Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Lietuvos motokroso taurės II etapas vyks Anykščių rajone, Mickūnų trasoje. Varžybas, kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija, organizuoja anykštėnas verslininkas ir politikas Lukas Pakeltis. Mickūnų trasoje birželio 10-ąją rungsis geriausi Lietuvos ir aplinkinių valstybių motokroso meistrai, nes taurės varžybos yra atviros. L.Pakeltis tikisi tūkstantinės žiūrovų auditorijos.  

 

 

„Lietuvos motokroso taurės 2018 m. antras etapas. Kartu su Lietuvos motociklų sporto federacija rengiamos ilgai lauktos motokroso varžybos, iš esmės atnaujintame Mickūnų motokroso parke. Parkas pasitiks dalyvius ir žiūrovus su ženkliai patobulinta trasos konfigūracija - naujais ir koreguotais senaisiais tramplinais, nepriekaištingai paruoštu trasos gruntu. Renginio metu žiūrovams dovanosime programą su renginio žemėlapiu. Gera nuotaika rūpinsis profesionalus vedėjas, o maistu - mūsų draugai iš „Mandrų puodų." – „Facebook“-e skelbia varžybų organizatoriai.

Pasak L.Pakelčio, federacijos suteikta galimybė organizuoti oficialias varžybas jau iš esmės yra įvertinimas. Mat motociklų sporto varžybų organizavimas sudėtingas ir atsakingas procesas, šis sportas pavojingas, keliami dideli sportininkų ir žiūrovų saugumo reikalavimai. „Sugebėjome federaciją įtikinti kepti pirmąjį blyną. Tikimės jis nebus prisvilęs“ - šypsojosi L.Pakeltis.

Ėmęsis administruoti Mickūnų trasą, L.Pakeltis į ją investavo savo pinigus. „Tikrai ne tūkstantį ir ne du tūkstančius eurų investavome“ - apie į trasą įdėtas lėšas kalbėjo politikas.

UAB „ESSPO“, kurios bendrasavininkiu yra L.Pakeltis, remia ir perspektyviausią jaunąjį Anykščių motociklininką Ugnių Liulį.

„Man patinka šis sportas. Esu motokroso mėgėjas, turiu savo motociklą. Ir kol manęs neskundžia, investuodamas į šį sportą jaučiuosi puikiai“ - ironizavo L.Pakeltis.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kristin

  Nuoroda

  If Abp. Vigano’s accusations up against the pope http://www.vebofiera.com/en/profile/shikura39/ as well as the cardinals he names are true, the right response through the universal Church is outrage and the only responsible thing for that pope and guilty cardinals to complete is resign.

  Prieš 2 mėnesių
 • anykstenas

  Nuoroda

  o po kiek bilietai? Kur bilietus pirkti ? Kiek dalyviu? Kiek klasiu?

  Prieš 7 mėnesių
 • Tai

  Nuoroda

  Super :-) vaziuosim

  Prieš 7 mėnesių
 • Arnas

  Nuoroda

  Šaunu, tikrai dalyvausiu :)

  Prieš 7 mėnesių
 • Kasa

  Nuoroda

  tikisi iš žiūrovų surinkti apie 5000 Eur + iš dalyvių apie 1000 eur. tiesioginių pajamų

  Prieš 7 mėnesių
 • na-va

  Nuoroda

  bet kokia reklama yra reklama ir jos tikslas kuo daugiau pritraukti dėmesio asmeniui , reklamos skleidėjui ir reklamuojamam renginiui, įmonei, kurios pavadinimas minimas.
  Užsakomojo straipsnio skelbime turi būti nurodytas užsakymo numeris. Ar ne taip gerb. politike, skaidrias veiklas propaguojate, o kaip darote?

  Prieš 7 mėnesių
 • Vandžiogala

  atsakymas į: na-va Nuoroda

  Užsakymo numeris yra" Nykščiuose". Ty liberalai susirinkę

  Prieš 7 mėnesių
 • na taip...

  atsakymas į: Vandžiogala Nuoroda

  o kur dabar Lukas. pereina? Gal pas Žiogelį?

  Prieš 7 mėnesių
 • verslo planas

  Nuoroda

  planuojant sulaukti apie 1000 žiūrovų + dalyviai ir organizatoriai bus daug. Vadinasi visi atveš ir norės palikti šlapimą. Kadangi trasa yra upės pakrantės apsaugos teritorijoje, visas šlapimas turi būti surenkamas į sandarius rezervuarus. Galima tikėtis surinkti apie 2000 litrų šlapalo. Pridėjus ESSPO produkcijoje gaminamų tirpalų gausis skystis, tinkamas miesto šaligatvių apsaugai nuo apledėjimo ir praslydimo. Belieka įtikinti tarybą, kad pritartų savivaldybės pirkimui dėl AKŪ aptarnaujamų viešųjų erdvių, takų ir šaligatvių.

  Prieš 7 mėnesių
 • Puikus planas

  atsakymas į: verslo planas Nuoroda

  Šlapimas skiriamas pilies rąstų impregnavimui.

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau