Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Anykščių rajono taryba 38 mieste ir rajone esančius apleistus pastatus apmokestins 3 proc. tarifu.

 

"Sprendimo projekto priede pateikiami statiniai, kurie neprižiūrimi, apleisti, apgriuvę, nenaudojami. Pagal nekilnojamojo turto mokesčio įstatymą nekilnojamojo turto mokesčio tarifo intervalas nustatomas nuo 0,3 proc. iki 3 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės. Nekilnojamojo turto mokestis yra įskaitomas į savivaldybės, kurios teritorijoje yra nekilnojamasis turtas, biudžetą. Anykščių rajono savivaldybės taryba nustatė nekilnojamojo turto mokesčio tarifus: 1 procentą visam nekilnojamajam turtui ir 3 procentus nekilnojamajam turtui, kuris yra nenaudojamas, neprižiūrimas arba apleistas, nuo jų mokestinės vertės. Administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Anykščių rajono nekilnojamojo turto būklės vertinimo komisija apžiūrėjo rajone esančius pastatus ir vizualiai įvertino, surašė Nekilnojamojo turto apžiūros aktus, įtrauktinus į sąrašą tų, kuriems turėtų būti taikomas 3 procentų nekilnojamojo turto mokesčio tarifas už 2019 metus." - paaiškinta rajono Tarybos sprendimo projekte.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Svėdasų seniūnijoje, šalia Svėdasų mst. yra šis rūmas apleistas

  Prieš 7 mėnesių
 • Algimantas

  Nuoroda

  Kur sis unikalus pastatas , kurio nuotrauka matau randasi , gal kas zino , parasykit ?

  Prieš 7 mėnesių
 • Kur

  Nuoroda

  Kur tas sarasas, gal kas noretu nusipirkt?

  Prieš 7 mėnesių