Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Į „Anykštos“ redakciją kreipėsi moteris, klausdama, ar vaistinėje nėra pažeidžiamos jos asmens duomenų apsaugos teisės. „Jau ne pirmą kartą nuėjusi į vieną iš Anykščiuose esančių „Camelia“ vaistinių ir pirkdama vaistus pagal gydytojo išrašytą receptą, gaunu pasiūlymus įsigyti „prie mano ligos tinkamų“ vaistų papildų, vitaminų. Jau daug metų perku tuos pačius vaistus. Kiekvieną kartą tenka aiškinti, kad atėjau nusipirkti konkretaus vaisto. Gal galite išsiaiškinti, ar vaistinės kaupia informaciją apie pacientų perkamus vaistus?“ – į redakcijai skundėsi anykštėnė, sakydama, jog visai nepageidauja, kad apie jos vartojamus vaistus žinotų būtų kaupiami duomenys.

„Anykšta“ išsiuntė paklausimą vaistinių tinklo „Camelia“ spaudos tarnybai ir vos gavę informaciją apie šią situaciją informuosime skaitytojus. 

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Redakcijai

  Nuoroda

  Ar ta pacientė naudoja vaistus nuo silpnaprotystės? Nes visi protingi žmonės supranta, kad nuolaidų kortelės skirtos kaupri duomenys.

  Prieš 3 savaičių
 • keistas

  Nuoroda

  moteriškės skundas. Tai elementarus vaistininkės darbas ir jai keliami reikalavimai.Normalu kad vaistininkė ligonei (pirkėjai) pasiūlė dar papildų tinkančių prie jos geriamų vaistų. O ką, ji norėjo kad vaistininkė būtų pasiūliusi ricinos? Nors gal šiuo atveju ir būtų padėjusi... Juk nuėjus į Eurokos parduotuvę kai perki šampūną visada pasiūlo kūno lasjono, muilo. Tai ką, įsižeisti, kad pardavėja galvoja, kad aš nesiprausiu? Juokinga. Moteriškei tiesiog trūksta dėmesio, štai ir viskas

  Prieš 3 savaičių
 • reikia džiaugtis,kad rūpinasi,nors ,kad nenori ,kad būtų teikiama paslauga,galima pasakyti,na ,bet žmonės dbr pikti ..

  Prieš 3 savaičių