Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Vakar apie 14 val., savo namuose, esančiuose Troškūnų mstl., Traupio g., rastas vyro (g. 1970 m.) kūnas be išorinių matomų smurto žymių. 20 val. 44 min., namuose, esančiuose Anykščiuose, J. Biliūno g., rastas vyro (g. 1973 m.) kūnas. Abiem atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimas mirties priežastims nustatyti.

Patekti į J.Biliūno gatvėje, antrajame aukšte esantį butą padėjo ugniagesiai gelbėtojai, naudodami ištraukiamas kopečias.  

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • bele

    Nuoroda

    gaila atrodo zmogus buvo cia pat gyveno,gal ir tik egzistavo...ir staigo jo neliko,nei prisiminimuose,gal ir turejo seima?Bet viska prarado per savo palaida gyvenima...kuris vadinas alkoholizmas....Ilsekis ramybeje tebuna tau lengva zemele,ir tu liksi prisiminimuose,kad buvai kazkada geras Zmogus

    Prieš 7 mėnesių