesių
 • Problema

  Nuoroda

  Anykščiuos tik aš viena ir gyvenu...Nenušienavo -problema... Nušienavo ir tuoj pat nenušlavė - problema... Neduok,dieve, aptaškė "Golfą'(19.. m. laidos) nupjauta žole - problema (kalčiausias komunalinis, kad nenuvalė)...O didžiausia problema - Meras... negana, kad komunistas, bet dar ir tremtyje gimęs...

  Prieš 7 mėnesių
 • Pienė

  Nuoroda

  Jonai,išlysk iš kabineto ir pažiūrėk,kas mieste dedasi. Neužtenka vien tik įsakymus rašynėti,reikia kartais ir žolę nupjauti.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau