Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Vakar apie 14 val., savo namuose, esančiuose Troškūnų mstl., Traupio g., rastas vyro (g. 1970 m.) kūnas be išorinių matomų smurto žymių. 20 val. 44 min., namuose, esančiuose Anykščiuose, J. Biliūno g., rastas vyro (g. 1973 m.) kūnas. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimas mirties priežastims nustatyti.

Patekti į J.Biliūno gatvėje, antrajame aukšte esantį butą padėjo ugniagesiai gelbėtojai, naudodami ištraukiamas kopečias.  

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • bele

    Nuoroda

    gaila atrodo zmogus buvo cia pat gyveno,gal ir tik egzistavo...ir staigo jo neliko,nei prisiminimuose,gal ir turejo seima?Bet viska prarado per savo palaida gyvenima...kuris vadinas alkoholizmas....Ilsekis ramybeje tebuna tau lengva zemele,ir tu liksi prisiminimuose,kad buvai kazkada geras Zmogus

    Prieš 4 mėnesių