Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje, prie žuvies parduotuvės, šiandien vidurdienį įvyko kuriozinė avarija. "Opelis" važiuojantis link Svėdasų suko į kairę, o tuo metu jį bandė lenkti "Volvo". Automobiliai kaip reikiant apgadinti, žmonės nenukentėjo.

 

Abiejų automobilių vairuotuojai - garbaus amžiaus. Vieną automobilių vairavo vyras, kitą - moteris. Ir vienas, ir kitas vairuotojai savo kaltės nepripažino, abu jautėsi teisūs ir abu gyrėsi didžiuliu vairuotojo stažu.  Įvykį nagrinėjo net du policijos ekipažai. Daugiau nei valandą automobiliai po įvykio nebuvo traukiami nuo pagrindinės Anykščių gatvės, formavosi mūsų miesteliui nebūdingi automobilių kamščiai. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Heather

  Nuoroda
  19 valandų
 • Isvada

  Nuoroda

  Kalti abu - vienas kad vaziavo , kitas kad dare posuki .

  Prieš 3 savaičių
 • Aišku kad

  Nuoroda

  Kalčiausia tai boba, nerodė posūkio, nežiūrėjo per veidrodį, ir suko į kairę. Viską valdžia išaiškins!

  Prieš 3 savaičių
 • Jurga

  Nuoroda

  Kalciausias senis , keverzojo vaziuodamas , nelabai suvoke kur vaziuoja .

  Prieš 3 savaičių
 • Naujos taisykles

  Nuoroda

  Ar jau galima lenkti per ištisinę baltą liniją ?

  Prieš 3 savaičių
 • K.E.T 4. 4. Lenkimas ir apvažiavimas

  atsakymas į: Naujos taisykles Nuoroda

  Lenkti transporto priemonę kertant ištisinę liniją galima tik išskirtiniais atvejais – jei ji stovi arba ilgesnį laiką važiuoja mažesniu nei 30 km/val. greičiu. Net ir tais atvejais, įsitikinkite, ar aplenkę galėsite sugrįžti į kelią. Kai pamatai prie kelkraščio stovinčią mašiną stovi iš galo ir lauki kol ji pajudės iš vietos ?

  Prieš 3 savaičių
 • Ar traktorius suko į kairę ? Ar traktorius nerodė posukio signalo i kairę ? Ar traktorius sukdamas i kairę važiavo 30 km/h greičiu ? Kada paskutini kartą švietėt galvą ?

  Prieš 3 savaičių
 • Nuostabu

  Nuoroda

  Kai apylinkes inspektoriai patampa keliu eismo inspektoriais ivykio- elementaraus ivykio aiškinimasis pora valandu dar gana greitas dalykas- tad kai reikia moket viska- neišeina niekas- kažkoks bobu turgus, uniformuotu, bet tai esmes nekeičia.

  Prieš 3 savaičių
 • To Nuostabu

  atsakymas į: Nuostabu Nuoroda

  O tu prisistatyk, parašyk kaip viskas buvo, dar parašyk kas kaltas ir išvis niekam dirbt nereikės. Ar tu iš tų kurie tik anonimiškai už kadro paloti gudrūs?

  Prieš 3 savaičių
 • To to nenuostabu

  atsakymas į: To Nuostabu Nuoroda

  Nesinervinkite, mokslo nustatyta, kad moteris yra žemesnio intelekto nei vyrai ir kuo ja beapvilktum, naro kostiumu ar kokia nors uniforma jos protingesnes nepasidarys. Suprantama, kad šiuo metu valstybe negali tarnybai normaliu vyru nusamdyt, tai kaišo etatus kuo gali

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau