Ką manote apie Anykščių valdininkų išvyką į Zarasų rajoną darbo metu?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Komentuoti

Lietuvos motokroso taurės II etapas vyks Anykščių rajone, Mickūnų trasoje. Varžybas, kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija, organizuoja anykštėnas verslininkas ir politikas Lukas Pakeltis. Mickūnų trasoje birželio 10-ąją rungsis geriausi Lietuvos ir aplinkinių valstybių motokroso meistrai, nes taurės varžybos yra atviros. L.Pakeltis tikisi tūkstantinės žiūrovų auditorijos.  

 

 

„Lietuvos motokroso taurės 2018 m. antras etapas. Kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija rengiamos ilgai lauktos motokroso varžybos, iš esmės atnaujintame Mickūnų motokroso parke. Parkas pasitiks dalyvius ir žiūrovus su ženkliai patobulinta trasos konfigūracija - naujais ir koreguotais senaisiais tramplinais, nepriekaištingai paruoštu trasos gruntu. Renginio metu žiūrovams dovanosime programą su renginio žemėlapiu. Gera nuotaika rūpinsis profesionalus vedėjas, o maistu - mūsų draugai iš „Mandrų puodų." – „Facebook“-e skelbia varžybų organizatoriai.

Pasak L.Pakelčio, federacijos suteikta galimybė organizuoti oficialias varžybas jau iš esmės yra įvertinimas. Mat motociklų sporto varžybų organizavimas sudėtingas ir atsakingas procesas, šis sportas pavojingas, keliami dideli sportininkų ir žiūrovų saugumo reikalavimai. „Sugebėjome federaciją įtikinti kepti pirmąjį blyną. Tikimės jis nebus prisvilęs“ - šypsojosi L.Pakeltis.

Ėmęsis administruoti Mickūnų trasą, L.Pakeltis į ją investavo savo pinigus. „Tikrai ne tūkstantį ir ne du tūkstančius eurų investavome“ - apie į trasą įdėtas lėšas kalbėjo politikas.

UAB „ESSPO“, kurios bendrasavininkiu yra L.Pakeltis, remia ir perspektyviausią jaunąjį Anykščių motociklininką Ugnių Liulį.

„Man patinka šis sportas. Esu motokroso mėgėjas, turiu savo motociklą. Ir kol manęs neskundžia, investuodamas į šį sportą jaučiuosi puikiai“ - ironizavo L.Pakeltis.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykstenas

  Nuoroda

  o po kiek bilietai? Kur bilietus pirkti ? Kiek dalyviu? Kiek klasiu?

  Prieš 4 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Super :-) vaziuosim

  Prieš 4 mėnesių
 • Arnas

  Nuoroda

  Šaunu, tikrai dalyvausiu :)

  Prieš 4 mėnesių
 • Kasa

  Nuoroda

  tikisi iš žiūrovų surinkti apie 5000 Eur + iš dalyvių apie 1000 eur. tiesioginių pajamų

  Prieš 4 mėnesių
 • na-va

  Nuoroda

  bet kokia reklama yra reklama ir jos tikslas kuo daugiau pritraukti dėmesio asmeniui , reklamos skleidėjui ir reklamuojamam renginiui, įmonei, kurios pavadinimas minimas.
  Užsakomojo straipsnio skelbime turi būti nurodytas užsakymo numeris. Ar ne taip gerb. politike, skaidrias veiklas propaguojate, o kaip darote?

  Prieš 4 mėnesių
 • Vandžiogala

  atsakymas į: na-va Nuoroda

  Užsakymo numeris yra" Nykščiuose". Ty liberalai susirinkę

  Prieš 4 mėnesių
 • na taip...

  atsakymas į: Vandžiogala Nuoroda

  o kur dabar Lukas. pereina? Gal pas Žiogelį?

  Prieš 4 mėnesių
 • verslo planas

  Nuoroda

  planuojant sulaukti apie 1000 žiūrovų + dalyviai ir organizatoriai bus daug. Vadinasi visi atveš ir norės palikti šlapimą. Kadangi trasa yra upės pakrantės apsaugos teritorijoje, visas šlapimas turi būti surenkamas į sandarius rezervuarus. Galima tikėtis surinkti apie 2000 litrų šlapalo. Pridėjus ESSPO produkcijoje gaminamų tirpalų gausis skystis, tinkamas miesto šaligatvių apsaugai nuo apledėjimo ir praslydimo. Belieka įtikinti tarybą, kad pritartų savivaldybės pirkimui dėl AKŪ aptarnaujamų viešųjų erdvių, takų ir šaligatvių.

  Prieš 4 mėnesių
 • Puikus planas

  atsakymas į: verslo planas Nuoroda

  Šlapimas skiriamas pilies rąstų impregnavimui.

  Prieš 4 mėnesių
 • visai ne

  atsakymas į: Puikus planas Nuoroda

  rastų impregnavimui tinka tik arklio šlapimas, žmogaus netinka, nebent tavo galvos impregnavimui...

  Prieš 4 mėnesių
Įkelti daugiau