Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)

Anykščiuose, Dainuvos slėnyje, vykstant  pasiruošimui prieš ketvirtadienį prasidedantį festivalį „Devilstone“, organizatoriai, kaip ir kasmet, metalinėmis tvoromis užtvėrė dalį kairiojo Šventosos upės kranto tako ir priėjimo prie Šventosios upės. Jau nebe pirmus dėl to viešai nepasitenkinimą reiškiantis anykštėnas Juozas Ratautas skelbia, kad jam pavykę įrodyti, kad "Devilstone" tvoromis užsitveria neteisėtai.

 

„Šiandieną mane, susiruošusį pasimaudyti Dainuvos slėnyje, buvo ketinama sulaikyti. Ekskomisarų biuro vyrukai man su dviračiu užblokavo kelią ir liepė ienas sukti atgal. Kai paprašiau pagrįsti trukdymo toliau judėti pagrindą, jie motyvavo savivaldybės užduotimi. Man paprašius parodyti tarybos ar mero sprendimą- jo neturėjo. Kai ekskomisarų vyrukai pasakė, kad be leidimo mane neįleis, jiems paaiškinau, kad man jokio leidimo nereikia- esu laisvas pilietis ir galiu keliauti ne tik po Lietuvą, bet ir po Šengeno valstybes, tad jų veiksmai yra neteisėti. Po 10 min. mane paleido. Maudžiaus ir galvojau, menkniekis tie 10 min. laisvės apribojimo- į prokuratūrą nesikreipsiu“, - vakar „Facebook“ paskelbė J.Ratautas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Medikas

  Nuoroda

  Jums, ponas Leonai, didelis emocinis krūvis gali būti pražūtingas. Saugokite save. Anykštėnai mato problemas ir susitvarkys patys. Skirkite daugiau laiko poilsiui, ramybei, subalansuotam maitinimuisi, išeikite pasivaikščiuoti- tik tuomet atsistatys nervinės ląstelės.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aptvare

  Nuoroda

  Idomiau linksmintis

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Kiek dėmesio sulaukiau feisbuke aprašęs kelionės prie Šventosios upės įspūdžius. Nereikia ir Rusijon važiuoti, čia galima knygą parašyti. Ačiū visiems komentatoriams. Ačiū Adelei, kuri nemėgsta vyresnių, ačiū Vaičiūnui, kuris mėgstą tik tą, ką mėgsta bosas, ačiū Alesionkai, kuris kažin ar dar ką mėgsta... Aš su tais, kuriems Anykščiai svarbūs, o anykštėnai- pirmiausia. Negaliu būti abejingas, kai čia, Anykščiuose, mums liepiama apsisukti. Važiuojantiems, pėstiesiems, mamoms su vežimėliais- apsisukti. Apsisukti tiems, kurie nemoka pastovėti už save. Kodėl? Kas svarbiau: vietos žmonės ar velniai, gaidžiai, ožiai? Tik ar neteks pamatyti žmonių nugaras per rinkimus. Pagarbiai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Apaštalas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Sekant tavo minties gylį, sekančiu etapu tu kovosi, kad tau asmeniškai leistų važiuoti per raudoną šviesą, stovėti po krano strele, maudytis Anykščių užtvankoje ir rukyti degalinėje, nes tu taip suvoki savo prigimtinę teisę ir tau į visuotinę tvarką ir įstatymus nusispjaut.

  Prieš 8 mėnesių
 • Replika

  atsakymas į: Apaštalas Nuoroda

  Jūs pereinate į kraštutinumus. Minite visuotinai priimto elgesio taisyklių nepaisymą.
  Atsakykit, jeigu esate kompetentinga (-as), kaip užtikrintas praeivių saugumas prie objekto, kur vykdomai aukštuminiai darbai su strėline pakėlimo technika, stovinčia ant šaligatvio, žmonių judėjimo kelyje?
  Kodėl nėra ir nepasirūpinama žmonių saugumu ten, kur primalu, pagal patvirtintas taisykles ir normas?

  Prieš 8 mėnesių
 • Apaštalas

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Tas tavo ponas patapo vietiniu Gražuliu, jei yra uždaras renginys ir jis vyksta su visais leidimais, kokio velnio tau ten lysti. Nesuprantu ko ten apsauga sackinasi su tokiu veikėju, duokit jam elektrošoką ir išneškit keturiese už rankų ir kojų. Gražulis po tokių priemonių apsiramino. Man nepatinka Bėk Bėk žirgelį kai uždaro Niuronių kaimą, nes aš negaliu patekti į Kavinę Pasagėlę, man nepatinka kai del Ralio varžybų uždaro ištisus kelio ruožus, man nepatinka kai dėl maratonų uždaro miestų gatves, bet aš neinu kaip vietinis budulis ir nekeliu isterijų renginių apsaugininkams.

  Prieš 8 mėnesių
 • Šv. Petras

  atsakymas į: Apaštalas Nuoroda

  Apaštalai tave jau kviečiasi... girdi? Sudėk rankutes maldai ir tiu tiu

  Prieš 8 mėnesių
 • Parapijonis

  atsakymas į: Šv. Petras Nuoroda

  Nuo kada tu komuniste tapai Šv. Petru? Neįsijausk į vaidmenį.

  Prieš 8 mėnesių
 • na

  atsakymas į: Apaštalas Nuoroda

  labai teisingas jūsų ,apaštale,visų juozų visos rašliavos apibendrinimas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tegu

  Nuoroda

  Velniai nors karta metuose Sventosios upeje nuplauna savo ...

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau