Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti
Tikėtina, kad mero patarėjo Donaldo Vaičiūno vadovaujama savivaldybės komisija Anykščių ligoninės vyr.gydytojo Dalio Vaigino veikloje ras pažeidimų. Jono JUNEVIČIAUS nuotr.

Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio įsakymu, sudaryta komisija, kuri atliks tyrimą, bandydama aiškintis, kodėl Anykščių ligoninė 2017 metus baigė nuostolingai. Komisijos vadovu paskirtas mero patarėjas, Anykščių ligoninės stebėtojų tarybos pirmininkas Donaldas Vaičiūnas. 

Ankstesniais metais Anykščių ligoninė dirbo pelniningai, įstaigos sukauptos lėšos buvo investuotos į taupymo lakštus, o ligoninės vyr. gydytojas Dalis Vaiginas rajono valdžiai aiškinosi, kodėl ligoninė turi tiek daug nepanaudotų lėšų. Šiuo metu Anykščių ligoninė sąskaitoje turi apie 800 tūkst. eurų arba 3 mėnesių apyvartines lėšas. Ligoninės vadovo D.Vaigino kadencija baigiasi rugsėjo mėnesį. Kas gali paneigti galimybę, kad savivaldybės tyrymas - savotiška prevencinė priemonė, padėsianti apsaugoti nuo D.Vaigino dalyvavimo vadovo konkurse naujai kadencijai. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Negaliu tylėti

  Nuoroda

  Neseniai tai atsitiko ligoninėje. Moteris buvo silpna, būdintis gydytojas sako reikia vežti į Panevėžio ligoninę. Prašykit kad leistų Vaiginas. Būvo atsakymas įmonė bankrote nėra lėšų, vežkite patys, o pasirodo lėšos taupomos ir vis kartojama ligoniams nėra lėšų. Ta moteris po trijų dienų mirė. Kiek mirčių dėl ligoninės BANKROTO. Kuo greičiau reikia keisti vadovą.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ligoninės administracija

  atsakymas į: Negaliu tylėti Nuoroda

  Malonėkite apsilankyti pas mus ir pateikti detalią informaciją apie tokį įvykį.
  Kitaip - Jūsų rašliava tikriausias šmeižtas, už kurio skleidimą gresia atsakomybė.

  Prieš 7 mėnesių
 • Auditas

  Nuoroda

  Tyrimo pabaiga bus tokia. Kadangi vyr.gydytojas sugebėjo sutaupyti tiek lėšų, tai atiduoti Sveikatos ministerijai ligoninės negalima.

  Prieš 7 mėnesių
 • Nepilni

  Nuoroda

  Kodėl tyrimą pradėjo tik ligoninėje? Juk poliklinika irgi dirbo blogai. Tarybos dauguma nepatvirtino abejų vyr.gydytojų 2017 m.veiklos ataskaitų. Dvigubi standartai, ponas Merė?

  Prieš 7 mėnesių
 • nuo mero

  atsakymas į: Nepilni Nuoroda

  O negi tau ir taip neaišku?

  Prieš 7 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Kaip jis tikrins ligoninę, jei perskaitęs komentarą, neadekvačiai jį komentuoja

  Prieš 7 mėnesių
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  kam jis tuos plaukus su sviestu tepa ?

  Prieš 7 mėnesių
 • ha

  atsakymas į: Nesuprantu Nuoroda

  Ne su sviestu, o su vazelinu, taip lengviau lenda

  Prieš 7 mėnesių
 • Mr

  Nuoroda

  Ponas vyr. Gydytojas mano kad ligonineje ant tiek viskas gerai, kad pinigus galima pataupyti?
  Vienas pavyzdelis:
  Vaiku skyrius kur skirtas ligoniukams kartu su teveliais guleti (deja teko lankytis) pertvaros stiklines atrodo tarp 4 palatu. Kas apie ka kalba pirmoj palatoj gali girdet 4je be didesniu pastangu. Nakti uzdegus sviesa vienoj palatoj kitose nebereikia nes ir taip gerai apsviecia. Na ir dabar pagalvokit kaip tas viskas atrodo kai vienas is ligoniuku nakti issibudina ir kokia valanda, dvi rekia verkia kol vienas is teveliu bando ji uzmigdyti.
  Ir dar radiatoriu ten tiek kad nuo sienos iki sienos... ziema tikrai karsta langai is vidaus net uzrasoja, ventiliacija ko gero senai uzsikimsusi, su serganciu vaiku lango neprasidarysi.
  Manau sitam reikalui sutvarkyti tikrai nereiktu ne tai kad 800 000 uztektu ir 5000. Apsileides ponas vyr gydytojas ir tiek.

  Prieš 7 mėnesių
 • Mur

  atsakymas į: Mr Nuoroda

  Gali pretenduoti į greitai atsilaisvinusią vyr. daktaro vieta, jei taip gerai viską išmanai. Išpjaustysi radiatorius, užmūrysi langus ir pacientai bus laimingi.:-)

  Prieš 7 mėnesių
Įkelti daugiau