Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Vakar, trečiadienį, Pasaulio anykštėnų kūrybos centre (Anykščių koplyčioje) vyko „Anykštėnų forumas“. Anykštėnai diskutavo kaip turėtų atrodyti Anykščiai, kokias idėjas reikėtų įgyvendinti mieste, ko Anykščiams trūksta.

 

Forumą, į kurį buvo kviečiamos bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos, visi miestui ir gyvenamajai aplinkai neabejingi anykštėnai.

Forumą, kuriame buvo dalinamasi patirtimis ir keliamos bendruomenėms aktualios problemos, organizavo Anykščių rajono savivaldybės NVO taryba, Pasaulio anykštėnų bendrija ir miesto bendruomenės.

Forumą moderavo NVO Tarybos pirmininkė, Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingoji sekretorė Monika Peldavičiūtė.

Forumas sutraukė kelias dešimtis Anykščių miesto ir rajono gyventojų, keletą rajono valdžios atstovų.

Plačiau – „Anykštoje“

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tikras pilietis

  Nuoroda

  labai gera iniciatyva super Anykščių nevyriausybininkai

  Prieš 4 mėnesių
 • Pilietis

  Nuoroda

  Įdomu kiek ten tų Anykštėnų susirinko, jei ne visos kėdės užimtos. Tai tiek žmonių spęndžia Anykščių likimą, ar čia eilinė politikų reklamavimosi akcija. Iniciatyva turi eiti iš apačios, o ne iš kelių organizatorių. Bet geriau iš dviejų nei iš nieko.

  Prieš 4 mėnesių
 • mastantis

  Nuoroda

  Tvarkykitės patys prie savo namų,šiaip gėlės žydi centre,gražu. ,bet ko " miega" jaunimas,ką veikia savaitgaliais? negi visi turi pinigų sedėti kavinėse taip ir trinasi prie upės.Kodėl neorganizuoja susiburimų (šokių vakarus),tiek turime pridarytų erdvių,kam Dainuvos slėnis? ir t.t. Neisivaizduoju kaip gyventi ir ką veikti šešt,sekmadieniais.. Tiek daug jaunimo gražaus turime ir pirmyn.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pagrindine problema

  Nuoroda

  Miesto centre nera kur pasistatyti automobilio. Ar nelaikas galvot kur statyt daugiaaukste automobiliu stovejimo aikstele?

  Prieš 4 mėnesių
 • ESMĖ

  Nuoroda

  ar buvo nors keli procentai išliekamosios vertės?

  Prieš 4 mėnesių
 • pogis

  atsakymas į: ESMĖ Nuoroda

  jei esmė nedalyvavo sunku pasakyt:)

  Prieš 4 mėnesių
 • Vieningi Anykščiai

  Nuoroda

  Žydintys, kvepiantys ir šviečiantys Anykščiai
  Iškirtus daug miško rąstams, plynėje galės žydėti avietės ir dilgynės.
  Rąstus pamirkius arklio šlapime -kvepės.
  Kai pilyje įsiveis grybas reiks ją sudeginti- pašvies.
  Pilis - Anykščių ateitis.

  Prieš 4 mėnesių
 • Pamislykit

  atsakymas į: Vieningi Anykščiai Nuoroda

  Vieningiems Anykščiams reikia didelio ekrano. Burokevičius su jedinstvininkais įkūrė kasperviziją, tad kuo mūsiškė jedinsdvo prastesnė

  Prieš 4 mėnesių
 • Anykščių senjoras

  Nuoroda

  Anykščius įsivaizduoju,kaip švarų tvarkingą miestelį,kur žmonėms gera gyventi ir kitiems atvykti.Pirmiausia reikėtų kreipti dėmesį į gatvių,šaligatvių ir vejų priežiūrą.Reikėtų visur dažnai ir kokybiškai nupjauti žolę.Miestas turėtų skendėti gėlėse.Žiema nuvalyti sniegą.Tam savivaldybė turėtų skirti daugiau pinigų.Taip pat neįsivaizduoju miesto be šeimininko_miesto seniūno.Juk komunalinis tik atlieka darbus,okaip atlieka turi kontroliuoti seniūnas,nes kai kontroliuoja visi savivaldybės klerkai,tai reiškia nei vienas. Miestelėnams reikia tvarkos,o ne didelio ekrano ir medinės pilies.

  Prieš 4 mėnesių
 • AM

  Nuoroda

  Donaldas turi daug gražių kelnių!

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau