Kas Jums svarbiausia perkant maisto produktus?

Dienos anekdotas

Verslininkė sėdi bare. Prie jos prieina vyriškis:
- Laba diena! Gal galiu pasiūlyti jums savo kompaniją …
- O kodėl jūs norite ją parduoti?

Komentaras

kaimietis:„nemanykite, kaimą galite ''nupirkti'' vien tik vieno koncerno pasiūlymais ir nemokamais pavežiojimais į ekskursijas. O, populistams dažnai patinka būti prie populistų...."

Skaityti komentarus (2)

Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje, prie žuvies parduotuvės, šiandien vidurdienį įvyko kuriozinė avarija. "Opelis" važiuojantis link Svėdasų suko į kairę, o tuo metu jį bandė lenkti "Volvo". Automobiliai kaip reikiant apgadinti, žmonės nenukentėjo.

 

Abiejų automobilių vairuotuojai - garbaus amžiaus. Vieną automobilių vairavo vyras, kitą - moteris. Ir vienas, ir kitas vairuotojai savo kaltės nepripažino, abu jautėsi teisūs ir abu gyrėsi didžiuliu vairuotojo stažu.  Įvykį nagrinėjo net du policijos ekipažai. Daugiau nei valandą automobiliai po įvykio nebuvo traukiami nuo pagrindinės Anykščių gatvės, formavosi mūsų miesteliui nebūdingi automobilių kamščiai. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Heather

  Nuoroda
  Prieš 11 mėnesių
 • Isvada

  Nuoroda

  Kalti abu - vienas kad vaziavo , kitas kad dare posuki .

  Prieš 12 mėnesių
 • Aišku kad

  Nuoroda

  Kalčiausia tai boba, nerodė posūkio, nežiūrėjo per veidrodį, ir suko į kairę. Viską valdžia išaiškins!

  Prieš metus
 • Jurga

  Nuoroda

  Kalciausias senis , keverzojo vaziuodamas , nelabai suvoke kur vaziuoja .

  Prieš metus
 • Naujos taisykles

  Nuoroda

  Ar jau galima lenkti per ištisinę baltą liniją ?

  Prieš metus
 • K.E.T 4. 4. Lenkimas ir apvažiavimas

  atsakymas į: Naujos taisykles Nuoroda

  Lenkti transporto priemonę kertant ištisinę liniją galima tik išskirtiniais atvejais – jei ji stovi arba ilgesnį laiką važiuoja mažesniu nei 30 km/val. greičiu. Net ir tais atvejais, įsitikinkite, ar aplenkę galėsite sugrįžti į kelią. Kai pamatai prie kelkraščio stovinčią mašiną stovi iš galo ir lauki kol ji pajudės iš vietos ?

  Prieš metus
 • Ar traktorius suko į kairę ? Ar traktorius nerodė posukio signalo i kairę ? Ar traktorius sukdamas i kairę važiavo 30 km/h greičiu ? Kada paskutini kartą švietėt galvą ?

  Prieš metus
 • Nuostabu

  Nuoroda

  Kai apylinkes inspektoriai patampa keliu eismo inspektoriais ivykio- elementaraus ivykio aiškinimasis pora valandu dar gana greitas dalykas- tad kai reikia moket viska- neišeina niekas- kažkoks bobu turgus, uniformuotu, bet tai esmes nekeičia.

  Prieš metus
 • To Nuostabu

  atsakymas į: Nuostabu Nuoroda

  O tu prisistatyk, parašyk kaip viskas buvo, dar parašyk kas kaltas ir išvis niekam dirbt nereikės. Ar tu iš tų kurie tik anonimiškai už kadro paloti gudrūs?

  Prieš metus
 • To to nenuostabu

  atsakymas į: To Nuostabu Nuoroda

  Nesinervinkite, mokslo nustatyta, kad moteris yra žemesnio intelekto nei vyrai ir kuo ja beapvilktum, naro kostiumu ar kokia nors uniforma jos protingesnes nepasidarys. Suprantama, kad šiuo metu valstybe negali tarnybai normaliu vyru nusamdyt, tai kaišo etatus kuo gali

  Prieš metus
Įkelti daugiau