Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Į „Anykštos“ redakciją paskambinusi kavarskietė Danguolė Lingienė prašė gelbėti jos dirbamuose laukuose tupinčią gulbę. Moteris sakė, kad gulbė arime tupi nuo ryto ir nesitraukia iš vietos net aplink ją važinėjant traktoriui.

 

Susisiekus su Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininku Dainiumi Žiogeliu, jis sakė, kad tai gali būti ta pati gulbė, kuri prieš daugiau nei savaitę buvo pastebėta Kavarske ant tilto, bet prisiartinus prie jos, gulbė nuskrido į vandens telkinį. Pasak jo, didelė tikimybė, kad gulbė yra sužeista. D. Žiogelis patarė susiekti su Gyvūnų globėjų asociacija (GGA), kuri vienintelė Lietuvoje atsakinga už pagalbą laukiniams gyvūnams.

GGA atstovas sakė, jog gulbė nėra tas paukštis, kuris pakyla vos prie jos prisartinus, jai reikia laiko įsibėgėti, tačiau pripažino, kad nėra normalu, jog paukštis daugiau nei pusdienį tupi dirvoje.

GGA būstinė yra Kaune, tačiau jų padaliniai yra ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose. GGA atstovas pažadėjo, kad jie reaguos nedelsiant ir dar šiandien atvyks apžiūrėti ir, jeigu reikės, gulbę pasiims į savo globą.  

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.