Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Iš „Pažinčių" skyrelio: „Pagyvenusi moteris ieško nejauno, neinteligentiško, nesantūraus, daug kenksmingų įpročių turinčio, neturtingo vyro, kuris norėtų padėti sukurti šeimą kaimynei."

Komentaras

atviras klausimas: „kaip mažinama smurto, patyčių ir nusikaltimų tarp jaunimo apraiška savivaldybės ugdymo įstaigose.
Ar meras ir vaiko teisių apsaugos specialistai sureagavo į tai:
"Ketvirtadienį apie 10 val. 4 min. Anyksčiuose, S. Neries g., prie Antano Baranausko mokyklos stadiono, jaunuolis (g. 2001 m.), matant kitiems mokyklos mokiniams, sumušė nepilnametį (g. 2003 m.), kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę."

Dėl šio įvykio "besirūpinantys" žmonių gerove ponas Seimo narys A. Baura nepareiškė jokio papildomo pranešimo, išskyrus, kad intensyviai užsiima politine veikla, ruošiantis mero rinkimams.
Tai kur tie parodomieji vizitai su tautiniais kostiumėliais? Kodėl vaikai nesaugūs viešoje vietoje prie ugdymo įstaigos, pamokų metu?!!!!!"

Skaityti komentarus (1)

Liepos 10 dieną  apie 17.34 val. policija gavo  pranešimą, kad Debeikių seniūnijos  Leliūnų kiame, Pakalnės gatvėje, pranešėja konfliktuoja su neblaiviu tėvu. Policijai nuvykus į įvykio vietą ir aiškinantis aplinkybes,  iš ūkinio pastato išėjo vyras (gim. 1971 m.),  gyvenantis  Leliūnų kaime, Pakalnės gatvėje(2,13 prom. girtumo), kuris nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, grasino daiktu panašiu į peilį ir pasipriešino Anykščių rajono policijos komisariato  tyrėjams.

Vyras buvo sulaikytas. Pareigūnai nenukentėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras uždarytas į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta