Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)

Į „Anykštos“ redakciją paskambinusi kavarskietė Danguolė Lingienė prašė gelbėti jos dirbamuose laukuose tupinčią gulbę. Moteris sakė, kad gulbė arime tupi nuo ryto ir nesitraukia iš vietos net aplink ją važinėjant traktoriui.

 

Susisiekus su Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininku Dainiumi Žiogeliu, jis sakė, kad tai gali būti ta pati gulbė, kuri prieš daugiau nei savaitę buvo pastebėta Kavarske ant tilto, bet prisiartinus prie jos, gulbė nuskrido į vandens telkinį. Pasak jo, didelė tikimybė, kad gulbė yra sužeista. D. Žiogelis patarė susiekti su Gyvūnų globėjų asociacija (GGA), kuri vienintelė Lietuvoje atsakinga už pagalbą laukiniams gyvūnams.

GGA atstovas sakė, jog gulbė nėra tas paukštis, kuris pakyla vos prie jos prisartinus, jai reikia laiko įsibėgėti, tačiau pripažino, kad nėra normalu, jog paukštis daugiau nei pusdienį tupi dirvoje.

GGA būstinė yra Kaune, tačiau jų padaliniai yra ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose. GGA atstovas pažadėjo, kad jie reaguos nedelsiant ir dar šiandien atvyks apžiūrėti ir, jeigu reikės, gulbę pasiims į savo globą.  

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.